Як дивитись хокей в прямому ефірі


Contents

Як дивитись хокей в прямому ефірі

Оновлено: 15 жовтня 2019 року

Дивіться трансляції матчів на хокейній майданчику онлайн без жодних проблем. Ознайомтесь з наступними кроками та розпочніть трансляцію відразу.

 1. Підписуйтесь на PureVPN
 2. Виберіть бажану країну
 3. Увійдіть до потрібного каналу та починайте пряму трансляцію

Хокей

Як передавати онлайн-хокейні матчі через VPN?

Трансляція хокею в прямому ефірі ніколи не була такою простою. Почніть сьогодні з цих трьох простих кроків.

Кращий VPN для трансляції футболу


Підписатися на PureVPN

Супер швидкий & Без клопоту

Завантажте VPN для трансляції футболу

Завантажте PureVPN

На своєму бажаному потоковому пристрої

Дивіться футбол з PureVPN

Змінити режим на потоковий

Виберіть обраний канал

Завантажте PureVPN

На улюбленому пристрої!

Windows Mac Android iOS Chrome Firefox

Для чого вам потрібен VPN, щоб дивитись хокей в Інтернеті?

Хокей на траві з понад 2 мільярдами вболівальників – третій за популярністю вид спорту у світі. Це означає, що кожного разу, коли проводиться турнір, мільйони шанувальників хокею по всьому світу шукають шляхи, за допомогою яких вони можуть легко передавати матчі. Зараз деякі вдаються до перегляду їх у прямому ефірі на своєму кабельному телебаченні, а інші покладаються на Інтернет для передачі улюблених видів спорту. Але в цей день все стало досить складним завдяки регіональним обмеженням.

Такі турніри, як Чемпіонат світу з футболу або Хокейна ліга Індії, є деякими подіями, які транслюються в кількох вибраних країнах. Наприклад, Індійна хокейна ліга – це та, яка доступна лише для перегляду на Hotstar – сервісі, доступному для глядачів в Індії.

Як результат, переважна більшість шанувальників хокею хочуть безпроблемно спостерігати за кожним турніром онлайн. Ну, рішення – сервіс VPN. Преміум-послуга на зразок PureVPN дозволяє змінити віртуальне місце розташування в будь-яку країну, надаючи вам доступ до вмісту, який раніше був недоступний для вас.

Найбільш переглянуті хокейні змагання

Хокей є досить популярним у всьому світі, великі турніри відбуваються зліва, справа та в центрі. Таким чином, відстеження їх усіх може бути досить складним. Отже, щоб трохи допомогти громаді, ось список найбільших хокейних турнірів року.

Хокейна ліга Індії

Хокейна ліга Індії (HIL) – польова хокейна ліга, яка проходить в Індії і вважається однією з найбільших спортивних подій в країні. Турнір проводиться щороку, за загальний титул чемпіонів змагаються 6 команд. У 2018 році ліга була перенесена з незрозумілих причин. Однак планується повернути цього року, перша гра повинна бути запланована на грудень 2019 року.

Кубок світу з хокею

Чемпіонат світу з хокею серед чоловіків – найбільший міжнародний турнір з хокею в історії, за титул чемпіонів світу змагаються понад 16 команд з усього світу. Він організований Міжнародною федерацією хокею (FIH), міжнародним керівним органом з хокею на траві та, як і інші кубки світу, проводиться кожні чотири роки. Наступний чемпіонат світу з хокею повинен відбутися в 2022 році.

Хокей на Олімпійських іграх

Хокей на траві вперше був представлений під час Олімпійських ігор 1908 року в Лондоні і з тих пір є частиною літніх ігор. Він був вилучений з Паризьких ігор 1924 року через відсутність спортивної структури, але з реалізацією за межами FIH він був згодом повернений до Олімпіади. Наступна хокейна подія має відбутися під час Ігор у Токіо 2020 року.

Хокей на Іграх Співдружності

Хокей, або, як вони кажуть у Канаді, хокей на траві – один із видів спорту, який проводиться на Іграх Співдружності, що є глобальним змаганням, яке відбувається кожні чотири роки. Він був частиною Ігор Співдружності з 1998 року, коли Австралія забрала додому найбільшу кількість золотих медалей. Наступний турнір з хокею відбудеться на іграх Співдружності 2022 року.

Трофей чемпіонів

Трофей чемпіонів з хокею – це міжнародний турнір з хокею, організований FIH. Утворений повітряним маршалом Пакистану, Нур Ханом та Пакистанською хокейною федерацією, це зараз один з найпрестижніших хокейних турнірів у світі, який проводиться кожні два роки. Наступний конкурс відбудеться десь у 2020 році.

Основні турніри з хокею на поле

Трофей чемпіонів Кубок світу з хокею
Хокей на Олімпійських іграх Хокей на Іграх Співдружності



Отримайте PureVPN для доступу до хокею з будь-якого місця!

