Чи безпечний мій Wi-Fi? Як забезпечити домашню мережу WiFi простими кроками?


Чи безпечний мій Wi-Fi? Як забезпечити домашню мережу WiFi простими кроками?

Ось основний контрольний список, якого слід дотримуватися для захисту бездротової мережі:

 • Завжди періодично змінюйте назву домашньої мережі (SSID).
 • Завжди створюйте унікальний і надійний пароль і оновлюйте його часто.
 • Завжди використовуйте та активуйте найсильніші мережеві шифрування.
 • Фільтр MAC-адреси у вашій мережі.
 • Ніколи не діліться мережевими обліковими даними з гостями.
 • Обмежте діапазон бездротового сигналу.
 • Вимкніть свій Wi-Fi, коли його немає вдома.
 • Поновлюйте вбудовану програму маршрутизатора.
 • Для максимальної безпеки використовуйте продукти мережевої безпеки, такі як VPN.

Для отримання додаткової інформації читайте докладний посібник нижче про те, як захистити свій Wi-Fi.

З'єднання Wi-Fi захищено шифруванням PureVPN військового рівня.

Як працює безпечна безпека Wi-Fi?

WiFi – найпопулярніша точка входу, яку застосовують кіберзлочинці, щоб проникнути у ваше Wi-Fi-з’єднання для отримання даних, таких як пароль (уникайте використання будь-якої особистої інформації (наприклад, імені домашньої тварини) для пароля) через маршрутизатор. Іронічно, що хакерам вдається це зробити, не вкладаючи жодного кроку у ваш дім, щоб отримати пароль і зламати маршрутизатор, не перебуваючи там фізично.

Із розвитком технологій наша залежність від надійної безпечної бездротової мережі Wi-Fi через роутер або будь-який пристрій зростає. Безпечний з’єднання Wi-Fi працює, шифруючи вашу Інтернет-діяльність за допомогою 256-бітного шифрування AES. Після підключення до мережі за допомогою мережі VPN, встановленої на маршрутизаторі або будь-якому пристрої, ваші інтернет-зв’язки, такі як пароль, проходять вперед і назад через безпечний прохід бездротової мережі Wi-Fi.


Наскільки незахищеною є громадська бездротова мережа WiFi?

Сумарна масштабність охоплення загальнодоступною бездротовою мережею Wi-Fi через маршрутизатор або будь-який пристрій та його зручність – і ціна, і ціна. Ті ж причини, чому незахищені гарячі точки бездротової мережі Wi-Fi через маршрутизатор або будь-який пристрій бажані для користувачів, – це те, що приваблює хакерів, оскільки громадська бездротова мережа Wi-Fi не потребує автентифікації та пароля, що створює можливість хакеру отримати необмежений доступ до ваших пристроїв.

Найбільший ризик, пов’язаний із загальнодоступним трафіком бездротової мережі Wi-Fi, – це здатність хакера розташуватися між вами та точкою доступу до Інтернету, як бездротові маршрутизатори. Після того, як мережа порушена, замість того, щоб спілкуватися безпосередньо з маршрутизатором гарячої точки (наприклад), ви надсилаєте інформацію про вашу бездротову мережу, наприклад, ім’я мережі, мак-адреси, пароль Wi-Fi, пароль за замовчуванням, налаштування маршрутизатора, модель маршрутизатора, гість пароля маршрутизатора мережа та домашня мережа, IP-адреса хакеру, який потім ретранслює його.

Знайте, для чого ви підписуєтесь

Само собою зрозуміло, що ви повинні бути знайомі з Умовами. Як правило, при підключенні до мережі Загальнодоступна мережа Wi-Fi відображає Т&Сторінка Cs, перш ніж вони нададуть вам доступ до бездротових мереж Інтернету, і ви несете обов’язок ознайомитись із власною безпекою та тим, які дані вони збиратимуть щодо вашої особистої інформації з сеансу вашої Інтернет-мережі, перш ніж ви отримаєте доступ до неї, і що вони з цим роблять.

Хоча незрозуміло, чи може згоду звикнути до зла щодо умов та умов – вони також допомагають захистити постачальника мережі Wi-Fi – але не просто сліпо клацайте на будь-яких спливаючих екранах, з якими ви представлені під час роботи . Завжди шукайте ім’я мережі, незалежно від того, до якого Wi-Fi з’єднання ви звертаєтесь за допомогою протоколу WPA2 або Wireless Захищений доступ2, WPA2 – це найсильніший в даний час для бездротового маршрутизатора. І якщо вони попросять встановити будь-яке додаткове програмне забезпечення або розширення браузера або вимагати доступу до телефону, переконайтеся, що швидко відмовляєтесь від власної безпеки та доступу до будь-якої іншої захищеної мережі, яка забезпечує захист Wi-Fi.

