Дивіться Disney Plus у Мексиці


Дивіться Disney Plus у Мексиці

Опубліковано: 09 березня 2020 року


Хоча Disney Plus все ще не доступний у багатьох країнах, ви можете використовувати VPN, щоб отримати доступ до нього будь-де. Використовуйте PureVPN, щоб дивитися Disney Plus у Мексиці та позбавитись від стресу блокування. PureVPN допомагає вам заощадити гроші, пропонуючи 7-денну пробну версію лише 0,99 доларів США.

2019 рік з багатьох причин став чудовим роком, важливою причиною став запуск найбільш очікуваного потокового сервісу Disney +. Однак мало хто задоволений одним рішенням, яке служба прийняла, тобто запустити свої послуги за кілька регіонів одночасно.

Коли буде запущено Disney Plus у Мексиці?

Останній хлопець у місті дебютував 12 листопада 2019 року. Служба вперше відкрила свої двері для декількох країн, включаючи Нідерланди, США та Канаду. Пізніше він розповсюдив свої крила, щоб охопити додаткові регіони, такі як Австралія, Пуерто-Рико та Нова Зеландія. Наразі чиновники Disney + виявили розширення сервісу лише до європейських та латиноамериканських регіонів до 2020 року. На жаль, таких новин про запуск цієї послуги у північноамериканському регіоні або, зокрема, в Мексиці, немає. Але немає причини думати, коли ви вирішили цю проблему.

Як дивитися Disney Plus у Мексиці?

Disney Plus та інші подібні потокові сервіси відстежують IP-адресу користувача для відстеження їх місцезнаходження. Так, наприклад, якщо ви намагаєтеся отримати доступ до послуги через мексиканський IP, Disney + негайно позначить IP-адресу та обмежить ваш доступ до служби. Так само DNS-фільтрування – це ще один механізм блокування, який сервіс може використовувати для відстеження та обмеження доступу до певних веб-служб. Щоб легко подолати проблему, потрібно лише зробити підробку вашої IP-адреси і, отже, своє фактичне місцезнаходження. І підробляти ваше місцезнаходження взагалі не має нічого особливого, коли ви використовуєте службу VPN, наприклад PureVPN. Ось як:

 • Підпишіться на бажаний план PureVPN
 • Завантажте та встановіть додаток або розширення веб-переглядача
 • Запустіть додаток або розширення за допомогою облікових даних
 • Перейдіть до списків країн та підключіться до сервера США
 • Після встановлення з’єднання відвідайте сервіс Disney +
 • Насолоджуйтесь Disney Plus в Мексиці зразу!

Disney +: Як підписатися зараз?

Оскільки Disney + доступний лише для кількох регіонів, сервіс не приділяє великої уваги розширенню своїх варіантів оплати. Отже, поточні варіанти оплати, доступні сьогодні, – це або PayPal, або традиційні кредитні картки з країни, де послуга доступна для доступу. Однак, якщо ви бажаєте отримати доступ до послуги з Мексики, ви можете скористатися іншими варіантами оплати. Наприклад, ви можете підписатися на послугу за допомогою подарункової картки iTunes. Або якщо ви користуєтесь Android, ви можете скористатися подарунковою карткою Google.

Насправді, варіант подарункової картки найкраще підходить навіть тим користувачам, які мають доступ до оплати Disney + і хочуть мати також своїх друзів та членів родини до такого дивовижного сервісу. І хто знає, сервіс потокової передачі може ввести власну подарункову карту.

Що на Діснеї+?

Disney Plus пакує одну з найкращих бібліотек контенту в Інтернеті. Той факт, що послуга потокового передавання додала навантажувальний набір Marvel, натискає на свій інвентар, робить сервіс більш дивовижним. Можливо, його контент-бібліотека, яка за кілька місяців залучила понад 20 мільйонів користувачів.

У будь-якому випадку, існує безліч телевізійних шоу, а також фільмів на Disney +, які надходять від виробничих будинків Marvel, Star Wars, Pixar та інших. Серед найбільш рейтингових шоу на Disney + – Мандалоріан, який слідкує за епічною історією “Зоряних воєн” Невдовзі більш розважальні шоу зійдуть до постійно зростаючої бібліотеки Disney Plus

Заключні слова

Щоб взяти на себе необмежену кількість розважального контенту, вам знадобиться безперебійний доступ до Dsiney + в Мексиці. І для цього вам знадобиться Disney + VPN, який пропонує легку доступність і постійну швидкість. Єдиний VPN, який відзначає всі поля, – це PureVPN.

У нас є сервери не тільки в США та Канаді, але і в 140 інших країнах. Як результат, ви можете підробити свій IP-адресу в будь-якій країні, де ви хочете, та отримати доступ до тих послуг, які там доступні. Крім того, наше шифрування найвищого класу захистило б ваші дані Інтернету захищеними від будь-яких кіберзагроз. Тож більше не чекайте і перевіряйте VPN для доступу до Disney Plus з Мексики.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map