Доступ до обмежених сайтів за допомогою VPN: секретні хаки розкриті!


Доступ до обмежених сайтів за допомогою VPN: секретні хаки розкриті!

PureVPN надає вам негайний доступ до улюблених потокових платформ. Спробуйте лише $ 0,99 і отримайте доступ до всього, що завгодно, з будь-якої точки світу.


Отримайте PureVPN зараз 31-денну гарантію повернення грошей

Чому вам потрібен VPN для доступу до заблокованих веб-сайтів?

Багато сайтів обмежують доступ до вмісту залежно від вашого місцезнаходження. Деякі країни також мають обмеження щодо доступу до сайтів в Інтернеті. VPN приховує ваше справжнє місцезнаходження та дає вам доступ до Інтернету, як ніби ви десь в іншому місці.

Це означає, що ви можете ухилятися від блокувань та отримувати доступ до улюблених сайтів та вмісту з будь-якого місця та в будь-який час.

Netflix

Netflix – одна з найпопулярніших потокових служб у світі, але не всі отримують рівний доступ до її вмісту. Використовуючи Netflix VPN, як PureVPN, ви можете отримати доступ до Netflix так, ніби ви знаходитесь в США, щоб розблокувати їхню широку бібліотеку.

Перегляньте наш посібник із доступу до US Netflix для отримання додаткової інформації.

Доступ до американських Netflix

 • Netflix

  Netflix – одна з найпопулярніших потокових служб у світі, але не всі отримують рівний доступ до її вмісту. Використовуючи Netflix VPN, як PureVPN, ви можете отримати доступ до Netflix так, ніби ви знаходитесь в США, щоб розблокувати їхню широку бібліотеку.

  Перегляньте наш посібник із доступу до US Netflix для отримання додаткової інформації.

  Доступ до американських Netflix

 • BBC iPlayer

  Усі телешоу та документальні фільми, які BBC випускає на своїх телеканалах, розміщуються на BBC iPlayer години після виходу в ефір першого телебачення. Вміст залишається на веб-сайті на кілька тижнів, так що якщо хтось пропустив епізод, він може наздогнати його через веб-сайт BBC iPlayer. Без VPN, BBC iPlayer працює лише у Великобританії.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до BBC iPlayer

 • Амазонський прайм

  Amazon Prime – це чудовий потоковий сервіс, який розміщує ексклюзивний контент, а також інші популярні телешоу та фільми. Це дешево, функціонально і забезпечує високоякісне обслуговування. Незважаючи на те, що його доступ обмежений лише в США, ви можете отримати доступ до нього з будь-якої точки світу за допомогою PureVPN.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Amazon Prime

 • Хулу

  Hulu – одна з найпопулярніших сервісів потокового відео для телешоу та фільмів. Як і багато інших потокових служб, які підпорядковуються блокам розташування, Hulu не відрізняється. Хулу недоступний у багатьох країнах / регіонах по всьому світу. Щоб отримати миттєвий доступ до Hulu, підключіться до послуги VPN з IP-адресою США, оскільки це легко доступно в цій країні.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Хулу

 • HBO Go

  HBO Go – популярний потоковий канал, сповнений дивовижного оригінального контенту, включаючи гру престолів та справжній детектив. Однак послуга доступна лише в певних країнах і недоступна з інших країн. Щоб отримати доступ до HBO Go та передавати його дивовижний вміст з будь-якого місця через анонімну IP-адресу, вам просто потрібно зв’язатися з PureVPN та змінити своє IP-місцезнаходження на США.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Hbo Go Now

 • Facebook

  Це найпопулярніший веб-сайт соціальних мереж у світі. У базі користувачів мільярдів людей є такі, хто все ще не може отримати доступ до сайту соціальних медіа. Доступ до Facebook є простим, оскільки він є недоступним лише для кількох країн, а саме Китаю, Ірану та інколи Бангладеш. Щоб отримати доступ до Facebook з анонімною IP-адресою, просто підключіться до будь-якого VPN-сервера за межами вищезгаданих країн і не соромтеся виконувати апетит у соціальних мережах.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Facebook