Якщо ви не використовуєте VPN

Мережа Wi-Fi делікатна за своєю суттю. Їх мета не просто передати Інтернет-мережу радіосигналами, а полегшити зв’язок між пристроями маршрутизатора, підключеними до мережі Wi-Fi. Величезний потік даних (mac адреси, мережа Wi-Fi, налаштування маршрутизатора, ip-адреса, домашня мережа, гостьова мережа, ім’я користувача та пароль) робить їх гарячою ціллю, якщо ви не використовуєте VPN на бездротових маршрутизаторах, домашній мережі, маршрутизаторі тощо для не забудьте забезпечити захист mac-адрес, Wi-Fi мереж, домашньої мережі, ip-адреси, налаштувань маршрутизатора, mac-адреси пристроїв, безпеки мережевого маршрутизатора, щоб переконатися в підвищенні безпеки Wi-Fi у ваших мережах wifi або Wi-Fi.

WiFi VPN

VPN, налаштований на маршрутизаторі, забезпечить захист Wi-Fi усіх тих пристроїв (маршрутизатор та мак-адреса пристрою тощо), які підключені до маршрутизатора. Якщо VPN налаштовано на пристрої, він керуватиме лише захистом пристрою, а не іншими, які використовують Wi-Fi для доступу до мережі Інтернет. Ви можете використовувати програму замість інтерфейсу веб-браузера, щоб налаштувати пароль за замовчуванням також для вашої мережі Wi-Fi або мережі Wi-Fi.

Безпечний Wi-Fi PureVPN призначений для всіх

PureVPN оснащений сучасними протоколами безпеки, які захищають ваше з’єднання Wi-Fi від усіх зовнішніх загроз для захисту вашої бездротової мережі. PureVPN забезпечує 256-бітну безпеку шифрування військового класу, яка може захистити вашу мережу бездротового маршрутизатора від усіх видів хакерів, кіберзлочинців і навіть великих служб спостереження, щоб захистити ваше ім’я користувача та пароль, mac-адресу, безпеку мережевого маршрутизатора тощо.

PureVPN також може залишати ваше анонімне фактичне місцезнаходження в Інтернеті, унеможливлюючи те, щоб хтось відслідковував вас за допомогою вашого маршрутизатора. PureVPN також є кращою альтернативою для доступу до функцій віддаленого керування маршрутизатором, які відкривають його інтерфейс на базі веб-браузера в Інтернеті.

Як PureVPN може принести вам користь?

Ви б запитали, чи безпечний wifi? Відповідь – так. Серед десятків переваг, пов’язаних із підключенням до Інтернету за допомогою VPN, PureVPN забезпечує виняткову безпеку в Інтернеті, щоб ваша реальна особистість та ваші дані були захищені від трекерів, маркетингових агентств, кіберзлочинців та груп спостереження.

256-бітове шифрування AES– Незважаючи на десятирічний стандарт шифрування, він є найвідомішим серед спільноти VPN, оскільки пропонує сувору конфіденційність ваших даних.

• Спліт тунелювання– Розділіть запити, пов’язані з Інтернетом, між VPN-сервером та Інтернетом через Split Tunneling та будьте впевнені у своїй конфіденційності в Інтернеті.

• Безпечний віддалений доступ – Ви можете віддалено отримати доступ до свого пристрою, підключившись до мережі Wi-Fi з будь-якого куточка світу, якщо ви надійно підключені до мережі VPN.

• Захист від нюху пакетів – Хакери заводять зловмисне програмне забезпечення для читання ваших інтернет-комунікацій. Безпечний Wi-Fi PureVPN постійно захищає вас від шкідливих програм та шпигунських програм.

• Перемикач Internet Kill– Інтернет-перемикач PureVPN – це безпечна кнопка, яка гарантує збереження конфіденційності в Інтернеті в будь-який час у випадку, якщо VPN-з’єднання перестане.

PureVPN Ексклюзивні функції

значок

Безпечний WiFi

Користувачі Android можуть підключатися до будь-якого Wi-Fi з цілковитою впевненістю та спокоєм

значок

Спліт тунель

Отримайте свободу розповсюджувати свій Інтернет-трафік, як вам подобається, між PureVPN та вашим Інтернет-провайдером

значок

Точка VPN

Перетворіть свій пристрій Windows у точку доступу, щоб захистити всі підключені пристрої

значок

Конфігурація маршрутизатора

PureVPN сумісний із широким спектром маршрутизаторів для захисту вашої домашньої або офісної мережі

значок

Перемикач Internet Kill

Скористайтеся нашою функцією IKS, що не захищається, щоб переконатися, що ваше справжнє онлайн-посвідчення залишається таємницею

значок

256-бітове шифрування

PureVPN використовує 256-бітне шифрування AES військового рівня для забезпечення вашого мережевого трафіку Wi-Fi

значок

Захист від протікання

Використовуйте наш сервіс, щоб залишатися захищеним від витоків IPv6, WebRTC та DNS

значок

Анонімний перегляд

Прихойте свою справжню IP-адресу за допомогою PureVPN і насолоджуйтесь анонімним веб-переглядом

Дізнайтеся більше про функції PureVPN

 • Спліт тунель
 • Шифрування AES
 • Перемикач Internet Kill
 • Безпечний обмін файлами P2P
 • Захист від протікання IPv6
 • iOS на вимогу
 • Захист від витоку DNS
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me