Безкоштовний точок доступу до Wi-Fi у Бостоні


Безкоштовний точок доступу до Wi-Fi у Бостоні

Бостон – столиця штату Массачусетс, і є одним із найстаріших міст Сполучених Штатів Америки. Місто славиться благодійництвом. І ця щедрість поширюється і на інші місця, наприклад, надаючи більше зручностей будь-якій людині, яка живе або відвідує це дивовижне місто.


Ця зручність включає надання безкоштовного доступу до громадських точок доступу до Wi-Fi у місті. Якщо ви відвідуєте Бостон або просто блукаєте вулицями цього прекрасного міста, ви знайдете сотні місць, з яких можна безкоштовно підключитися до Інтернету. У ресторанах, кафе та аеропорту є безліч громадських мереж Wi-Fi.

Наступний посібник допоможе вам знайти безкоштовний Wi-Fi у Бостоні!

img

Перейти до…

Громадський Wi-Fi може бути сумно небезпечним. Ви можете цього не знати, але вони можуть бути майданчиками для кібер-гонів, які очікують у тіні, щоб заманювати підозрілих користувачів та викрадати їхні приватні дані. Тому не розумно підключатися до будь-якого WiFi, на який ви зіткнулися, не маючи інструментів для захисту своїх даних.

Небезпеки загальнодоступної мережі Wi-Fi

По всій Бостоні існує багато різних громадських мереж Wi-Fi. Ці мережі можуть бути дуже небезпечними для будь-якого користувача. Вам потрібно зрозуміти горезвісний характер публічної мережі Wi-Fi. Хоча це забезпечує додаткову зручність для підключеного користувача, приватні дані цієї особи можуть бути серйозно порушені.

Уразлива мережа: Wi-Fi маршрутизатори мають встановлений стандартний набір технологій шифрування, таких як WPA, WPA2 або WPA3. Але ці технології шифрування не такі надійні, як можна було б очікувати. У минулому було багато випадків, коли ці стандартні протоколи були порушені при атаці зловмисних програм. Уразливість Wi-Fi KRACK – один із прикладів того, як зловмисне програмне забезпечення може порушити безпеку Wi-Fi.

Інструменти для злому: Краще дотримуватися довірених мереж, таких як Starbucks або McDonalds, а не випадкової точки доступу, яка з’являється у невмілому місці. Вони можуть бути законними, але якщо хтось може просто підключитися до нього безкоштовно, як це приносить користь власнику мережі? Будьте особливо обережними та використовуючи трохи здорового глузду, захистять ваші дані від компрометації у громадських мережах.

Людина-посередня загроза: це діяльність, що переносить дані, яка використовується для моніторингу інтернет-комунікацій, що передаються в систему та з неї. MITM – горезвісна атака, яка дозволяє хакерам стежити за тим, що ви робите, навіть не знаючи, що за вами спостерігають.

Репліка гарячих точок: Кіберзлочинці завжди придумують нові та унікальні способи обганяти веб-серфінгів та втручатися у їхні пристрої, не попереджуючи їх. Проста тактика для взлому користувальницьких пристроїв – це створення реплік Wi-Fi мереж, що мають однакові назви. Коли користувачі підключаються до цієї порушеної точки доступу Wi-Fi, хакер може негайно зламати цей пристрій.

Контрольний список, який слід враховувати при приєднанні до безкоштовного Wi-Fi у Бостоні

Згадані вище пункти повинні були переконати вас у тому, що відкриті мережі можуть бути неймовірно небезпечними. Обов’язково дотримуйтесь згаданого нижче контрольного списку безпеки перед тим, як приєднатися до безкоштовної мережі WiFi.

Завжди приєднуйтесь до справжніх WiFis

Ми всі любимо користуватися безкоштовними мережами Wi-Fi. Є хакери, які люблять використовувати цей заклик і змушують вас робити помилки, що призводять до компрометації ваших приватних даних. Не забувайте приєднуватися до будь-якої мережі реплік Wi-Fi. Наприклад, якщо ви перебуваєте в Starbucks і помітили, що доступно декілька безкоштовних точок доступу Wi-Fi, обов’язково попросіть співробітників правильної мережі та підключіться лише до цієї мережі.