Дивіться Хокейні ігри в прямому ефірі з будь-якого місця

1- Оберіть свій план Змінити валюту: Дол

 • Дол

1 місячний план Без знижок Збережіть 0% 10,95 дол щомісяця на місяць Отримайте 1-місячний план 31-денна гарантія повернення грошей повний доступ. Без обмежень. Найулюбленіші! 7-денне випробування + 47% OFF згодом Збережіть 0% 0,99 дол 10,95 дол. / Міс $ 5,82 / місяць після випробування * 10,95 дол. / Міс $ 5,82 / міс після пробного періоду * Отримайте 7-денний судовий процес 31-денна гарантія повернення грошей

Через 7 днів ви будете автоматично підписані на наш 1-річний план о 10,95 дол. / Міс 5,82 дол. / Міс

План 6 місяців 24% Економте 24% 8,33 дол на місяць щомісяця Отримуйте 6-місячний план 31-денної гарантії повернення грошей Увага будь-ласка!Не пропустіть наше 7-денне випробування за $ 0,99. 1-річний план Економте 82% 1,99 дол / мо на місяць Отримуйте 31-денну гарантію повернення грошей на 1 рік 2- Виберіть спосіб оплати Безпечний і зашифрований платіж mcafee-значок Виберіть Спосіб оплати Кредитна картка PayPal Натисніть тут, щоб побачити всі варіанти оплати 0,99 дол. США

Підсумок вашого замовлення

7-денний випробувальний процес PureVPN + 47% OFF згодом 0,99 дол. США Додано

Всього 0,99 дол. США Є КУПОНОВИЙ КОД? Застосувати х

Введіть дійсне ім’я власника картки.

Введіть дійсну електронну адресу.

У мене є кредитна картка, пов’язана з моїм рахунком PayPal Кредитна картка

31-денна гарантія повернення грошей

Безпечні та зашифровані платежі

Надсилаючи цю форму, ви погоджуєтесь з нашими Умовами надання послуг та Політикою конфіденційності.

Оплата успішна

Дякуємо, що спробували демонстрацію кошика PVPN. (Гроші не стягувалися в процесі).

Хочете додати Виділений IP для 0,99 дол. США?
Що Виділений IP? Отримайте Виділений IP Видалити надбудову Виберіть країну

 • Об’єднане Королівство
 • Сполучені Штати
 • Сінгапур
 • Мальта
 • Гонконг (SAR)
 • Німеччина
 • Австралія
 • Канада

Отримайте Виділений IP Хочете додати Переадресація порту для 0,25 дол. США?
Що Переадресація порту? Отримайте Переадресація порту Видалити надбудову Хочете додати Захист DDos для 0,99 дол. США?
Що Захист DDos? Отримайте Захист DDos Видалити надбудову Виберіть країну

 • Сполучені Штати
 • Об’єднане Королівство
 • Нова Зеландія
 • Нідерланди
 • Австралія
 • Канада
 • Німеччина
 • Франція

Отримайте Захист DDos × Виділений IP VPN

З виділеним IP VPN PureVPN ви можете зробити набагато більше, ніж можете собі уявити. Цей додаток служить прекрасним рішенням для тих людей та підприємств, які бажають обмежити доступ до своїх мереж.

Навіщо мені потрібен виділений IP-VPN?

Сервери з віддаленим доступом із шифруванням

Незалежно від того, до якого сервера віддаленого доступу ви підключитесь, ви можете це легко зробити, не турбуючись про збитки, тим більше, що вас підтримує шифрування військового рівня.

Ідеально підходить для бізнесу

Фізичні особи та компанії можуть підключатися до обмежених мереж та серверів. Замість того, щоб отримати доступ до мережі лише хтось із спільним IP-адресою, лише ті, хто має конкретну IP-адресу, можуть це зробити, тим самим підвищуючи безпеку як на стрибках, так і на межі..

Можливості безмежні

Незалежно від того, чи бажаєте ви отримувати доступ до камер відеоспостереження, банківських рахунків чи бажаєте переглядати конфіденційну інформацію, розміщену в захищеній лікарняній мережі, можливості безмежні.

× Захищена DDoS VPN

З виділеним IP VPN PureVPN ви можете зробити набагато більше, ніж можете собі уявити. Цей додаток служить прекрасним рішенням для тих людей та підприємств, які бажають обмежити доступ до своїх мереж.

Навіщо мені потрібна захищена VPN від DDoS?

Блокує необґрунтований трафік

При необґрунтованому трафіку слід очікувати падіння швидкості та відставання в Інтернеті. Але це більше не буде у випадку із нашою захищеною DDoS VPN.

Буває пильним у всі часи

Замість того, щоб щоразу вручну активувати нашу захищену від DDoS VPN, вона буде активною завжди. Як тільки атака буде виявлена, наша захищена від DDoS VPN негайно її знешкодить.