 • YouTube

  Наявність відео в Інтернеті завдячує його популярністю YouTube. YouTube належить Google, а тому він недоступний у регіонах, де служби Google обмежені чи заборонені. Якщо вам важко уявити Інтернет-досвід без YouTube, одним із найпопулярніших способів доступу до заблокованого веб-сайту є отримання PureVPN та підключення до нього, щоб миттєво отримати доступ до YouTube із IP-адресою VPN для доступу до заблокованого сайту.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до YouTube

 • Google

  Google є скрізь, ну майже. Багато країн, таких як Китай, Крим, Куба, Іран, Північна Корея, Судан, Сирія та майже всі арабські країни обмежують доступ до деяких бізнес-служб Google (наприклад, YouTube, Gmail, Blogger, Карти). Десь YouTube заборонений, а десь Gmail, а в деяких регіонах Google заборонено взагалі. Однак VPN може отримати попередні регіональні обмеження з анонімною IP-адресою та отримати миттєвий доступ до Google у країнах, де він заблокований.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Google

 • Twitter

  Сайт соціального мовлення змінив, як люди отримують останні новини та оновлення. Однак, у багатьох випадках, що стосувалися громадянських заворушень і протестів, уряди обмежували доступ своїх громадян до соціальної мережі. Якщо ви хочете отримати доступ до Twitter, коли він заборонений, ви можете зробити це за допомогою PureVPN.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Twitter

 • WhatsApp

  Надзвичайно простий у налаштуванні та без реклами робить WhatsApp найбільш широко використовуваними програмами обміну миттєвими повідомленнями. Однак він заборонений або обмежений у багатьох країнах, таких як Китай та країни Близького Сходу. Якщо ви підключитесь до VPN, ви можете легко ухилитися від блокади і легко використовувати WhatsApp.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Whatsapp

 • BT Sport

  Найпопулярніша потокова платформа Європи користується великим попитом навіть за межами континенту. Незважаючи на те, що він обмежений для використання за межами Європи, тисячі користувачів підключаються до VPN для доступу до BT Sports. Якщо ви хочете отримати доступ до прямих трансляцій на BT Sports, придбайте PureVPN.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до BT Sport

 • Небо спорт

  Sky Sports – популярний спортивний потоковий канал, де ви можете переглядати улюблені матчі Прем’єр-ліги та інші спортивні ігри. Однак Sky Sports доступний лише у певних країнах. Щоб дивитись Sky Sports з будь-якого місця, просто підключіться до сервера PureVPN з Великобританії, і ви отримаєте доступ до своїх улюблених спортивних матчів з будь-якого місця.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Sky Sports

 • NBC

  Національна телерадіокомпанія отримала свої франшизи майже у всіх країнах світу. Канал має чудові списки програмування відповідно до кожного регіону, в якому він працює. Однак, якщо ви хочете переглядати програми, які транслюються на NBC в інших регіонах, ви не можете зробити це безпосередньо без VPN.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до NBC

 • ESPN3

  Якщо ви любителю спорту, ви вже знаєте, наскільки хороший ESPN3, коли справа стосується передачі найкращих видів спорту у найкращій якості. ESPN3 доступний лише для онлайн-трансляції у США, Великобританії, Канаді та деяких частинах Європи. Для доступу до ESPN3 за улюбленими матчами за межами регіонів, де він доступний, вам потрібна хороша VPN для спортивного потокового передавання.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до ESPN

 • Instagram

  Instagram – найпопулярніший веб-сайт у соціальних мережах, де ви можете поділитися улюбленими селфі та фотографіями зі своїми підписниками. Незважаючи на свою популярність, послуга заборонена в ряді країн, а саме в Китаї, Північній Кореї, Ірані та іноді Бангладеш. Щоб отримати доступ до Instagram з будь-якого місця, просто підключіть свою VPN до будь-якого місця за межами цих країн і насолоджуйтесь необмеженим спільним доступом до Інстаграм.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Instagram

 • LinkedIn

  Ви помітили, що ви отримуєте лише пропозиції щодо роботи, які базуються на вашому місці? Якщо вам цікаво шукати роботу в іншому місті чи країні, функція пошуку LinkedIn не виявить точних можливостей, якщо ви не зміните своє віртуальне місцезнаходження за допомогою PureVPN.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Linkedin

 • Gmail

  Усі користуються gmail. Це не лише чудовий сервіс електронної пошти, це центральна адреса, яка допомагає вам синхронізувати всі ваші облікові записи. У регіонах, де служби Google заборонені, Gmail не працюватиме, якщо ви не підключитесь до VPN.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Gmail

