Де я можу знайти безкоштовний Wi-Fi у Лос-Анджелесі?


Де я можу знайти безкоштовний Wi-Fi у Лос-Анджелесі?

Лос-Анджелес, Каліфорнія, це прекрасне місто з безліччю зачаровуючих і мирних місць. Місто також багате технологіями та безкоштовними точками доступу до Wi-Fi. Однак якщо ви думаєте, що в кожному куті розміщено безкоштовну точку доступу Wi-Fi, ви помиляєтесь у своїх припущеннях. Взявши на себе, щоб полегшити вам справу, ми створили цей посібник про те, як і де ви можете знайти безкоштовний Wi-Fi у Лос-Анджелесі. Крім того, ви також зможете дізнатися, як можна безпечно вести свою роботу в цих відкритих мережах, не привертаючи уваги кібер-гонів.


img

Перейти до…

Публічним точкам доступу до Wi-Fi не варто довіряти. Це відкриті мережі, до яких може приєднатися будь-хто, у тому числі хакери та снайпери. Як результат, ризики не лише ваших профілів соціальних медіа чи електронних адрес, але також реквізитів вашого банківського рахунку та іншої конфіденційної інформації.

Вічно зростаючі ризики суспільної мережі Wi-Fi

Для боротьби з ворогом потрібно спочатку дізнатися більше про ворога та його тактику. Розуміючи більше про ворога, ви зможете захистити себе і вжити ефективних контрзаходів. У нашому випадку ворог невидимий і може бути присутнім у кожному загальнодоступному Wi-Fi. Давайте перевіримо деякі поширені загрози, пов’язані з публічним Wi-Fis.

Сприйнятливий до нападів:

Якщо ви вважаєте, що протоколів безпеки Wi-Fi, таких як WPA, WPA 2 та WPA 3, достатньо для забезпечення вашої діяльності в мережі, ви могли б не помилитися. Минулі випадки довели, що ці протоколи безпеки не є настільки надійними, як раніше. Однак якщо у вас є сумніви, прочитайте докладніше про вразливість Wi-Fi KRACK.

Доступні набори для злому:

Зламування слабкої безпеки мережі Wi-Fi – це не ракетна наука. Зрештою, у нас на цифровому просторі доступні безкоштовні та платні інструменти, які дозволяють навіть нетехнологічному користувачеві Wi-Fi скомпрометувати мережу та отримати повний доступ до неї.

Атаки чоловіків середнього рівня підступні:

Якщо ви нетехнологічна людина, ви ніколи не зможете виявити жодної спроби злому, не кажучи вже про порушення безпеки. Насправді навіть користувачі, які користуються технологією, важко ідентифікують підлий напад, як MITM, відомий також як атака Men-in-the Middle. При такому типі атаки зловмисник отримує доступ до мережі та сидить між двома комунікаторами, тобто вами та Wi-Fi, щоб контролювати ваш Інтернет-трафік і, в деяких випадках, модифікувати його.

Не всі гарячі точки справжні:

Хакери та снайпери знають про вразливості та мережеві подвиги. Їм не важко придумати способи порушення будь-якої мережі. Однією з найпоширеніших, але ефективних практик, якими вони користуються, є створення підроблених гарячих точок. Хакери можуть створювати шкідливі точки доступу, які можуть відстежувати та записувати дані користувачів.

Продовжуйте користуватися безкоштовним Wi-Fi у Лас-Анджелесі за допомогою цього контрольного списку безпеки

Тепер, коли ви розумієте небезпеку для громадськості чи безкоштовних точок доступу до Інтернету, важливо вжити жорстких заходів, щоб їх уникнути:

Завжди підключайтеся до справжнього Wi-Fis

Мережі Wi-Fi з’являються на десяток, як тільки ви потрапляєте на вулицю харчування, парк, рекреаційну або будь-яку іншу публічну точку. А оскільки хакери знають, наскільки відчайдушні користувачі мають безкоштовне підключення до Інтернету, вони вважають прекрасною можливістю заманити таких користувачів, створивши фальшиву чи зловмисну ​​точку доступу. У таких шкідливих мережах хакер може не лише шпигувати за приватною діяльністю кожного користувача, підключеного до мережі, але й змінювати запити та пошкоджувати багатьма іншими способами.

Тому завжди рекомендується підключатися лише до автентичних мереж. За шкідливою чи фальшивою мережею є багато підказок, як-от звукове мережеве ім’я, але друкарська помилка чи будь-яка інша літера відсутня або додана. Крім того, ви завжди повинні просити співробітників про справжність точки доступу до Wi-Fi.

Завжди двічі перевіряйте мережевий обмін

Майте на увазі, що якщо ви дасте хакерам навіть найменшу можливість прорватися до вашого пристрою, вони зроблять це. Автоматичний обмін мережею – одна з таких можливостей, яка може призвести до порушення вашої конфіденційності. Це може нанести ще більший збиток, якщо ви не знаєте про спільний доступ, який може бути налаштовано на автоматичне відкриття при підключенні до нової мережі. Тому потрібно перевірити, чи функція мережного обміну відключена чи ні.

Ніколи не проводите конфіденційних заходів на загальнодоступному Wi-Fi

Публічні точки доступу до Інтернету є найменш ідеальними мережами для оплати рахунків, банківських трансакцій та покупок в Інтернеті. Зрештою, ми обговорювали вище безліч небезпек, які виникають у таких мережах. Тому завжди тримайтеся осторонь виконання будь-яких чутливих до конфіденційності робіт на публічній точці доступу.

Підтвердьте свою безпеку в Інтернеті за допомогою безкоштовного Wi-Fi у Лос-Анджелесі за допомогою VPN

Оскільки ви не можете зупинити себе від приєднання до безкоштовного Wi-Fi і, звичайно, хто може, ви можете принаймні знизити ризик до нуля, встановивши на своєму пристрої віртуальну приватну мережу, на зразок VPN..

PureVPN пропонує вам як конфіденційність, так і безпеку для вирішення всіх ваших проблем, будь то небезпечний Wi-Fi або інші загрози в Інтернеті. Ми посилюємо захист та анонімність ваших даних за допомогою нашого військового шифрування, тобто 256-бітного алгоритму шифрування AES. Отже, незалежно від того, чи приєднуєтесь ви до Інтернету з домашньої мережі, офісної мережі чи відкритої точки доступу, ми гарантуємо вам цілісність ваших даних та конфіденційність вашої інтернет-діяльності.

Щоб подвоїти нашу гарантію безпеки найвищого рівня, ми навіть пропонуємо спеціалізовану функцію Wi-Fi – безпечний Wi-Fi. Вам потрібно лише ввімкнути цю функцію та повністю спокійно розпочати свою діяльність в Інтернеті у будь-якій мережі.

Крім захисту даних та конфіденційності, ви також можете використовувати нашу службу VPN також для кількох інших цілей. Наприклад, ви можете сфабрикувати своє місцезнаходження, щоб отримати доступ до вмісту або послуги, що відповідає конкретній країні. Ви можете отримати доступ до своїх улюблених онлайн-ігор. Більше того, ви можете навіть забронювати рейси за відносно дешевою ціною.

Знайдіть безкоштовний WiFi в

 • Сполучені Штати
 • Нью-Йорк
 • Фенікс
 • Сан – Дієго
 • Філадельфія
 • Чикаго
 • Х’юстон
 • Флорида
 • Макдональдс
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map