Дивитися SonyLIV за межами Індії


Дивитися SonyLIV за межами Індії

Опубліковано: 02 вересня 2019 року


Потрібен доступ до SonyLIV за межами Індії? Потім використовуйте VPN на своїх потокових пристроях. Отримайте PureVPN всього за $ 0,99 і відкрийте для себе все на SonyLIV без зайвих клопотів. Почніть переглядати SonyLIV з будь-якого місця та запобігайте нудьзі із блокування.

img

Давайте визнаємо, що життя справді нудне, якщо у вас немає часу пропуску, щоб зайняти вас. Можливо, у вас був важкий день і ви хотіли трохи відпочити у затишку своєї кімнати, але спати теж не хочете. Так, що ти робиш? Ви можете увімкнути улюблений потоковий канал і провести час, переглядаючи дивовижний вміст.

Якщо ви любитель індійського телебачення або хочете передавати свої улюблені спортивні матчі наживо в Інтернеті, це легко зробити, підключившись до SonyLIV!

Якщо ви шукаєте будь-які види спорту, будь то крикет, футбол, теніс, боротьба чи будь-що інше, SonyLIV дозволить вам охоплюватися.

А найкраще в SonyLIV – це те, що він абсолютно безкоштовний! Вам не потрібно платити ні копійки, ні створювати обліковий запис на каналі, щоб дивитись послугу в прямому ефірі. Все, що вам потрібно зробити – це зайти на веб-сайт, натиснути, що ви хочете переглянути, і це все!

Перейти до…

Але ви можете отримати доступ до SonyLIV Live з будь-якого місця?

Чи ви можете отримати доступ до SonyLIV з будь-якого місця, залежить від вашого місця розташування. Послуга доступна лише в Південній Азії та обмежена в інших місцях.

Тож якщо ви живете за кордоном, велика ймовірність, що ви не зможете отримати доступ до служби. Натомість на екрані ви побачите таке повідомлення про помилку.

Дивіться Sonyliv за межами Індії

Але, на щастя, є спосіб отримати доступ до SonyLIV за межами Індії. Дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб дізнатися більше!

Як дивитися SonyLIV за межами Індії?

Мільйони індіанців живуть далеко від рідної країни з різних причин. Деякі виїхали за кордон для кар’єрних можливостей. Інші виїжджають за кордон на канікули. Переїзд за кордон у відрядження також часто зустрічається, якщо ви з Індії.

У всіх цих сценаріях ви, ймовірно, не зможете отримати доступ до SonyLIV з-за кордону. Незважаючи на те, що ви індіанець, який подорожує або проживає за кордоном з якоїсь причини, ви не зможете отримати доступ до служби в Інтернеті.

Як було сказано вище, ви можете мати обмежений доступ до SonyLIV, якщо ви проживаєте за межами Південної Азії. В такому сценарії природно відчувати себе розчарованим, але не потрібно хвилюватися, оскільки ви можете легко отримати доступ до своїх улюблених каналів з будь-якого місця, якщо у вас є VPN.

Тож якщо вам відображається повідомлення про помилку, яке відображається вище, ви можете легко змінити його на інший екран, який вітає вас дивовижною послугою SonyLIV.

Незалежно від того, ви живете в США, Великобританії, ОАЕ, Австралії чи Канаді, ви можете продовжувати насолоджуватися дивовижним потоковим вмістом, який постачається разом із SonyLIV!

Для перегляду SonyLIV з будь-якого місця просто виконайте наведені нижче дії:

  • Отримайте PureVPN
  • Завантажте додаток PureVPN на будь-який пристрій
  • Натисніть режим потокового передавання та перейдіть на вкладку «Популярні веб-сайти»
  • Торкніться SonyLIV
  • Насолоджуйтесь потоковою передачею!

Виклик обмежень в Інтернеті

У світі Інтернет протягом багатьох років зазнавали різного роду обмежень. Поширеними є веб-сайти, які піддані цензурі у вашій країні. Великий брандмауер Китаю – великий приклад того, наскільки жахливою може бути цензура.

І якщо онлайн-цензура вже не була набридлива, канали трансляції також почали слідувати подібній схемі. Не в тому, що вони винні. Вони створені для обмеження їх вмісту в інших країнах кіностудіями.

Будь-яка компанія хотіла б отримати максимум грошей зі свого вмісту. Простий спосіб досягти цього – надання окремих ліцензій різним потоковим службам. Зазвичай це гео-ліцензії, які дозволяють сервісу потоку передавати вміст лише в деяких регіонах. Для дотримання цих ліцензій сервіси потокової передачі повинні обмежувати доступ до їх вмісту за межами відповідних країн.

Ось чому більшість потокових каналів, серед яких SonyLIV, HBO Now, Amazon Prime та багато іншого, обмежені у більшості країн світу..

Як допомагає VPN?

VPN або віртуальна приватна мережа – це дивовижний інструмент, який дозволяє максимально використовувати Інтернет. В основному, VPN дозволяє змінити IP-адресу з вашого місцезнаходження на будь-який інший на ваш вибір. Це допомагає вам у багатьох випадках, особливо якщо ви хочете отримати доступ із обмеженим вмістом з будь-якого місця. Під час підключення до VPN вам надається можливість підключитися до будь-якого з доступних серверів VPN. Під час підключення ваша IP-адреса автоматично змінюється з вашого пристрою на сервер VPN. Тепер, залежно від місцезнаходження сервера, до якого ви підключені, ви зможете отримувати доступ до набору веб-сайтів та каналів, недоступних у вашому місцезнаходження.

Більшість веб-сайтів там залежать від вашої IP-адреси, щоб простежити ваше IP-місцезнаходження. Кожне місцеположення має різну IP-адресу, і веб-сайт використовує це на свою користь, намагаючись простежити, де живуть відвідувачі. Потім цей метод використовується для обмеження доступу небажаних користувачів.

Однак, ви можете обійти цю проблему, підключившись до гарного потокового сервісу. Змінюючи свою IP-адресу, ви можете обдурити веб-сайт або канал, думаючи, що ви живете в іншому місці, і це дає вам доступ до конкретного каналу.

Саме тому ви можете легко отримати доступ до SonyLIV, Hotstar, Hulu та інших подібних каналів за допомогою VPN.

Вміст доступний на SonyLIV?

На SonyLIV ви можете передавати потоковий вміст на будь-який потрібний вам пристрій. Ви можете передавати весь вміст, який прямує на телевізор Sony, SAB TV, Sony MIX, Sony Max, Sony MAX 2, SET PIX, AXN та Animax.

Ви не тільки можете передавати свої улюблені фільми та контент у Боллівуді, але також можете також дивитися улюблені англійські телепередачі та фільми. Крім цього, ви можете передавати Animax HD, Sony BBC Earth, Food Food та інше на SonyLIV.

Крім того, ви можете транслювати свої улюблені спортивні матчі в прямому ефірі на SonyLIV. Ви можете транслювати трансляцію Ліги чемпіонів УЄФА, а також матчі з крикету та багато іншого в прямому ефірі на SonyLIV.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me