Дізнайтеся, як захистити домашню мережу


Дізнайтеся, як захистити домашню мережу

Як розвивався сучасний час, так і наші потреби в Інтернеті. Зростання прогресу в галузі технологій виникло чимало ускладнень. Безпека домашньої мережі – це проблема уникати хакерів, які завжди шукають вразливі та незахищені мережі. Почніть захищати свою мережу, спочатку змінивши SSID, що поганим хлопцям ускладнить ідентифікацію вашого маршрутизатора.


Як захистити домашню мережу?

Коли справа доходить до безпека домашньої мережі, Ви маєте вирішити два питання.

По-перше, вам потрібно контролювати, хто може потрапити у вашу мережу. Тому наступного разу, коли у вас з’являться відвідувачі, спробуйте обмежити обмін паролем без потреби.

Друга проблема – це сигнал сигналу. Якщо люди поза вашим домом можуть забрати сигнал з вашого маршрутизатора і знати пароль, вони можуть вкрасти всі ваші дані та отримати всі збережені паролі..

Тому ви можете вжити таких заходів безпеки:

Змініть свій SSID

Кожна мережа ідентифікується ім’ям під назвою SSID. Оскільки виробники маршрутизаторів виробляють однакові налаштування для кожного товару, одна лінія продуктів, яку вони надають, і часто встановлює одне і те ж програмне забезпечення для адміністрування, що робить хакерам життя досить простим.

Тому переконайтеся, що ви змінили SSID, щоб він не вказував марку або номер маршрутизатора. Слід обережно ставитись до того, щоб не включати своє ім’я, адресу чи номер телефону, не використовувати особисту інформацію в заголовку чи не провокувати зловмисників на виклики. Просто тримайте це приємно.

ssid

Змініть облікові дані адміністратора за замовчуванням

До консолі роутера можна легко отримати доступ через будь-який пристрій, підключений до мережі. Більшість виробників налаштовують облікові записи адміністраторів на маршрутизаторах з однаковим ім’ям користувача та паролем у цій продуктовій лінійці.

Після того, як вони вступлять у вашу консоль, вона надасть їм контроль над мережевою конфігурацією, що надасть їм доступ до зміни пароля та заблокує вас із вашої мережі. Тому змініть пароль облікового запису адміністратора на випадкову комбінацію букв і цифр довжиною до 12 символів.

ssid

Використовуйте надійні паролі

Коли ви живете з сім’єю, а друзів та відвідувачів постійно приїжджає, може говорити про те, що постійно ділитися паролями, стає складним..

Тому переконайтеся, що пароль є складним і досить жорстким, що ускладнює ділитися ним людьми. Зробіть свій пароль випадковою послідовністю літер, цифр та спеціальних символів із комбінацією великих і малих літер. Це ускладнює людям запам’ятовування правильного порядку, навіть якщо вони пам’ятають комбінацію.

захист паролем

Вимкнути віддалений доступ

Консоль маршрутизатора, яка є центральною частиною, повинна бути доступною лише з пристроїв, підключених до мережі. Але маршрутизатори мають налаштування, що дозволяє віддалений доступ, а це означає, що кожен може отримати доступ до консолі через Інтернет з іншого місця. Тому переконайтесь, що параметр вимкнено.

віддалений доступ

Постійно оновлюйте програмне забезпечення

Як правило, виробник маршрутизатора повинен автоматично оновлювати прошивку на вашому шлюзі. Однак, як слід щомісяця змінювати пароль Wi-Fi, ви також повинні регулярно перевіряти наявність оновлень.

Щойно ви зробите це звичкою, навіть якщо оновлення не встановлені, ви зможете самостійно переглядати та оновлювати.

програмне оновлення

Увімкнути функції гостя

Якщо ваш маршрутизатор має функцію гостя, переконайтеся, що відвідувачі ним користуються. Гостьова мережа дозволяє відвідувачам отримувати доступ до вашого Інтернету, не надаючи їм свій пароль Wi-Fi, одночасно обмежуючи інформацію про доступну мережу.

особливість гостя

Отримайте мережевий брандмауер

Зазвичай кожен маршрутизатор Wi-Fi оснащений вбудованим брандмауером. Ймовірні шанси, що ви цього не зробили. Перегляньте налаштування консолі, щоб побачити, чи зможете ви їх знайти, і як тільки ви це зробите, увімкніть це.

брандмауер

Посилення шифрування Wi-Fi

В Інтернеті є безкоштовні інструменти, які легко зламають слабкі шифри Wi-Fi, що дозволить зловмиснику перехоплювати, бачити та змінювати вашу онлайн-діяльність.

Кожен Wi-Fi оснащений трьома типами систем захисту: Проводна еквівалентна конфіденційність (WEP), захищений доступ Wi-Fi (WPA) та захищений доступ Wi-Fi 2 (WPA 2). З усіх них WPA 2 – це той, який ви повинні використовувати.

Але це виключно не так безпечно, як WES2 AES. Ця версія використовує шифр AES для захисту передач, і метод шифрування неможливо зламати.

*Примітка: Не всі пристрої підтримують WPA2, оскільки він широко недоступний. У цьому випадку ви можете використовувати VPN для WiFi, який надає вашому з’єднанню додатковий рівень шифрування.

шифрування

Що таке домашня мережа?

Домашня мережа це група пристроїв (таких як комп’ютер, ігрова система, принтери та мобільні пристрої), які підключені до Інтернету та один до одного.

Його можна з’єднати двома способами: A провідна мережа що використовується для підключення принтерів та сканерів або a бездротова мережа який з’єднує такі пристрої, як планшети та мобільні телефони без проводів.

Навіщо захищати домашню мережу?

У випадку з дротовою мережею, комусь досить важко вступити у вашу систему. Але в сучасний час сьогодні всі використовують Wi-Fi для підключення всіх своїх пристроїв до Інтернету.

Часто, коли люди звертаються, вони запитують пароль для доступу до вашого Wi-Fi. Врешті-решт, люди знають ваш пароль і використовують його для підключення до вашого Wi-Fi роутера, коли вони знаходяться поруч, оскільки, на відміну від фізичних мереж, системи Wi-Fi можуть поширюватися за стіни вашого будинку.

Як тільки пароль для доступу з’явиться у світі, контролювати, хто може отримати доступ до вашої домашньої мережі, неможливо. Навіть якщо хтось не знає ваш пароль Wi-Fi, але вас знає достатньо добре, він може зламати систему та перезаписати ваш пароль, знову надаючи доступ до всіх пристроїв, підключених до цього Wi-Fi.

Після того, як вони входять, хакери можуть використовувати його, щоб шпигувати за вами через Інтернет, використовувати історію веб-переглядача, щоб викрасти реквізити вашої кредитної картки, натрапити на встановлення шкідливого програмного забезпечення, пов’язаного із зловмисним програмним забезпеченням, або навіть перенаправити вас на небажані сторінки для ваших облікових даних.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me