5 кращих будівель Kodi із нульовим буферизацією


5 кращих будівель Kodi із нульовим буферизацією

Опубліковано: 16 липня 2019 року


Ви хочете передавати канали на Kodi без буферизації? Потім скористайтеся цим посібником та встановіть найкращі побудови Kodi на будь-якому пристрої, такому як Android, IOS, Mac чи Amazon FireStick. Це оновлений список, тому ви не зіткнетесь із будь-якими проблемами у використанні найкращих доступних додатків. Крім того, ви можете використовувати PureVPN на своєму пристрої, щоб збільшити без буферного потоку на Kodi та уникнути напруги блокування.

Що таке Kodi Builds?

Kodi дуже настроюється завдяки своєму відкритому коду, і спільнота додатків Kodi часто випускає модифіковані версії програми під назвою Kodi build. Незалежно від того, чи потрібна вам зміна інтерфейсу користувача або швидкий доступ до улюбленого контенту, ці збірки можуть служити вашим завданням без клопоту з установкою десятка сховищ.
Після встановлення Kodi потрібно багато часу та зусиль для їх налаштування. Пошук конкретних скінів, доповнень та налаштувань, що відповідають вашим цілям, для деяких навіть може бути виснажливим. Однак, Kodi builds пропонують єдину зупинку для всіх цих доповнень та скінів, що дозволяє швидко завантажувати та передавати вміст.

Найкращі побудови Kodi на 2019 рік

Тепер, коли остання версія Kodi Leia була стабілізована, майже всі версії, які працювали на раніше Krypton 17.6, тепер підтримують версію 18.3. Також було випущено ряд версій, які підтримують лише версію Leia, що робить грунт порівняно тонким для старшої версії. Нижче ми перерахували п’ять найкращих моделей Kodi, які пропонують без буферного потоку. Деякі працюють на Leia 18.3, деякі на 17.6, а деякі на обох.

Без обмежень магія

Якщо ви довгостроковий користувач Kodi, то, напевно, ви чули про це. Без обмежень магія існувала як популярна побудова Kodi, поки вона не постраждала від несправних додатків. Але пощастило вам, воно повернуло до життя за допомогою останнього оновлення, яке має елегантний користувальницький інтерфейс та широкий спектр працюючих додатків Kodi..
Незалежно від того, що ви випадковий або частий стример, у програмі No Limit Magic існує безліч варіантів вмісту, які дозволять вам балуватися, включаючи фільми, телевізійні шоу, спорт тощо. Серед додаткових додатків, серед яких варто згадати, будуть AdultHideout, Bennu, Castaway, cCloud TV, Champion Sports, Covenant, DC Sports, GoodFellas 2.0 та VideoDevil. Він працює як з версіями Kodi Krypton 17.6, так і з Leia 18.2-3.

Титан

Титан порівняно новий на сцені, але отримав чудові відгуки як довгострокових, так і нових користувачів Kodi. Він оснащений різноманітним набором додатків з різних категорій, таких як Спорт в прямому ефірі, фільми, YouTube та телебачення в прямому ефірі для основних каналів кабельного телебачення Великобританії та США.
У титані є деякі найпопулярніші додатки, такі як Gaia, Yoda, 13Clowns, Supremacy, Stream Hub, Deceit та Incursio. Титан також дозволяє легко налаштувати. Він використовує знамениту шкіру Xonfluence, але ви можете вибрати з багатьох інших варіантів. Він доступний як для версій Kodi Krypton, так і для Leia.

Misfit Mods Lite

Деякі версії Kodi на 2019 рік, здається, завищують функціональність програми непотрібними додатками, розкиданими на незліченну кількість категорій. Misfit Mods Lite – це проста у використанні збірка, яка вимагає мінімальної площі, і, таким чином, прекрасно працює на таких пристроях, як Amazon Fire Stick.
Один з найстаріших гравців спільноти Kodi build, він пропонує різноманітні додатки для потокового перегляду відео для фільмів, телевізійних шоу та подій наживо. Усі ці додатки розміщуються прямо в головному меню, що призводить до потоку потоку рідини. Він доступний лише для Kodi Leis і містить багато популярних додатків, таких як Project M, Crackle, ESPN 3, The Pyramid, SportsDevil, YouTube, Monster Munch та багато іншого.

Упорядкувати

Якщо ви використовуєте Kodi 18 на низькій оперативній пам’яті та обробляєте потужність пристрою, такого як Firestick, тоді Streamline Kodi build – це не маніпулятор. Будучи легким розміром 220 Мб, це легка, але потужна конструкція Kodi, яка пропонує деякі найкращі додатки для ваших потокових потреб..
Інтерфейс досить гладкий і дозволяє вибирати з безлічі джерел для трансляції відеоконтенту, який часто доступний у високій якості 1080p. Похвалившись найпопулярнішими додатками Kodi, такими як Magic Dragon, Exodus Redux, YouTube та At Flix, Streamline має всі необхідні функції для перетворення Kodi в повноцінний медіа-потоковий центр, незважаючи на невеликий розмір.

Ксанакс

Xanax – це дітище тих самих розробників Kodi, які дали нам дуже популярну побудову Durex. Незважаючи на те, що Durex було припинено, Xanax продовжує спадщину вперед і робить свій помітний шлях у списку кращих побудованих Kodi у 2019 році. Xanax досить схожий на Durex за рівнем UI, UX та навіть розмірами.
Користувачі, які все ще шукають альтернативу Durex, можуть вдатися до Xanax. Ні в якому разі це не клон, а вдосконалена версія з набагато кращою функціональністю. Xanax доступний для Kodi Leia та Krypton, а також розміщує цілий каталог додатків Kodi, таких як Yoda та Maverick TV.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me