Цю ж практику слід повторити і в кафе, аеропортах та інших місцях, де є безкоштовні мережі.

Завжди вимикати автоматичне ділення

Для злому всередині вашої мережі хакери використовують кілька тактик. Пошук уразливостей у вашому пристрої завжди входить до цього списку. Найбільша вразливість у цьому випадку – це дозволити хакерам легко отримувати доступ до вашої системи. Потрібно вимкнути або вимкнути функцію автоматичного спільного доступу під час роботи в загальнодоступній мережі або точці доступу.

Уникайте активних заходів на безкоштовних точках доступу до Wi-Fi

Загальнодоступні мережі Wi-Fi надають вам максимальну зручність, так що ви можете легко переглядати Інтернет. Однак небезпеки, які криються в цих мережах, переважують зручності та переваги. Тому рекомендується будь-якою ціною уникати обміну приватними чи конфіденційними в цих мережах.

Захистіть свій пристрій від будь-яких загроз на публічному Wi-Fis за допомогою VPN

Приєднання до будь-якої безкоштовної точки доступу до Wi-Fi може бути надзвичайно ризикованим, якщо у вас немає інструменту, який може забезпечити додаткову безпеку ваших онлайн-комунікацій. PureVPN надає вам спокій, підвищуючи безпеку в Інтернеті та гарантуючи, що ви залишаєтеся безпечними під час підключення до загальнодоступної мережі Wi-Fi.

PureVPN пропонує доступ до спеціальних серверів, які заповнені всіма інструментами, необхідними для догляду за вашою мережевою безпекою. PureVPN пропонує шифрування військового рівня, що гарантує, що навіть найсезонніші хакери не можуть зламати всередині ваших приватних даних.

Також є такі функції, як функція захисту Wi-Fi, що збільшує вдвічі безпеку ваших даних при підключенні до загальнодоступної мережі Wi-Fi.

Окрім догляду за вашими онлайн-діями, PureVPN також робить вас анонімними в Інтернеті та надає вам доступ до будь-якого веб-сайту чи вмісту, доступного в Інтернеті. Ви можете зробити набагато більше за допомогою PureVPN, підключившись до безкоштовної мережі Wi-Fi.

Місця з безкоштовним Wi-Fi у Бостоні

Тепер, коли ви знаєте про найкращі практики, яких ви можете дотримуватися під час підключення до загальнодоступної точки доступу до Wi-Fi, нижче наведені деякі місця, які пропонують підключення до безкоштовного Інтернету в Бостоні.

Безкоштовний Wi-Fi у парку Крістофера Колумба

Окрім чудових пейзажів цього місця, ви також можете насолоджуватися безкоштовним доступом до Інтернету через загальнодоступний Wi-Fi, доступний у цьому районі.

Безкоштовний Wi-Fi у Coppa

Італійський ресторан, відомий своєю чудовою кухнею, також пропонує своїм клієнтам доступ до безкоштовної мережі Wi-Fi.

Безкоштовний WiFi в Музеї образотворчих мистецтв

Окрім чудових колекцій, які пропонуються, ви також можете вільно та зручно переглядати Інтернет в чудово мебльованих залах музею.

Крім очевидних, ви можете знайти безкоштовний Wi-Fi у Бостоні в готелі Lenox, Copley Square, Flour Bakery, Готелі, аеропорту, спортзалах та навіть громадських парках.

Ось ще кілька посібників щодо безкоштовного Wi-Fi у США:

 • Безкоштовний Wi-Fi у Сполучених Штатах
 • Безкоштовний Wi-Fi у Чикаго
 • Безкоштовний WiFi в Лос-Анджелесі
 • Безкоштовний Wi-Fi у Сан-Дієго
 • Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map