День безпечнішого Інтернету 2020


День безпечнішого Інтернету 2020

Цей День безпечного Інтернету давайте зробимо Інтернет кращим місцем, змінивши спосіб нашої роботи, взаємодії та трансакцій в Інтернеті!
PureVPN дозволяє своїм користувачам подарувати 12 щомісячних акаунтів близьким людям на кожну реєстрацію цього Дня безпечного Інтернету.


img

 • Історія
 • SID 2020
 • 2019 резюме
 • Партнерство
 • Поінформованість щодо SID
 • Поради щодо безпеки
 • Випуски
 • Захист дітей
 • Захист

Історія Дня безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету, який також називають SID, є глобальною ініціативою, координується спільною мережею Insafe / INHOPE. Ініціатива спрямована на те, щоб навчити дітей безпеці в Інтернеті та викликати безмежну бесіду про відповідальне використання технологій. Читайте далі, щоб дізнатися більше про важливість цього дня та що можна зробити, щоб зробити кожен день безпечнішим.

У Великобританії, День безпечнішого Інтернету щорічно координується Центром безпечного Інтернету Великобританії, який є партнерством між трьома провідними благодійними організаціями: Фондом Інтернет-годинників, Південно-Західною сіткою для навчання та Childnet International.

Сотні країн за межами Європи також відзначають день. Поняття о День безпечнішого Інтернету Комітети були запроваджені в 2009 році, щоб зробити захід по-справжньому глобальним. З цього року щорічно День безпечнішого Інтернету дозволив батькам допомогти своїм дітям залишатися в безпеці від багатьох небезпек, що кружляють Інтернетом.

безпечніший Інтернет-день

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНІшого ІНТЕРНЕТУ

День буде спостерігатися на Вівторок, 11 лютого, 2020 року. Тема цього року така “Разом для кращого Інтернету”. Дійсно, всі ми повинні відігравати свою роль у тому, щоб продовжувати користуватися незліченними перевагами, які ми маємо у своєму розпорядженні, завдяки Інтернету, але позитивно, відповідально та безпечно.

Інтернет – це, мабуть, найбільш руйнівна технологія. Це стерло фізичні відстані і дозволило нам спілкуватися та спілкуватися з людьми за тисячі миль, відкриваючи цілий новий світ можливостей для молоді сьогодні.

Однак, хоча це полегшує наше життя безліччю способів, постійний зв’язок також залишає нас вразливими та піддаються різноманітним загрозам, що ховаються в Інтернеті. Від фішингу та викупного програмного забезпечення до кіберсталінгу та крадіжок особистих даних, загроза не тільки розвивається, але і зростає з часом.

День безпечного Інтернету – це дуже потрібна можливість поширити обізнаність про ризики, пов’язані з цифровим світом, та наділити як молодих, так і старих, щоб максимально використовувати Інтернет, залишаючись у безпеці.

безпечний день-2020

День безпечного Інтернету 2019 Основні моменти

Як PureVPN відсвяткував SID 2019

Ми попросили всіх зробити свій внесок у підтримку Дня безпечного Інтернету та те, що він означає, включившись у нашу SID-кампанію. Нас принизила позитивна відповідь сотень учасників.

PureVPN співпрацює з Днем безпечного Інтернету, щоб підвищити рівень обізнаності про небезпеку, яка ховається в Інтернеті, і чому всі в Інтернеті, незалежно від віку, повинні захищати свої цифрові сліди.

Тим, хто ретвітував офіційні повідомлення PID від PureVPN, отримували безкоштовні акаунти VPN, щоб поділитися між своїми друзями та родиною. Більш безпечний Інтернет означає безпечніший для вас!

що-є-сид-2020-урочистості-PureVPN

Що таке безпечний Інтернет?

Більш безпечний Інтернет – це той, де кожен, незалежно від того, хто вони і звідки вони, має захист в Інтернеті, щоб висловитись відкрито. Інтернет не має меж для всіх та конфіденційність в Інтернеті, щоб поважати права тих, хто віддає перевагу анонімності в Інтернеті.

PureVPN Партнери з Центром безпечного Інтернету

Як і минулого року, PureVPN – офіційний прихильник SID – об’єднався з Центром безпечного Інтернету у Великобританії, щоб поширити повідомлення про День безпечного Інтернету.

Ми будемо створювати та обмінюватися корисними ресурсами для боротьби з найпоширенішими загрозами в Інтернеті.

Крім того, ми знову застосовуємо підхід “подарунки / подарунки”, щоб заохотити людей приєднатися до розмови та посилити діалог щодо безпеки в Інтернеті.

sid-партнерство-PureVPN

Чому важлива інформованість щодо безпеки в Інтернеті?