 • Слінг-телевізор

  Слінг-телевізор працює лише у США та Пуерто-Рико. Це улюблені шанувальниками найпопулярніших Інтернет-потокових сервісів, які пропонують величезну кількість найбільш переглянутих кабельних каналів, контент за запитом, фільми тощо. Sling TV також потребує VPN для доступу з-за кордону.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до слінг-телевізора

 • Spotify

  Хочете слухати найгарячіші пісні на своєму ноутбуці, смартфоні чи планшеті? Spotify – це шлях для багатьох людей, оскільки він забезпечує доступ до мільйонів пісень та подкастів. Однак платформа для потокового перегляду музики недоступна в деяких країнах, особливо в Азії, тому для доступу до неї вам потрібна VPN.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Spotify

 • Skype

  Численні країни обмежили або заборонили доступ до програмного забезпечення для телекомунікаційних програм Skype, включаючи Бангладеш, ОАЕ, Марокко та Китай. Використання веб-сайту також було обмежене іншими способами. Для доступу до цієї VoIP-сервісу використовуйте відому службу VPN, яка дозволить вам швидко підключитися до Skype, щоб продовжувати спілкуватися.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Skype

 • WikiLeaks

  Політики бояться цього, уряди ненавидять це, а мільйонери бояться від цього. Недарма всі впливові люди у всьому світі докладають максимум зусиль, щоб обмежити доступ веб-сайту у своєму регіоні. Якщо ви серед тих, хто любить знати себе про основні реалії, ви повинні отримати PureVPN, щоб ви могли отримати доступ до WikiLeaks та всіх дивовижних історій, які він висвітлює.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до WikiLeaks

 • PlayStation Vue

  PS Vue – це найпопулярніша послуга інтернет-телебачення, побудована для задоволення ринку кабельних кабелів. Він пропонує контент на замовлення, телебачення в прямому ефірі (від офіційних кабельних провайдерів), фільми та навіть спортивні змагання наживо. Оскільки потокова послуга розроблена для обслуговування лише користувачів США, вам потрібно буде підключити VPN, щоб отримати доступ до неї з-за кордону.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до PlayStation

 • Імгур

  Один з найпопулярніших і широко використовуваних веб-сайтів в Інтернеті, Imgur пропонує завантаження створених користувачем мемів та іншого медіа-контенту. В Інтернеті представлені різні категорії, що містять різноманітні теми. Однак через велику кількість суперечливих мемів Інтернет дуже заблокований у деяких країнах. Користувачам потрібна VPN для доступу до вмісту Imgur, якщо веб-сайт недоступний у їхньому регіоні.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Imgur

 • Snapchat

  Найпопулярніший серед тисячолітників та ген-Z нетизинів, Snapchat має мільйонну базу користувачів. Через свою суперечливу особливість, що автоматично стирає будь-яку оснастку після того, як її побачив користувач, вона була обмежена в країнах із жорсткими кібер-законами. Якщо ви перебуваєте в країні, де Snapchat заборонений, ви можете отримати доступ до послуги через PureVPN.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Snapchat

 • Розпалити вогонь

  Якщо ви використовуєте Kindle Fire в якості потокового пристрою, можливо, ви вже стикалися з випадками, коли вам не вдалося отримати доступ до кількох потокових служб, таких як Spotify, Zattoo або BT Sports. За допомогою PureVPN ви можете отримати доступ до будь-якої служби обмеженого потоку на вашому Amazon Kindle Fire.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Kindle Fire

 • Yahoo

  Yahoo! Є другою найкращою пошуковою системою після Google, і вона належить до лідерів пошукового гіганта, показуючи лише результати пошуку, пов’язані з регіонами. Якщо ви хочете отримати доступ до всієї інформації одночасно, завжди шукайте PureVPN, коли шукаєте інформацію про Yahoo!.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Yahoo

 • Тиндер

  Країни з консервативною культурою та релігійним екстремізмом заборонили Tinder з очевидних причин. Але це не змінює факту, що це одна з найкращих соціальних мереж для синглів, які шукають стосунків. Ви також можете ухилитися від цих обмежень та отримати доступ до мережі знайомств за допомогою PureVPN.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Tinder

