Як дивитись небесні види спорту на Kodi


Як дивитись небесні види спорту на Kodi

Опубліковано: 02 липня 2019 року


Sky Sports сповнений матчів у спорті та PPV. Але як це можна розблокувати? Використовуйте PureVPN, щоб дивитись Sky Sports на Kodi з будь-якого місця. PureVPN пропонує вперше випробовувати 7-денну пробну версію лише $ 0,99. Тепер заставте PureVPN дивитися Sky Sports і знеструмлювати ваш мозок під час блокування.

Пройшли дні, коли люди залежали від операторів кабельного телебачення, щоб забезпечити їм хороші канали на телевізорі. За допомогою потокової передачі користувачі можуть отримати доступ до всього, що хочуть, а варіанти просто необмежені. В останнє десятиліття сотні потокових служб проросли по всьому світу.

Про Sky Sports

Sky Sports – це потокова підписка, яка пропонує більше 10 каналів. Послуга широко популярна у Великобританії та Ірландії, в той час як в інших європейських країнах є скромна фан-база. Мережа відома тим, що транслює такі види спорту, як футбольний прямий ефір, крикет, регбі, автоспорт, бокс, баскетбол тощо.
Більшість людей, які дивляться Sky Sports, отримували передплату в пакеті телевізорів. Однак якщо ви хочете підписатися лише на Sky Sports, це коштуватиме вам 20 фунтів / місяць на додаток до пакету телебачення Sky Entertainment. Крім того, ви можете взяти два канали Sky Sports за 22 фунтів на місяць, три за 26 фунтів на місяць або всі сім каналів, а також канал для головної події Sky Sports за 28 фунтів на місяць.

Про Коді

Kodi – медіаплеєр із відкритим кодом, який має мільйони користувачів у всьому світі. Запущений лише кілька років тому, Kodi піднявся до світової популярності через те, що вміст на ньому нескінченний і абсолютно безкоштовний. Його можна встановити практично на будь-якому пристрої, який має екран, підключається до Інтернету та може використовуватися для потокового передавання.
Як і у смартфонах є програми, у Kodi є додатки. Для всього, що ви хочете подивитися на Kodi, вам потрібно встановити відповідний додаток, який може надати доступ до потрібного вмісту. Установка додатків Kodi також є простим завданням. Якщо ви не знайомі з процесом установки додатків, ознайомтеся з цим посібником тут.

Найкраща надбудова для Sky Sports на Kodi

Fusion є одним із найкращі додатки Kodi для занять спортом любителів, які люблять дивитися улюблені види спорту на Sky Sports. Додаток майже ніколи не пропускає нічого, що транслює канал. Хороша річ у додатку полягає в тому, що він забезпечує виняткову якість потоку і майже не містить помилок.
Ось як можна встановити додатковий додаток Kodi Fusion на потоковий програвач Kodi.

 1. З головного екрану Kodi перейдіть до Додатків > Налаштування
 2. Виберіть опцію Додатки та натисніть опцію Невідомі джерела, щоб увімкнути невідомі джерела
 3. На головному екрані перейдіть до Налаштування > Файловий менеджер > Додайте джерело та натисніть None
 4. Введіть http://fusion.tvaddons.co і натисніть Готово
 5. Клацніть текстове поле під написом “Введіть ім’я цього джерела медіа”, введіть Fusion та натисніть кнопку ОК
 6. На головному екрані натисніть Додатки, а потім натисніть піктограму браузера над додатком у верхньому лівому куті екрана
 7. Встановити з Zip File > Злиття > Коді-репос > Англійська > сховище.leopold.x.x.x.zip
 8. Тепер натисніть кнопку Встановити з сховища, а потім натисніть додатки Leopolds
 9. Перейдіть до додатків до відео та натисніть Sky Sports Video
 10. Клацніть Встановити і чекайте сповіщення, включеного додатком

Як отримати VPN на Kodi

Встановити VPN на свій пристрій надзвичайно просто. VPN має спеціальну надбудову для Kodi, яку можна встановити, виконавши кроки:

Крок 1 – Завантажте Kodi на свій пристрій OpenELEC (малиновий пиріг)

 • Перейдіть на веб-сайт Kodi.
 • Завантажте файл.
 • Встановіть завантажений файл.

Після закінчення виконайте метод:

Крок 2. Завантажте та встановіть надбудову VPN Kodi.

Виконайте наведені нижче дії, щоб встановити надбудову VPN Kodi на свій пристрій.

 1. Відкрийте веб-переглядач і відвідайте „https://s3.amazonaws.com/purevpn-dialer-assets/kodi/app/service.purevpn.monitor-1.8.0.zip“
 2. Файл завантажиться автоматично
 3. Після завантаження знайдіть інсталяційний файл у його папці.

Крок 3: Помістіть завантажений файл на USB-накопичувач.

Помістіть завантажений файл “service.purevpn.monitor-1.3.0.zip” у USB-накопичувач та підключіть його до OpenElec Kodi Box.

Крок 4: Запустіть KODI та встановіть надбудову VPN для KODI.

 1. Перейдіть на головну сторінку та натисніть «Додатки».
 2. Клацніть піктограму “Файли”.
 3. Потім натисніть «Встановити з zip-файлу».
 4. Перейдіть до USB-пристрою, де ви розмістили інсталяційний файл.
 5. Натисніть “service.purevpn.monitor-1.3.0.zip”, щоб розпочати встановлення додатка.

Крок 5: Налаштування додатка VPN Kodi

 1. Перейдіть на вкладку Додатки та натисніть VPN Monitor OpenVPN.
 2. Коли ви виберете “PureVPN Monitor OpenVPN, з’явиться нове вікно; натисніть Налаштування додатка.
 3. Введіть своє ім’я та пароль PureVPN.
 4. Виберіть країну чи регіон, звідки ви хочете отримати доступ до обраного вами вмісту. Клацніть Показувати статус VPN, щоб перевірити поточний IP-адресу та місцеположення.
 5. Клацніть Змінити або відключити VPN-з’єднання, щоб відобразити список серверів. Підключіться до країни, яку ви вибрали.

Заключне слово

Геоблоки – це всесвітня проблема, яка заважає стримерам отримувати доступ та переглядати улюблені спортивні матчі. Більше того, Інтернет-провайдери в усьому світі зменшують пропускну здатність користувачів, уповільнюючи швидкість потоку та руйнуючи їхній досвід.
Якщо ви втомилися від усіх подібних питань, пов’язаних із потоковим потоком, і шукаєте щось, що насправді може додати значення вашому потоковому досвіду, VPN може зробити це для вас. Це може надати вам миттєвий доступ до всього, що ви хочете переглянути, і захистить вас від усіх онлайн-загроз.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me