Безкоштовний точок доступу до Wi-Fi у Сан-Дієго


Безкоштовний точок доступу до Wi-Fi у Сан-Дієго

Сан-Дієго, штат Каліфорнія, відомий не лише своєю приємною погодою, прекрасними пляжами, прогулянковим гаварем, чудовими парками чи подіями Comic-con. Місто також досить популярне завдяки своєму постійно пов’язаному з цим способом життя в Інтернеті. Місто займає 15-те найбільш зв’язані райони Каліфорнії, за ними йдуть Санті та Коронадо.


У Сан-Дієго можна знайти понад сотні громадських Wi-Fis, таких як ресторани, кафе та аеропорти. Якщо ви щойно переїхали до цього прекрасного міста чи їдете туди на відпочинок, вам, безумовно, цей посібник буде дуже корисним у пошуку безкоштовного Wi-Fi у Сан-Дієго, Каліфорнія..

img

Перейти до…

Небезпеки загальнодоступних мереж WiFi

Загальнодоступні або безкоштовні мережі Wi-Fi у Сан-Дієго чи будь-якому іншому регіоні з цього питання небезпечні, і не можна цього заперечувати. Вкрай важливо, щоб як кмітливий користувач Wi-Fi, ви повинні мати принаймні базове розуміння загроз і як ці загрози можуть порушити цілісність ваших даних та конфіденційність.

Інструменти для злому: вірите чи ні, злом мережі Wi-Fi не є складним. Крім того, стає легше зламати ці відкриті мережі за допомогою деяких наборів для злому, доступних в Інтернеті. Використовуючи такі загальнодоступні інструменти, хакери-хакери чи снайпери експериментують на найвразливіших пристроях у мережі.

Шахрайські гарячі точки: Кіберзлочинці ніколи не перестають придумувати унікальні способи змусити користувачів в Інтернеті чи порушити їхні пристрої, не попереджуючи їх. Одним із таких методів, які хакери використовують для того, щоб заманити користувачів, – це створити підроблену загальну точку доступу Wi-Fi. Маючи повний контроль в мережі, хакер може зробити майже все, щоб викрасти дані користувачів.

Людина середньої загрози: MITM – це тип атаки, коли будь-який хакер або снайпер використовує вразливість у Wi-Fi або будь-якій іншій мережі і таємно слухає кожне спілкування, яке проводиться на ньому. Хакер може не тільки використовувати ці напади для шпигунства, але й зробити крок вперед та змінювати запити.

Уразлива мережа: Wi-Fi маршрутизатори постачаються зі стандартним набором технологій шифрування, таких як WPA, WPA2 або WPA3. На жаль, ці технології доступу Wi-Fi не настільки надійні, як ви очікували. Власне, було багато випадків, коли ці стандартні протоколи були порушені при атаках зловмисних програм. Візьмемо для прикладу вразливість Wi-Fi KRACK, яка перетворила світ безпеки догори ногами в 2017 році з його відкриттям.

Контрольний список, який слід враховувати при приєднанні до безкоштовного Wi-Fi у Сан-Дієго

Ви остаточно переконалися, наскільки небезпечними можуть бути громадські чи відкриті мережі? Якщо так, дотримуйтесь контрольного списку безпеки перед тим, як приєднатися до точки доступу до безкоштовного Wi-Fi.

Завжди приєднуйтесь до справжнього Wi-Fis

Не дозволяйте нікому користуватися вашим бажанням приєднатися та отримати доступ до безкоштовного Wi-Fis. Важливо бути обережним під час приєднання до таких мереж, особливо при використанні мережі у відомому місці. Наприклад, Starbucks – це міжнародний бренд, і тому він має величезну популярність. Якщо ви перебуваєте в Starbucks і натрапляєте на кілька мереж з подібними іменами, запитайте їх, чи справжня мережа справжня чи ні.

Ви можете застосувати ту саму практику, коли ви знаходитесь у кафе, аеропорту чи навіть у готелі. Головне тут – те, що вам потрібно бути уважним завжди.

Завжди вимикати автоматичне ділення

Хакери завжди мають різну тактику в рукавах, а виявлення вразливих місць знаходиться вгорі списку. Підтримка вашого відкритого доступу в мережі – це не сама вразливість, але це може дати хакерам простий доступ до вашої системи. Тому переконайтесь, що функція вимкнена або вимкнена під час роботи в загальнодоступній мережі або точці доступу.

Уникайте активних заходів на безкоштовних точках доступу до Wi-Fi

Хоча це правда, що безкоштовні гарячі точки дозволяють вам легко підключитися до Інтернету та займатися своїми онлайн-діями на ходу; однак небезпека, яка криється в цих безкоштовних мережах, переважає зручності чи переваги, які вони пропонують. Тому рекомендується уникати будь-яких приватних дій у цих мережах.

Захистіть свій пристрій від будь-яких загроз на публічному Wi-Fis за допомогою VPN

Приєднання до безкоштовних точок доступу до Wi-Fi може бути ризикованим, якщо ви не використовуєте інструмент захисту для захисту своїх даних, таких як віртуальна приватна мережа. PureVPN дає вам спокій, коли справа стосується безпеки в Інтернеті. Наші сервери VPN захищені шифруванням військового рівня. Високо зашифровані сервери захищають конфіденційність та цілісність ваших даних, незалежно від типу мережі, до якої ви підключені, тобто домашній або загальнодоступний Wi-Fi.

Окрім можливості пасивного шифрування, програма також доступна із функцією захисту Wi-Fi, яка подвоює безпеку ваших даних, особливо у загальнодоступних мережах.

Завдяки PureVPN резервного копіювання безпеки вашого інтернет-трафіку чи конфіденційних даних ви зможете, нарешті, робити онлайн-транзакції, сплачувати рахунки або йти разом зі своїми електронними покупками, не турбуючись..

Окрім безпеки, наші VPN-сервіси мають різноманітні можливості допомагати вам отримувати доступ до контенту, орієнтованого на країну, знаходити ігри з різних місць, економити гроші під час бронювання рейсів та багато іншого.

Місця з безкоштовним Wi-Fi у Сан-Дієго

Тепер ви знаєте кращі практики та варіанти захисту конфіденційності та даних, саме час дізнатися, як отримати безкоштовний Wi-Fi під час подорожі в Сан-Дієго.

Макдональдс

У Макдональдса є тисячі відділень по всьому світу, а також є мережі в Сан-Дієго. Тож, якщо ви плануєте снідати в McDonald’s, також очікуйте абсолютно безкоштовного Інтернету.

Ось як підключитися до McDonalds Free WiFi

Starbucks

Це ідеальне місце, якщо ви хочете попити чашку кави чи якийсь час від роботи. Просто підключіться до безкоштовного Інтернету в Starbucks, випийте улюблену каву та переглядайте.

Дикі крила Буффало

Доступні та смачні страви в щасливий час – це не єдине, що вам сподобається у Буффало Диких Крилах. Ви також можете насолоджуватися абсолютно безкоштовним Інтернетом, перебираючи улюблені страви.

Крім очевидних, ви можете знайти безкоштовний Wi-Fis в Сан-Дієго в Барнс & Благородні, магазини Apple, Target, готелі, аеропорт, спортзали та навіть громадські парки.

Ось ще кілька посібників з безкоштовного Wi-Fi у США:

 • Безкоштовний Wi-Fi у Сполучених Штатах
 • Безкоштовний Wi-Fi у Бостоні
 • Безкоштовний Wi-Fi у Чикаго
 • Безкоштовний WiFi в Лос-Анджелесі
 • Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map