 • Tumblr

  Ще тоді, коли Facebook був не таким популярним, з’явився Tumblr. Навіть сьогодні є мільйони користувачів Tumblr, які використовують мережу для розміщення фотографій та блогів. Якщо ви також хочете використовувати його, вам може знадобитися PureVPN, оскільки мережа перестає функціонувати у всіх країнах через перешкоди в країні.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Tumblr

 • Hotstar

  Не тільки індіанці люблять Боллівуд за всю масалу, яку вона додає до кіноіндустрії. Люди в усьому світі люблять індійські фільми, але через регіональні обмеження більшість вмісту недоступна для доступу з інших країн.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до HotStar

 • Dailymotion

  Dailymotion – чудова альтернатива YouTube. Бібліотека вмісту може бути не такою розширеною, як YouTube, але вона, безумовно, має всі популярні відео та пісні. На жаль, Dailymotion заблокований у багатьох країнах, таких як Індія, Китай, Північна Корея та Сирія. Якщо Dailymotion заблокований у вашому регіоні, отримайте PureVPN та отримайте доступ до нього негайно.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Dailymotion

 • Шоу

  Веб-сайт Showtime геоблокується за межами США. Щоб уникнути цих географічних обмежень, вам потрібно сховати своє місцезнаходження від Showtime. Це можна зробити за допомогою послуги VPN. VPN дозволяє змінити своє фізичне місце та вибрати місце розташування в будь-якій іншій країні, де доступний показ часу.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Showtime

 • Вікіпедія

  Веб-сайт не потребує вступу. Вікіпедія – це святий граал створеного користувачем та куратора вмісту. Він містить скарбницю інформації майже про кожну уявну тему, з написаннями, поданими та відредагованими волонтерами, які роблять це з любові робити інформацію доступною для всіх. Оскільки на веб-сайті розміщений створений користувачем об’єктивний вміст, він стикається з обмеженнями в деяких регіонах світу.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Вікіпедії

 • Sony Crackle

  Crackle – послуга потокового потоку, що базується в США, на популярній Sony Pictures Entertainment. Однак, на відміну від багатьох інших потокових служб, таких як Netflix або Hulu, Sony Crackle на 100% безкоштовно. Хоча ви не можете отримати такий здоровий каталог вмісту, як Netflix, ви все одно можете насолоджуватися десятками популярних шоу та фільмів безкоштовно. Оскільки це служба, що базується в США, вам потрібен VPN для доступу до неї.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Sony Crackle

 • Вконтакте

  Вконтакте – це російський Facebook. Це первинна соціальна мережа, яка підтримує зв’язок росіян між собою з усього світу. Оскільки він орієнтований на людей у ​​межах Росії, Вконтакте в більшості випадків не працює за межами країни. За допомогою PureVPN ви можете легко вибрати сервер у Росії та отримати доступ до всього вмісту, який обмежений для доступу в межах Росії.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до ВК

 • Смикання

  Геймери люблять Twitch.tv. Це їх платформа для того, щоб побачити найефективніших гравців, які живуть в дії. Однак геймери можуть отримувати доступ лише до потоків, дозволених у їхньому регіоні. Для доступу до потоків з іншого регіону вам потрібен хороший ігровий VPN, такий як PureVPN.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ Twitch

 • Програми для чату

  Такі програми, як Skype, WhatsApp і Telegram, зробили надзвичайно легко нам залишатися на зв’язку з нашими близькими з усього світу. Але коли ви їдете в подорож, більшість програм, які чудово працювали вдома, в деяких країнах будуть заблоковані. Це може бути кошмаром, якщо у вас немає PureVPN, щоб забезпечити вам вирішення проблеми.

