День конфіденційності даних 2020 року


День конфіденційності даних 2020 року

# DPD2020

У цьому 2020 році давайте відзначатимемо День конфіденційності даних та поширюватимемо інформацію про конфіденційність Інтернету та як захистити свою цифрову присутність від сторонніх очей.

img

 • День конфіденційності даних
 • Це важливість
 • Створюйте обізнаність
 • Подія DPD
 • Погляди експертів
 • Забезпечте себе зараз

img

Що таке День конфіденційності даних?

День конфіденційності даних щороку відзначається ентузіастами та захисниками конфіденційності 28 січня. Це міжнародні зусилля, спрямовані на поширення обізнаності між окремими людьми та підприємствами про важливість конфіденційності та сприяння потребі в захисті особистої інформації.

Вперше він був ініційований Європейською Радою у 2006 році як День захисту даних, а незабаром пішли й інші країни. Через все більшу важливість конфіденційності в Інтернеті, День конфіденційності даних тепер відзначають і багато інших країн, включаючи США, Канаду, Індію та 27 країн Європейського Союзу.


img

Чому слід відзначати День конфіденційності даних?

Оскільки в Інтернеті збирається все більше інформації, захист нашої конфіденційності зараз важливіший, ніж будь-коли. Щодня ми створюємо нескінченний потік даних, оскільки більшу частину часу проводимо в Інтернеті та на своїх пристроях.

Але навіть тоді багато хто з нас не розуміють, яка частина нашої особистої інформації збирається, зберігається та використовується сторонніми сторонами, і ми не враховуємо наслідки для конфіденційності, коли мова йде про наші онлайн-дії..

Веб-сайти та компанії можуть дізнатись, хто ми, де ми знаходимось і що нам подобається і не подобається, щоб вони могли обслуговувати нас продуктами та послугами навіть тоді, коли ми не хочемо їх. І це лише верхівка айсберга!

Кібер-атаки також зростають, наприклад, викупне програмне забезпечення WannaCry, яке постраждало від людей понад 150 країн і призвело до втрати величезної кількості конфіденційних даних, або порушення безпеки Yahoo, що викрило особисту інформацію 3 мільярдів облікових записів.

З днем, призначеним для підвищення обізнаності про конфіденційність в Інтернеті та збереження особистої інформації в безпеці, нам надається можливість змінити, як ми поводимось в Інтернеті, та взяти на себе більшу відповідальність, коли справа стосується нашої конфіденційності в Інтернеті..

Будь частиною чогось великого

День конфіденційності даних проводиться щорічно і має на меті підвищити обізнаність про важливість поваги до конфіденційності в Інтернеті, захисту даних та забезпечення довіри. Кожного року партнери IAPP разом із “Беріть безпеку в Інтернеті”, щоб просувати День конфіденційності даних, і цього року святкування є більш значущими. ніж коли-небудь. Типово відзначається лише один день, IAPP та KnowledgeNet проводять гуляння протягом усього січня місяця.

Ось як можна поширити повідомлення:

 • Головна
 • Робота
 • Громада

Поінформованість щодо конфіденційності даних в домашніх умовах

Навчіть важливість конфіденційності в Інтернеті з вашими друзями та родиною, а також про те, як слід залишатися безпечнішими в Інтернеті.

Дайте іншим зрозуміти, що особиста інформація повинна зберігатися приватною. Необхідно цінувати та захищати нашу конфіденційність в Інтернеті, оскільки вона постійно знаходиться під загрозою. Щоб зрозуміти, як ми завдаємо шкоди нашій конфіденційності в Інтернеті, ретельно подумайте, як збирається ваша особиста інформація через додатки та веб-сайти.

Дайте іншим зрозуміти, що особиста інформація повинна зберігатися приватною. Необхідно цінувати та захищати нашу конфіденційність в Інтернеті, оскільки вона постійно знаходиться під загрозою. Щоб зрозуміти, як ми завдаємо шкоди нашій конфіденційності в Інтернеті, ретельно подумайте, як збирається ваша особиста інформація через додатки та веб-сайти.