Хоча Інтернет розширює можливості та прискорює просування майже у всьому, що можна уявити, він також піддав нас різноманітним онлайн-загрозам, таким як крадіжка особи, соціальна інженерія, кіберзабіг, викуп програм, експлуатація дітей та шахрайство..

Оскільки стільки наших даних легко доступні в Інтернеті, безпека в Інтернеті не є вибором. Це обов’язково Перший крок до безпеки в Інтернеті – це усвідомлення різних видів загроз та вразливих ситуацій, які ховаються в Інтернеті, і як ви можете допомогти своїм дітям не стати їм жертвою..

Чому-безпечніший день в Інтернеті - це дуже важливо-2020-PureVPN

Поради щодо безпеки Інтернету для безпеки в Інтернеті

У PureVPN ми активно допомагаємо вам захистити вас, коли йдеться про захист наших даних. Адже ми живемо та дихаємо безпекою та приватністю! Тим не менш, ми розуміємо, що це може бути не обов’язково для всіх.
Отже, в цей День безпечнішого Інтернету, замість того, щоб нагадувати вам про захист свого Інтернет-зв’язку з VPN (який ви цілком повинні), ми надамо вам поради щодо безпеки Інтернету для дотримання та захисту себе в Інтернеті!

 1. Завжди завантажуйте програмне забезпечення та програми від авторизованих постачальників, щоб уникнути можливості встановлення негідних програм.
 2. Тримайте свою особисту інформацію поза Інтернетом та лише для себе, оскільки вона може бути цінною для тих, хто хоче її використовувати.
 3. Встановіть надійні паролі, щоб захистити свої облікові записи в Інтернеті – використовуйте суміш цифр, символів, великих і малих літер.
 4. Заблокуйте свій телефон паролем, PIN-кодом або шаблоном розблокування, щоб уникнути доступу будь-кого до ваших приватних даних.
 5. Ваші облікові записи в соціальних мережах повинні бути приватними, до того, що тільки ваші друзі та родина можуть переглядати що-небудь про вас. Встановіть контроль конфіденційності, шукаючи “Параметри” або “Налаштування”.
 6. Ніколи не довіряйте нікому в Інтернеті, незалежно від того, представляють вони себе як свого друга. Це не безпечно!
 7. Використовуйте двофакторну автентифікацію, коли це можливо, щоб додати додатковий рівень безпеки до ваших онлайн-акаунтів!
 8. Будьте оперативні, коли мова заходить про оновлення вашої операційної системи та програмного забезпечення, щоб не допустити, щоб кіберзлочинці скористалися лазівками, щоб отримати доступ до комп’ютера або мобільного телефону.
 9. Уникайте використання загальнодоступних мереж Wi-Fi, таких як кафе чи ресторани, оскільки вони по суті небезпечні.
 10. Використовуйте програму керування паролями, щоб зберегти ваші паролі та тримати їх подалі від хакерів.

Поради щодо безпеки SID-2020

З якими проблемами безпеки в Інтернеті ми стикаємось сьогодні?

  Нижче наведено деякі найпоширеніші проблеми безпеки в Інтернеті, з якими ми стикаємось сьогодні:

  Ризики інформаційної безпеки

 • Зловмисне програмне забезпечення: Шкідливе програмне забезпечення, призначене для збору особистої інформації без згоди користувача, наприклад вірусів, шпигунських програм, черв’яків, троянів, викупних програм тощо.
 • Фішинг: Вид афери, коли злочинець намагається отримати чутливі дані жертви, роблячи вигляд, що він є законною компанією чи особою. Це часто робиться через підроблені текстові повідомлення, електронні листи чи веб-сайти.
 • Інтернет-афери: Схеми, створені для того, щоб обдурити людей своїми грошима або особистими даними, такими як дані банківського рахунку за допомогою неправдивих обіцянок, хитрощів тощо.
 • Ризики особистої безпеки

 • Кіберторгнення: Використання електронних засобів, таких як електронна пошта, обмін миттєвими повідомленнями та соціальних медіа для цькування або переслідування окремих людей або групи.
 • Образливий / нецензурний зміст: Веб-сайти, що містять явний, образливий або неприємний вміст, який може не подобатися користувачеві.
 • Кіберсталінг: Злочин, в якому зловмисник наполегливо лякає або цькує жертву, використовуючи електронні засоби, такі як миттєві повідомлення, електронна пошта чи повідомлення, розміщені в групах обговорення або на веб-сайтах.
 • Інтернет-прогнозування: Акт експлуатації вразливих підлітків чи дітей для жорстоких або сексуальних цілей.
 • Розсічення: Тип експлуатації, коли сексуальні образи або інформація використовуються для вимагання грошей або сексуальних прихильностей від жертви.
 • Крадіжки особистих даних: Злочин, коли вкладник отримує ключові шматочки особистої інформації, наприклад реквізити вашого банківського рахунку або номери соціального страхування, щоб видати себе за себе та вчинити шахрайство..
 • Підслуховування Wi-Fi: Метод, який використовується кіберзлочинцями, щоб практично «слухати» ваш трафік Wi-Fi та викрадати дані, передані по мережі.
 • Спам: Використання електронних систем обміну повідомленнями, таких як електронні листи для надсилання небажаних масових повідомлень (спаму), що відкриває двері до фішингу, зловмисного програмного забезпечення та загрози вашому конфіденційності.
 • Викуп: Тип зловмисного програмного забезпечення, яке блокує ваш комп’ютер або файли та вимагає платити за викуп за його розблокування.