  Доступ до додатків для чату

 • VoIP

  Такі країни, як Близький Схід, відомі тим, що обмежують доступ до програм і послуг VOIP. VIOP розшифровується як протокол Voice over Internet – послуга, яка дозволяє нам здійснювати дзвінки через Інтернет. Однак за допомогою PureVPN ви можете ухилятися від регіональних обмежень та отримувати доступ до всіх програм VOIP легко.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до VOIP

 • Pokemon GO

  Гра є всесвітньою сенсацією і змусила користувачів викорінити або втекти з ув’язнення свої пристрої та встановити її. Через деякі випадки, спричинені кількома гравцями, гра була заборонена у багатьох регіонах. Якщо ви вважаєте себе відповідальним гравцем і все ще хочете грати в Pokemon Go, вам знадобиться PureVPN.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Pokemon GO

 • Привіт5

  Мережа соціальних медіа, яка дуже популярна в Португалії, Румунії, Мексиці, Кіпрі, Кувейте та деяких інших країнах. Якщо ви є користувачем Hi5 і хочете подорожувати в регіони, де Hi5 не настільки популярний, швидше за все, ви можете зіткнутися з відключенням сервісу і якщо ви не підключитесь до PureVPN.

  Доступ до Hi5

 • Flickr

  Flickr – це чудова служба соціального обміну, де люди діляться фотографіями та відео з усім світом. Однак у багатьох регіонах Flickr заборонено, оскільки він розміщував вміст у минулому, що порушило норми, встановлені кількома країнами. Якщо ваша країна є однією з них, придбайте PureVPN.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Flickr

 • ASKfm

  На відміну від Quora, який сильно модерується та викрадений маркетологами за вміст, Ask.fm є гідною платформою, де кожен може запитати що завгодно. Через недавні суперечки щодо кібер-знущань проти Ask.fm, платформа була обмежена у багатьох країнах. Якщо ви хочете отримати доступ до платформи, але у вашій країні є регіональні обмеження, використовуйте PureVPN.

  Доступ до Askfm

 • DAZN

  Відмінна послуга потокової передачі, яку люблять любителі спорту в Європі, послуга добре відома навіть серед стримерів, які живуть за межами Європи. Якщо ви любите залишатися в курсі спортивних новин та подій і не можете отримати доступ до DAZN через геоблоки, отримайте PureVPN та зверніться до DAZN з будь-якої точки світу..

  Доступ до Дазн

 • Затту

  Наразі доступні лише в Німеччині та Швейцарії, стримери по всьому світу використовують PureVPN для доступу до Zattoo. Це розважальна орієнтована платформа, на якій розміщені десятки каналів для спортивних фільмів і телепередач, які ви можете безкоштовно дивитися.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Затту

 • Дісней Плюс

  Disney + пропонує дивовижні фільми Marvel, «Зоряні війни», телевізійні шоу, а також назви Pixar, які ви можете транслювати на будь-якому пристрої. У Disney + є понад 50 мільйонів підписників, які насолоджуються чудовим контентом, комфортуючи свої кушетки. Disney + – це платний веб-сайт для потокового відео, але він доступний лише у США, Австралії, Канаді, Нідерландах та Пуерто-Рико. І вам потрібна VPN, щоб отримати доступ до Disney +, якщо ви живете за межами цих країн.

  Клацніть тут для отримання додаткової інформації Доступ до Disney Plus

Отримайте 31-денну гарантію повернення грошей PureVPN

Використовуйте PureVPN для доступу до заблокованих веб-сайтів

Наші VPN-програми найкращі для доступу до заблокованих сайтів та вмісту, а також для захисту вашої конфіденційності.

Швидка швидкість

Дуже складні сервери, оптимізовані для потокової передачі. Ви можете отримати доступ до будь-якого відеопотоку чи веб-сайту з найкращою можливою швидкістю.

140+ місць

Більше 2 000 розташованих по всьому світу дозволяє користувачам PureVPN отримувати доступ до необмеженого вмісту з будь-якого місця та в будь-який час.

10 декількох входів

Маючи до 10 мульти реєстрацій, ви можете будь-коли передавати поточний улюблений вміст на всіх смарт-пристроях та потокових консолях.

24/7 Підтримка

Єдиний постачальник VPN, який пропонує цілодобову підтримку клієнтів у прямому чаті, PureVPN цілодобово підтримує свою базу користувачів, вирішуючи запити протягом декількох хвилин.

Програми для всіх ваших пристроїв

Виділені програми для iOS, Android, Windows та Mac, розширення для браузерів для Chrome і Firefox та патчі для більшості маршрутизаторів; PureVPN практично підтримує все.

Як отримати доступ до заблокованих веб-сайтів: FAQ

Ще не є членом?

Станьте одним із них і переживайте потокове передавання, як ніколи!

Отримайте 31-денну гарантію повернення грошей PureVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map