Поінформованість про конфіденційність даних в офісах

Окрім того, щоб виховувати своїх друзів та родичів, змусьте колег розуміти роль, яку вони повинні відігравати у забезпеченні збереження їхньої конфіденційності в Інтернеті.

Почніть із зменшення безладу робочого пристрою. Встановіть останнє програмне забезпечення для безпеки, веб-браузер та операційну систему. Захистіть свій пристрій від вірусів, зловмисного програмного забезпечення та інших онлайн-загроз, встановивши надійне програмне забезпечення, яке захищає ваше цифрове існування – VPN.

Поінформованість про конфіденційність даних у спільноті

Конфіденційність та безпеку в Інтернеті можна досягти спонтанно, якщо інші оточуючі дотримуються правильних кроків. Ви можете поділитися тим, що ви дізналися у своїй громаді, добровільно працюючи в місцевій школі чи профспілковій раді.

День конфіденційності даних, який відзначає LinkedIn

Дивіться День конфіденційності даних 2020 року: бачення майбутнього, прямо у вівторок, 28 січня, о 13:00. EST / 10: 00 am. PST. Ви можете знайти весь порядок денний та трансляцію події наживо тут.
Подивіться на підсумки минулого року.

Погляди експертів

Коли ми беремо участь у цьому Дні конфіденційності даних, ось кілька додаткових порад від експертів щодо того, як ми можемо зберегти наші дані:

 • Уес Віднер, директор служби розвідки про загрози та машинного навчання в Норс,

  пропонує продавцям і споживачам почати ознайомлюватися з шифруванням. Далі він пояснює, що від людей не потрібно володіти всіма робочими знаннями про алгоритми та інші технічні засоби, які працюють у фоновому режимі. Проте вони повинні знати про різні типи шифрування, які зараз доступні там.

 • Дейв Мартін, директор НСФОКУС IB,

  пропонує користувачам або споживачам встановити інший шлях спілкування, коли кожен, хто контактує з ними в Інтернеті, повинен перевірити інформацію свого облікового запису. Він пояснює, що якщо будь-який користувач отримує підозріле посилання в будь-якому текстовому повідомленні чи електронному листі, він не повинен його відкривати. Він також додав, що користувачі повинні використовувати програмне забезпечення для виявлення антивірусів чи зловмисних програм у своїх персональних системах.

 • Національний альянс з кібербезпеки (NCSA),

  пропонує користувачам знати про інформацію, якою вони діляться в Інтернеті, і вони повинні розуміти справжню цінність своїх особистих даних.

 • Фонд електронних кордонів (EFF),

  припускає, що батьки повинні повністю усвідомлювати пристрої, якими користуються їхні діти в навчальних закладах, де вони навчаються.

Як ми можемо захистити нашу конфіденційність в Інтернеті?

Із сучасним часом перехід до збереження даних в Інтернеті, конфіденційність даних в Інтернеті сьогодні хвилює майже всіх. Конфіденційність тут може означати будь-яку з двох: особиста інформація (PII) або інформація, яка не стосується PII, наприклад поведінка відвідувача на веб-сайті.

Тож давайте відзначимо ці Дані про конфіденційність даних, дотримуючись найкращих порад щодо конфіденційності та захисту даних не тільки сьогодні, але й протягом останнього року!

Дізнайтеся більше про День конфіденційності даних 2020 року

Як бути в безпеці в Інтернеті

Як бути безпечним в Інтернеті

Відвідати

Як бути безпечним в Інтернеті – факти безпеки в Інтернеті (все, що потрібно знати) Конфіденційність даних Кожна людина хвилює в цю епоху

Конфіденційність даних – турбота кожного в цю епоху

Відвідати

Погляньте на деякі найбільші порушення даних усіх часів Конфіденційність даних важлива для людей будь-якого віку

Чому конфіденційність даних важлива для людей будь-якого віку?

Відвідати

Оскільки світ прогресує до технологічного прогресу, який допомагає спростити повсякденні завдання, також існує критичне занепокоєння щодо «конфіденційності даних».

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me