Поради щодо безпеки Інтернету для захисту своїх дітей від:

 • Кіберторгнення
 • Образливий вміст
 • Кіберсталінг
 • Інтернет-прогнозування

Поради щодо безпеки в Інтернеті, щоб допомогти дітям проти кібер-жорстокого поводження

 1. Будьте уважні до того, що ви пишете чи публікуєте в Інтернеті. Утримуйтесь від того, щоб ділитися чим-небудь, що може вас бентежити або нашкодити.
 2. Не діліться своїми паролями чи інформацією облікового запису ні з ким, оскільки це може поставити під загрозу ваш контроль над вашою онлайн-діяльністю.
 3. Якщо ви користуєтесь загальнодоступним комп’ютером, завжди виходите з системи, оскільки інформація про ваш рахунок може бути загрожена, якщо ви забудете вийти з системи.
 4. Ніколи не відмовляйтесь і не відповідайте жодному користувачеві, який надсилає вам загрозливі або образливі повідомлення. Блокуйте їх відразу!
 5. Якщо ви або хтось, кого ви знаєте, є жертвою кібер-жорстокого поводження, не ігноруйте це. Повідомте про це дорослому негайно.

Поради щодо безпеки в Інтернеті, щоб захистити своїх дітей від образливого / нецензурного вмісту

 1. Використовуйте інструмент веб-фільтрації, щоб заблокувати доступ до невідповідних веб-сайтів та вмісту в Інтернеті.
 2. Якщо ви натрапили на будь-який вміст, який вважаєте вас образливим, негайно повідомте про це адміністратору сайту.
 3. Не соромтеся повідомляти про невідповідний вміст у соціальних мережах, як нецензурні фотографії, порнографічні зображення тощо.
 4. Увімкніть Безпечний пошук, щоб заблокувати явні результати в Google.
 5. Використовуйте інструмент для блокування реклами, щоб запобігти затемненню екрану не образливими рекламами.

Поради щодо безпеки в Інтернеті, щоб допомогти дітям проти кіберсталінгу

 1. У своїх онлайн-профілях використовуйте фотографію, яка не ідентифікує ваше місцезнаходження, щоб вас не було відстежено.
 2. Якщо це не обов’язково, не заповнюйте поля, які запитують особисту інформацію (PII), наприклад, ваш день народження, коли ви реєструєтесь або підписуєтесь на щось в Інтернеті..
 3. Будьте уважні до того, якою особистою інформацією ви ділитесь у чатах, електронних листах чи на сайтах соціальних медіа. Сталкерам легко збирати інформацію з ваших фотографій або публікацій.
 4. Коли ви розлучитеся з інтимним партнером, скиньте всі свої паролі для банківських, соціальних медіа та електронних рахунків до чогось, вони не зможуть здогадатися.
 5. Якщо у вас є кіберсталі, збережіть усі повідомлення зі злочинцем для доказів і повідомте про це правоохоронним органам.

Поради щодо безпеки в Інтернеті, щоб допомогти вашим дітям проти прогнозування в Інтернеті

 1. Ніколи не розмовляйте ні з ким, особливо з незнайомими людьми, про речі, які є особистими чи сексуальними. Закінчіть розмову одразу!
 2. Не зустрічайтеся віч-на-віч з кимось, з ким ви познайомилися в Інтернеті, навіть якщо людині це здається приємним.
 3. Не завантажуйте зображення, надіслані людьми, яких ви не знаєте.
 4. Батьки повинні контролювати використання пристроїв, підключених до Інтернету.
 5. Якщо хтось змушує вас почувати себе некомфортно в Інтернеті, негайно повідомте про це довіреному дорослому чи батькові.