Ідеально підходить і для геймерів

Наша захищена від DDoS VPN служить додатковим рівнем захисту для геймерів, які регулярно націлені на кіберзлочинців та конкуруючих геймерів. Будьте впевнені; у вас буде конкурентоспроможний і безпечний ігровий досвід.

× Переадресація порту

Функція переадресації портів стане зручною, коли вам потрібно отримати доступ до підключеного до Інтернету пристрою / послуги з будь-якої точки світу.

Як користь для мене переадресація портів?

Скажімо, ви хочете отримати доступ до свого ПК, ноутбука чи сервера з будь-якої точки світу. Наш додаток для переадресації портів дозволить вам зробити саме це.

Якщо ви хочете поділитися доступом до свого веб-сайту / FTP або будь-якої іншої служби, тоді вам знадобиться наш додаток для переадресації портів.

Якщо ви хочете пограти в онлайн-гру зі своїми друзями, тоді вам знадобиться наше доповнення Port Forwarding, яке дозволить вашим друзям приєднатися до вашого ігрового сервера.

Якщо ви використовуєте PureVPN на своєму маршрутизаторі, вам знадобиться надбудова переадресації портів, щоб дозволити будь-який конкретний порт на PureVPN IP.

× Безпека підприємства & Конфіденційність

Додаткові функції нового покоління забезпечують надійну безпеку & конфіденційність. Раніше ця технологія була доступна лише для бізнесу & Підприємства. Це дає вам анти-шкідливе програмне забезпечення / антивірус, блокувальник реклами, фільтрування програм, механізм запобігання вторгнень та фільтрування URL / категорій. Подумайте про це як "Супердержави" для вашого звичайного VPN.

Примітка 1:

Відтепер безпека підприємства & Надбудова конфіденційності не працює одночасно з нашим виділеним IP-додатком. Однак ви можете використовувати будь-який інший режим у наших програмах VPN, щоб увімкнути захист Enterprise-Grade & Надбудова конфіденційності.

Примітка 2:

Зауважте, що наразі ручне налаштування PureVPN не підтримує конфігурацію нашої Enterprise Grade Security & Надбудова конфіденційності Будь ласка, використовуйте наші додатки VPN, щоб увімкнути це.

× Захист P2P

Додаток P2P Protection гарантує, що навіть найрозумніші налаштування прихильників хакерами чи державними установами не переходять на ваш пристрій чи комп’ютер. Наш проактивний захист автоматично блокує руйнівні файли, такі як віруси, зловмисне програмне забезпечення, викуплене програмне забезпечення, трояни тощо..

План PureVPN включає:

 • Програми для
 • Безпека підприємства
 • 10-Multi вхід, щоб ви могли одночасно використовувати один обліковий запис на 10 пристроях.
 • 2000+ захищених серверів у 140+ країнах
 • Цілодобова підтримка клієнтів

журнали та підтримка клієнтів Довірчий пілот

Оплатіть кредитною карткою та отримайте 10% знижки!

Я заплачу кредитною карткою Продовжуйте Alipay ×

Виявлена ​​помилка

так ні

Потрібна допомога? Поговоріть з нашою підтримкою в режимі 24/7 наживо

Ваш платіж відхилено

Спробуйте оплатити через Bluesnap.

Виберіть спосіб оплати

Отримайте цю пропозицію зараз Продовжуйте

Часті запитання

Ось кілька відповідей на найбільш задані питання про хокей

SEPA:

Підтримувані країни покупців: Австрія, Бельгія, Кіпр, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Монако,, ефіри, Португалія, Сан-Марино, Словаччина, Словенія, Іспанія
Підтримувані валюти: євро

Boleto Bancário:

Підтримувані країни покупців: Бразилія
Підтримувані валюти: BRL

iDeal:

Підтримувані країни покупців: Нідерланди
Підтримувані валюти: EUR

paysafecard:

Підтримувані країни покупців: Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Франція, Німеччина, Великобританія, Греція, Ірландія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словацька Республіка, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати
Підтримувані валюти: CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, NOK, PLN, SEK, USD

СОФОРТ

Підтримувані країни покупців: Австрія, Бельгія, Німеччина, Італія, Нідерланди, Польща, Іспанія, Швейцарія, Великобританія
Підтримувані валюти: CHF, EUR, GBP, PLN

eNETS:

Підтримувані країни покупців: Сінгапур
Валюта, що підтримується: SGD

WebMoney:

Підтримувані країни покупців: Вірменія, Білорусь, Киргизька Республіка (Киргизстан), Казахстан, Росія, Таджикистан, Туркменістан, Україна, Узбекистан
Підтримувані валюти: USD

Skrill:

Підтримувані країни покупців: Усі країни, які підтримуються BlueSnap
Підтримувані валюти: Усі валюти, які підтримує BlueSnap

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me