Чи є процес купівлі біткойна повністю анонімним?


Процес купівлі біткойна повністю анонімний?

Незважаючи на глобальну репутацію безпечного та анонімного способу оплати, правду кажучи – Біткойн не зовсім анонімний. Хоча це може спричинити шок для спільноти Bitcoin або фанатів криптовалют загалом, кожна операція з Bitcoin публічно розкривається в регістрі, а кроки аутентифікації біржами дозволяють легко відслідковувати Bitcoin до вас.


Провідні світові криптовалюти, такі як Binance, Coinbase та BitMEX, дотримуються суворих правил KYC (знайте свого клієнта) та AML (протидії відмиванню коштів), що ускладнює анонімні платежі Bitcoin. Коли ви намагаєтесь відкрити рахунок на криптовалюті, вам буде запропоновано:

  • Сканована копія паспорта або посвідчення водія для підтвердження вашої ідентичності.
  • Портретне зображення вашого обличчя, щоб обмін знав, хто ви є.
  • Ваше зареєстроване повне ім’я відповідно до вашої документації.
  • Ваша офіційна електронна адреса, через яку ви отримаєте доступ до облікового запису.
  • Вам доведеться підтвердити вказану електронною адресою, натиснувши посилання в електронній пошті.
  • Додайте номер телефону та підтвердьте його за допомогою коду, надісланого через обмін.
  • Додайте домашню адресу.

Маючи таку особисту інформацію, доступну для бірж, чи дійсно ви вважаєте, що Bitcoin є анонімним?

img

Як придбати біткойн анонімно

Як і інші речі, існують обхідні шляхи для покупки Bitcoin анонімно. Напевно, ви чули про термін: готівка – це цар. Вірите чи ні, готівка справді є королем. Відвертий метод непідзвітності, пов’язаний з грошовими коштами, робить його нездійсненним.

Банкомат з біткойнами

Ви можете придбати Bitcoin анонімно готівкою через LocalBitcoins або ще краще, Bitcoin банкомати! Коли-небудь думали про банкомат, призначений для Bitcoin? Так, він існує в більш ніж 80 країнах, де майже 3000 місць лише в США. Все, що вам потрібно зробити – це вставити валюту в банкомат і направити її для переказу монет у вашому Bitcoin гаманці.

Хоча процес придбання біткойнів через банкомати робить його анонімним, оскільки ви можете будь-хто передати монети на ваш рахунок, просто надавши їм свою адресу гаманця, справжня анонімність полягає в тому, що ваша обмін не має жодної особистої інформації про вас, і це малоймовірно. з огляду на регламенти.

Купівля людини до особи

Протягом багатьох років спілкування з Bitcoin особисто виявилося набагато анонімнішим, ніж інші методи. Купуючи біткойн особисто, ви можете залучати вас до фізичної зустрічі з покупцем або продавцем, не секрет, що обидві сторони погоджуються, що вони ніколи не зустрічалися.

Ви можете використовувати локальні біткойни, щоб дізнатися про будь-яких місцевих покупців чи продавців, які бажають здійснити транзакцію, а потім зв’язатися з ними на платформі. Тим не менш, взаємодія на платформі означає, що ваша конфіденційність в Інтернеті знаходиться під загрозою.

Найкраще робити ставку – це полегшити транзакцію з людиною, якій ви довіряєте і почуваєтесь безпечно мати справу. Маючи справу з довірливою людиною, ви можете захистити свою анонімність. Однак не всі транзакції з особи на особу можна вважати анонімними. При бажанні ви можете придбати біткойн миттєво в Інтернеті.

Купуйте біткойн анонімно онлайн

Деякі біржі дозволяють купувати біткойн, без того, щоб пройти процедуру підтвердження або не знати вашого клієнта. Такий приклад – Біск. Bisq – це програма з відкритим кодом, рівна за рівнем, яка дозволяє купувати та продавати криптовалюти в обмін на валюти реального світу (долар, євро тощо) і не потребує жодної реєстрації.

Однак h3Bisq не може похвалитися ліквідністю та спотовими цінами, які можна отримати від значного централізованого обміну. Платформа регулює всі ваші операції з купівлі-продажу. Від покупки, за яку потрібно здійснити платіж за допомогою банківського переказу або електронного гаманця продавцю, який надсилає біткойн суму на ваш гаманець.

Хоча ви не повинні покладатися тільки на Bisq, це чудова заміна Localbitcoins.com, оскільки вам не доведеться зустрічатися з людиною. Інші режими включають Hodl Hodl, де ви можете вказати свої дані про підтвердження.

Кому слід довіряти?

Хоча є місця, для яких потрібна мінімальна ідентифікація взагалі ні для кого, щоб дійсно вийти з централізованої фінансової системи, вам потрібен надійний механізм, який в кінцевому підсумку може зробити ваші платежі Bitcoin анонімними, і цей механізм є не що інше, як VPN або мережу Tor.

Для чого потрібна анонімність?

Анонімність – це основне право кожного громадянина. Конфіденційність та анонімність йдуть рука об руку. Без конфіденційності ваші треки можуть бути видимими для інших, і це тривожна ситуація для всіх, хто стурбований їх приватністю в Інтернеті.

Хоча ми живемо в епоху платформ соціальних медіа та хештегів, які спонукають нас ділитися своїми особистими моментами на кілька лайків, але це коштує особливо, коли ми стаємо жертвою кібератаки чи крадіжки особи.

Залучення до купівлі чи продажу біткойна чи будь-якої іншої криптовалюти – це цілком особиста справа, про яку деталі не слід розголошувати нікому, наприклад, купували ви, купували або купували біткойн.

Уряди мають персональну вендету проти закупівель, пов’язаних з криптовалютою. Крім того, якщо ви величезний покупець чи помітна людина у світі криптовалют, ви можете залучати недоброзичливу привабливість з боку незаконних осіб.

У будь-якому випадку, анонімність може забезпечити вам спокій, надаючи необхідний рівень захисту при здійсненні високоцінних біткойн-транзакцій.

Хочете повернути свою конфіденційність в Інтернеті? Ви можете перевірити нижче керівництва:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me