Чи LastPass безпечний?


Це LastPass безпечно?

Зі збільшенням наших онлайн-акаунтів запам’ятовування імені користувача та пароля для кожного з них стало проблемою, і виходити з облікових записів часто, лише тому, що ви втратили пароль.


Ви не наважуєтеся знову використовувати той самий пароль, адже згідно з часто цитованим дослідженням Microsoft Research, середній користувач має 6,5 паролів, кожен з яких ділиться на 3,9 різних сайтах? Кожен користувач має близько 25 облікових записів, які потребують паролів і вводять в середньому 8 паролів на день.

З обліковим записом Facebook на акаунт порталу ваших коледжів, це може бути тестом самостійно просто запам’ятати ваші облікові дані. Ось чому хтось десь закінчив геніальну ідею розробити менеджер паролів!

По суті, Менеджер паролів діє як організатор, який надійно зберігає ваші паролі до кожного облікового запису в Інтернеті, тому вам не доведеться постійно дряпати голову, намагаючись відкликати пароль. Такий менеджер паролів – LastPass – це загальнодоступна шифрована послуга.

є безпечним

Що таке LastPass і хто ним володіє?

LastPass спочатку був випущений 22 серпня 2008 року. З жовтня 2015 року LastPass придбав LogMeIn Inc за 110 мільйонів доларів.

LastPass – це менеджер паролів та генератор паролів, який фіксує ваші паролі та особисту інформацію у захищеному сховищі.

Зі свого сховища LastPass ви можете зберігати паролі та входи в систему, створювати профілі для покупок в Інтернеті, генерувати надійні паролі, відстежувати особисту інформацію в нотатках тощо.

Завдяки LastPass ви уникаєте закриття своїх облікових записів в Інтернеті або боротьби з розчарувальними скидами паролів.

LastPass також пропонує преміум-версію, яка пропонує додаткові переваги, такі як необмежений обмін паролями, елементами та нотатками, 1 Гб зберігання зашифрованих файлів, преміальна багатофакторна автентифікація, пріоритетна технічна підтримка та автентифікація відбитків пальців на робочому столі.

Головний пароль

Для створення нового облікового запису LastPass необхідний чіткий головний пароль. Це пароль, який шифрується, на випадок, коли LastPass зламаний, щоб ваш головний пароль не був там у базі даних.

Просто запам’ятайте свій головний пароль LastPass, і LastPass автоматично заповнить веб-переглядач та вхід до програми.

Як захистити LastPass?

LastPass працює за моделлю захисту з нульовим знанням, де будь-які чутливі дані, що зберігаються в LastPass, шифруються на рівні пристрою за допомогою бітового шифрування AES-256 до того, як він синхронізується з безпекою транспортного рівня (криптографічний протокол, призначений для забезпечення захисту зв’язку в комп’ютерній мережі ) щоб захистити його від нападів людиною в середині.

Часті оновлення систем

Крім того, LastPass використовує кращі галузі безпеки для забезпечення їх інфраструктури, часто модернізуючи свої системи, а також використовуючи надмірні центри обробки даних, щоб зменшити ризик простою або одного пункту відмови. За повідомленнями, LastPass проходить тестування на ринку понад 43 000 компаній, включаючи Fortune 500 та провідні технічні підприємства.

Шифрування та дешифрування даних

Шифрування та дешифрування працює безперебійно, підтверджуючи ключ. Після того, як ключ буде підтверджено, що ви успішно ввели правильний пароль, ви зможете переглянути лише свої паролі, збережені на LastPass.

Регулярні аудиторські перевірки та проникнення

Приналежність до послуг із забезпечення безпеки, само собою зрозуміло, що заходи безпеки є важливими для розпорядку роботи LastPass. Як і PureVPN, LastPass також проводить щонайменше один щорічний тест, щоб допомогти зміцнити та підтвердити безпеку свого продукту, як перевіряли служби перевірки безпеки..

Участь у програмах Bounty Bounty

LastPass також бере участь у програмах Bug Buckrowd, де дослідники білокрилих правильно виявляють помилки, щоб компанії могли вдосконалити свій продукт та ще більше посилити його проти хакерів та кіберзлочинців. Це ще більше зміцнює їхні обіцянки щодо збереження паролів користувачів таким, яким вони мають бути.

Що відбувається, якщо LastPass отримує злом?

Це вік хакерів, і сказано, що майже все в Інтернеті зламано, давайте подивимось, як LastPass має справу зі своєю безпекою.Як менеджер паролів, безпека – наш головний пріоритет. Ми прагнемо забезпечити збереження приватної та безпечної найприйнятнішої інформації для наших клієнтів за будь-яку ціну. Як програмна компанія, помилки та проблеми виникають природно, і хоча вони незручні і стурбовані, вони є частиною природного процесу, що робить LastPass настільки ж безпечним, як і він.

За даними LastPass, вони пережили лише один інцидент із безпекою у своїй 10-річній історії, який починається з 2015 року. На щастя, жодні зашифровані дані сховища не були порушені.

Останні тести LastPass – це інфраструктура, і навіть у більшості екстремальних тестів їхні системи помітно протистояли та захищали зашифрований склепіння, де розміщуються складні дані його користувачів. Це ще більше зміцнює нашу впевненість у бездоганній мережі, яку вони розробили.

Якщо LastPass зазнає злому, хакери насправді не отримають нічого, окрім інформації про хамство. Це тому, що вони використовують AES-256 бітове шифрування, яке кодує ваші дані до рівня, завдяки якому вони не використовуватимуться жодній особі, крім фактичного одержувача, з дійсним ключем розшифровки.

Тепер вам також необхідно взяти до уваги деякі протоколи безпеки, щоб захистити ваші дані.

Ти можеш:

  • Найкраща практика – створити новий і надійний пароль для кожного облікового запису.
  • Ніколи не залишайтеся ввійти в систему, якщо ви використовуєте розширення для браузера, оскільки є більше шансів на те, що ваш пристрій вкрадеться, і хакер може легко отримати доступ до всіх ваших паролів.
  • Поновлюйте своє програмне забезпечення та антивірус.
  • І останнє, але не менш важливе, захистіть себе від хакерів PureVPN.

Хочете повернути свою конфіденційність в Інтернеті? Ви можете перевірити нижче керівництва:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me