Поради щодо безпеки в Інтернеті, щоб захистити себе від:

 • Зловмисне програмне забезпечення
 • Фішинг
 • Шахраї
 • Спам
 • Викуп

Поради щодо безпеки Інтернету для запобігання зловмисному ПЗ

 1. Встановіть антивірусне / антишкодове програмне забезпечення для блокування відомих зловмисних програм, як тільки вони виявляються.
 2. Переконайтеся, що ви перебуваєте в безпечному з’єднанні, шукаючи замок зліва від адресного рядка у веб-переглядачі. Він повинен читати “https”.
 3. Будьте уважні до тактики соціальної інженерії, як фішинг, афери в Інтернеті тощо.
 4. Використовуйте шифрування WPA2 та змініть SSID за замовчуванням (назва вашої мережі Wi-Fi), щоб захистити вашу мережу.
 5. Налаштуйте свій антивірус / анти-зловмисне програмне забезпечення для регулярного запуску сканування.

Поради щодо безпеки Інтернету для запобігання фішингу

 1. Не відкривайте вкладення, натискайте на посилання та не завантажуйте файли в електронні листи від недовірених або невідомих відправників.
 2. Використовуйте програмне забезпечення для брандмауера, щоб зупинити атаки фішерів та інших хакерів, які намагаються порушити вашу мережу чи комп’ютер.
 3. Остерігайтеся спливаючих вікон, оскільки вони зазвичай є спробами фішингу.
 4. Ніколи не надсилайте електронною поштою свої фінансові реквізити – це не безпечний спосіб передачі фінансової інформації, наприклад номерів кредитних карток або банківських реквізитів.
 5. Встановіть програмне забезпечення проти фішингу або розширення веб-переглядача, оскільки воно сповістить вас про те, коли і коли ви натрапите на фішинг-сайт.

Поради щодо безпеки в Інтернеті для запобігання афера в Інтернеті

 1. Не робіть помилки платити заздалегідь за такі речі, як іпотечна допомога чи звільнення боргу. Це, швидше за все, це афера, і вони візьмуть ваші гроші і зникнуть.
 2. Якщо хтось телефонує та запитує особисту чи фінансову інформацію, відкладіть трубку та передзвоніть на номер, який ви знаєте, щоб перевірити, чи є абонент справжнім. Шахраї можуть легко підробити ідентифікатор абонента!
 3. Якщо ви хочете придбати щось в Інтернеті, завжди робіть це через законні та усталені канали, такі як Amazon або eBay.
 4. Ніколи не дозволяйте комусь віддалено отримувати доступ до вашого комп’ютера, якщо вони не є довіреним джерелом, таким як ваш Інтернет-провайдер (ISP).
 5. Уникайте зайвих друзів у соціальних мережах, оскільки шахраї можуть скористатися інформацією, якою ви ділитесь.

Поради щодо безпеки в Інтернеті для запобігання спаму

 1. Переконайтесь, що ваша електронна адреса не публічно відображається в чатах, соціальних мережах, публічних каталогах тощо, щоб уникнути можливості надсилання спаму туди..
 2. Будьте обережні, коли мова йде про видачу вашої електронної адреси – робіть це лише в разі необхідності.
 3. Уникайте за будь-яку ціну “скасувати підписку” на електронні листи. Якщо натиснути, він підтвердить, що ваша електронна адреса активна, і ви можете отримати ще більше спаму.
 4. Не використовуйте свою ділову чи особисту електронну адресу під час підписки на послуги, покупки матеріалів в Інтернеті тощо. Натомість використовуйте одноразову електронну адресу.
 5. Встановіть інструмент фільтрації спаму, щоб зменшити кількість спам-листів.

Поради щодо безпеки в Інтернеті для запобігання зловмисного програмного забезпечення

 1. Регулярно створюйте резервні копії даних – це найважливіше, що ви можете зробити, щоб перемогти викупову програму.
 2. Ніколи не натискайте будь-які вкладення чи посилання, які здаються вам підозрілими.
 3. Встановіть оновлення для вашої операційної системи, антивірусного / анти-шкідливого програмного забезпечення та іншого програмного забезпечення, як тільки вони стануть доступними для запобігання компромісам..
 4. Постійно підтримуйте брандмауер.
 5. Встановіть програмне забезпечення для захисту сканованих архівів або стислих файлів, якщо є можливість.

день щасливого-безпечнішого Інтернету

Підбиваючи підсумки

Візьмемо цей День безпечного Інтернету як чітке нагадування про те, що Інтернет заповнений злими акторами, які охоче готують способи зробити нам неправильно.

Єдиний спосіб рухатися вперед – це забезпечити своє цифрове існування та зробити Інтернет безпечним місцем для дітей та дорослих.

Будемо зобов’язані вживати заходів безпеки, які забезпечують найвищу секретність вашої онлайн-діяльності. Команда PureVPN бажає усім щасливого Дня безпечного Інтернету!

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me