Чи безпечно в’язниця?


Чи безпечно в’язниця??

Вам може бути цікаво, чи безпечно в’язниця, і що це робить? Збиття з в’язниці вашого смартфона може надавати вам доступ до додаткових функцій і функцій, які обмежені виробничою компанією. Ув’язнення вашого смартфона може здатися цікавим для деяких, особливо якщо ви вивчаєте нові функції та можливості свого телефону. Це може здатись надзвичайно гарним – наслідки чи наслідки, які можуть зламати ваш телефон у в’язниці, можуть бути дуже небезпечними. Тож справжнє питання полягає в тому, якщо ти гра та готовий ризикнути.


Чи безпечно в'язниця для вашого iPhone

Що таке в’язниця?

Термін в’язниця відноситься до модифікація на рівні системи пристрою для ухилення від обмежень або бар’єрів, створених виробник пристрою. Термін зазвичай використовується для смартфонів, однак він застосовний до інших пристроїв, таких як ігрові консолі, такі як PlayStation та інші електронні пристрої з обмеженими можливостями. А jailbroken iphone може легко обійти обмежувачі виробника та отримати доступ до обмежених функцій або навіть встановити несанкціоноване програмне забезпечення які неможливо завантажити з магазину додатків. Процес ув’язнення працює як експлуатуючий пристрій, що збільшує привілеї вашого пристрою, замінюючи вбудована операційна система з модами за рахунок функцій безпеки та ресурсу акумулятора, а також вразливості безпеки та проблем із стабільністю. Ув’язнення від в’язниці не обмежується, але, безумовно, відоме серед користувачів iOS.

Як працює в’язниця?

Apple любить обмежувати її пільги користувачів. Вони зазвичай диктувати досвід користувачів і розповість, як слід використовувати пристрій – пристрій, який ви тільки що придбали. Розглянемо деякі з цих обмежень, Apple iPhone пам’ять не можна оновити, Apple iPod потрібно синхронізувати з Apple iTunes грати музику, Apple Mac не можна міняти деталі, а більшість гідних додатків увімкнено Магазин додатків оплачуються. Звичайно, є користувачі телефонів Apple, які не цінують стриманості, а тому обирають телефон з ушкодженнями, оскільки він дозволяє їм обходити обмеження та розігнати Apple iPhone, Apple iPad та будь-який інший пристрій Apple.

Чи законно в’язниця??

Коли Jailbreaking ваш iPhone замінює моду чи спеціальне ядро, що замінює вашу вбудовану операційну систему та дає змогу розігнати iPhone з розірваним джейлбрейком, отримати доступ до обмежених функцій, безкоштовно встановити додатки з магазину додатків та отримати доступ до несанкціонованого вмісту, не турбуючись про Закон про захист авторських прав у цифрове тисячоліття.

Крім того, iPhone Jailbreak дозволяє налаштувати користувальницький інтерфейс, який неможливий для акцій iPhone OS. Ув’язнення вашого в’язниці на ваш iPhone звучить захоплююче, але питання полягає в тому, чи варто вам робити в’язницю? Завдяки встроенним iPhone, ви отримуєте додаткові пільги, але ціною безпеки вашого пристрою. Чи безпечна в’язниця? Немає! Телефон з джейлбрейком вразливий з точки зору безпеки та більш сприйнятливий до злому, несанкціонованого доступу та крадіжок інформації, як-от адреса електронної пошти тощо. І все-таки 1 з 3-х телефонів iOS, на які ви натрапили, може бути iPhone з розірваним джейлбрейком та запущений Cydia.

У в’язниці iPhone проти вкорінення iPhone

В’язниця:

Терміни джейлбрейк iPhone і root iPhone можна використовувати взаємозамінно, тим не менш, телефон з джейлбрейком в основному асоціюється з пристроями iOS. З іншого боку, вкорінення зазвичай пов’язане з пристроями Android. Заключення телефону або вкорінення – це процес, який визначає вразливості в операційній системі акцій та замінює її модами – надає користувачам доступ до обмежених функцій, до яких неможливо отримати доступ з магазину додатків. Тут варто зауважити, що телефон у в’язниці не повинен робити спроби новачків, оскільки процес не гарантує 100% успіху. У той час як Jailbreak у вашому iPhone завжди є ризик затримати телефон, якщо його виконано неправильно. Крім того, бувають випадки, коли вам потрібно тримати втечу з вашої iPhone час і знову під час кожного перезавантаження.

Телефон для вкорінення:

З іншого боку, вкорінення телефону є менш складним порівняно з джейлбрейк-телефоном. Це через відкритість операційної системи. Android як операційна система більш звільнений порівняно з iOS. Хоча виробники Android не оцінюють або заохочують вкорінення, виконання цього процесу на пристрої Android набагато менш клопітно порівняно з iOS. Можна з упевненістю сказати, що вкорінення пристрою Android мало допустимо в порівнянні з джейлбрейком iOS. Якщо все піде на південь, повернення вкоріненого пристрою до операційної системи може вважатися крайнім заходом. Тим не менш, небажані збої у в’язниці можуть залишити вас несправним або замурованим пристроєм, який неможливо відновити.

Чи загрожує безпека пристроїв у в’язниці?

Перш ніж перейти на фуру того, як тріщина може негативно вплинути на безпеку вашого пристрою, бездоганно зрозуміти, який вплив він має на безпеку вашого пристрою.

Немає гарантійного покриття від Apple:

Пошкодження пристрою, що перебуває у в’язниці, анулює його гарантію. Гарантійна претензія вилітає з вікна, якщо з вашим пристроєм трапиться щось погане. Незважаючи на те, що ви завершили успішне втечу з в’язниці, тепер у вас є пристрій з необмеженим доступом. І людська природа досліджувати, наскільки глибоко йде кроляча нора – ми завжди оберемо червону таблетку. Є хороші та погані програми; програми, які виходять з ладу, а також зловмисне програмне забезпечення. Є причина, що ці обмеження існують в першу чергу. Пристрій Jailbroken дозволяє встановлювати API навіть з несанкціонованих та часто незахищених сторінок – залишаючи безпеку вашого пристрою вразливою.

Стабільність та мобільні збої:

Пристрої з джейлбрейком більш чутливі до збоїв у роботі телефону. Також деякі програми можуть працювати не за призначенням або раніше. Офіційні оновлення – катастрофа для телефонів, що перебувають у в’язниці. Офіційне оновлення, якщо воно не забруднить ваш телефон, призведе до того, що ваш телефон зникне, зламає телефон або зробить деякі функції недоступними. Крім того, оновлення також можуть супроводжувати зловмисне програмне забезпечення. Єдине рішення для цього – оновлена ​​версія втечі від в’язниці, і вона часто потребує тижнів, навіть місяців.

Зловмисне програмне забезпечення:

Незалежно від того, наскільки здорово вам звучить пристосований пристрій iOS, ми рекомендуємо не намагатися здійснити джейлбрейк. Коли ви намагаєтеся втекти з в’язниці, ваші дні як безтурботного користувача закінчуються. Гарантія анульована. Якщо не Apple, ви вирішите, чи безпечний додаток чи ні, ви вже не їх хвилює. В’язниці часто супроводжують загрозу безпеці, оскільки у в’язниці може бути вбудований задній простір. Щойно ви запускаєте корінь свого пристрою iOS на прошивку, ви можете випадково надати доступ до всіх своїх даних та інформації, що зберігаються на телефоні..

Порушення даних:

Один із горезвісних інцидентів злому джейлбрейку трапився у 2015 році, коли китайські хакери отримали доступ до інформації про вхід в iCloud 225 000 осіб, які намагалися втекти з в’язниці. Злому було полегшено на задньому плані, створеному в джейлбрейк-твіках, що допомогло хакерам проникнути в пристрої користувачів.

Ось чому ми не рекомендуємо вбивати в тюрму ваш iPhone

Ви, можливо, вже знали, що ушкодження пристрою не є безпечним і може поставити під загрозу безпеку вашого пристрою. Порушення в’язниці не тільки не відповідає гарантії вашого пристрою, але може залишити вас цегляним пристроєм, якщо виконано неправильно. Офіційні оновлення стають катастрофою та супроводжують дратівливі збої – це спричиняє непотрібні зупинки вашого пристрою. Ви практично залишені на власні сили, оскільки більше не переймаєтесь компанією. Можливо, вам доведеться самостійно розрізняти хороший додаток та шкідливе програмне забезпечення.

Відверто кажучи, якщо все піде набік, ніхто вам не допоможе. Тож, якщо ви новачок, ми наполегливо рекомендуємо не намагатися втекти з в’язниці або просити когось зробити це за вас. Іноді достатньо розблокувати новий пристрій, який працює так, як належить. Однак, якщо ви захоплений ентузіаст з технологій, перейдіть лапкою. Можливо тестувати нові речі, налаштований на iOS пристрій звучить круто і все, але будьте в безпеці, завжди!

Хочете повернути свою конфіденційність в Інтернеті? Ви можете перевірити нижче керівництва:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me