Як дивитися BBC iPlayer на Kodi


Contents

Як дивитися BBC iPlayer на Kodi

У цьому посібнику ви дізнаєтесь, як дивитися програвач BBC iPlayer на Kodi з будь-якого місця за межами Великобританії, використовуючи додатки та VPN. Отримайте PureVPN всього за $ 0,99, щоб передати BBC iPlayer на програмі Kodi та насолоджуватися чудовими шоу під час цього нудного блокування.


** Оновлення: Новіша, краща версія нашого додатку Kodi вийшла! Ми виправили деякі помилки & ввели основні покращення продуктивності. Оновіть існуючий додаток до версії 1.5.0 (якщо ви ще цього не зробили) з тут.**

BBC iPlayer – це найпопулярніша послуга на замовлення та пряму трансляцію у Великобританії, де ви можете дивитись телевізійні канали в прямому ефірі, слухати записані та прямі радіопередачі, ловитись на телевізійних шоу та програмах, які ви пропустили, а також переглядати інший ексклюзивний контент.

Оскільки BBC iPlayer працює лише у Великобританії, ви не зможете отримати доступ та переглядати його з-за кордону. Аналогічно, коли ви намагаєтесь переглянути телепередачу за допомогою iPlayer WWW – офіційного додатку Kodi BBC iPlayer – з’явиться наступна помилка.

BCC iPlayer TV Kodi

Не біда, хоча! У цьому поглибленому посібнику ми покажемо вам, як саме дивитись BBC iPlayer на Kodi з будь-якої точки світу. Але перш ніж перейти до цього питання, давайте докладніше розберемося, чому так важливо мати VPN для Kodi.

Навіщо використовувати VPN разом з Kodi?

Численні додатки Kodi обмежені географічно, а це означає, що до них можна отримати доступ лише з певних регіонів. Щоб обійти ці цифрові перешкоди та переглянути вміст у будь-якому додатку Kodi, вам доведеться підробляти своє реальне місцезнаходження.

Тут починає грати віртуальна приватна мережа (VPN), яка дозволяє вам змінити своє віртуальне місце розташування на будь-яку країну світу, щоб ви могли безперебійно отримувати доступ до всіх додатків Kodi та їх вмісту..

Отримайте BBC iPlayer на Kodi

Kodi процвітає на додатках Kodi. Її доповнення – це те, що підтримує громаду активно займатися потоковою діяльністю. Як і інші застосовані географічні обмеження, додатки Kodi занадто підлягають гео обмеженням, а це означає, що ви можете отримати доступ до них лише з певних регіонів. На щастя, існує геніальний спосіб обійти це регіональне обмеження, і воно відоме як VPN.

Завдяки такій віртуальній приватній мережі, як PureVPN, ви можете отримати миттєвий доступ до будь-якого додатку Kodi та підробляти своє реальне місцезнаходження практично в будь-якій країні світу. Насолоджуйтесь бездротовим підключенням до Інтернету та доступом до всіх додатків Kodi та їх вмісту за допомогою PureVPN.

Перегляньте це відео, щоб встановити та налаштувати Kodi VPN на своєму пристрої:

Як встановити BBC iPlayer на Kodi?

BBC iPlayer пропонує широкий спектр телепередач, фільмів, документальних фільмів, новин та спорту для вашого поточного задоволення. Однак перш ніж використовувати офіційний додаток для перегляду улюбленого британського вмісту, спочатку доведеться встановити його:

1. Відкрийте Kodi V17 та виберіть Додатки з меню головного екрану.

BCC iPlayer TV Kodi Крок 1

2. Клацніть на символі пакета у верхньому лівому куті.

BCC iPlayer TV Kodi Крок 2

3. Виберіть «Встановити з сховища».

BCC iPlayer TV Kodi Крок 3

4. У списку виберіть сховище додатків Kodi.

BCC iPlayer TV Kodi Крок 4

5. Тепер виберіть Додатки для відео.

BCC iPlayer TV KodiStep 5

6. Виберіть зі списку iPlayer WWW.

BCC iPlayer TV KodiStep 6

7. Виберіть Встановити в нижньому правому куті.

BCC iPlayer TV KodiStep 7

8. Дочекайтеся встановлення додатка про сповіщення.

BCC iPlayer TV KodiStep 8

9. Вуаля! Ви успішно встановили надбудову iPlayer на свій пристрій Kodi.

BCC iPlayer TV KodiStep 9

Як обійти обмеження програвача BBC iPlayer?

Тепер, коли ви знаєте, як отримати iPlayer BBC на Kodi, давайте обговоримо, як обійти його обмеження за допомогою PureVPN. Як уже згадувалося раніше, якщо ви спробуєте трансляцію фільму чи телешоу на iPlayer WWW з-за кордону, ви отримаєте повідомлення про помилку, в якому йдеться про те, що iPlayer BBC можна переглядати лише у Великобританії.

Ну, ось як можна усунути цю помилку раз і назавжди:

1. У меню головного екрана виберіть Додатки.

BCC iPlayer TV KodiStep 10

2. Прокрутіть вниз і виберіть Додатки програми.

BCC iPlayer TV KodiStep 11

3. Перейдіть до додатку PureVPN, утримуйте кнопку введення кілька секунд, а потім виберіть Налаштування.

BCC iPlayer TV KodiStep 12

4. Після того, як ви ввели ім’я користувача та пароль, надані PureVPN, виберіть Гаразд та запустіть надбудову.

BCC iPlayer TV KodiStep 13

5. Виберіть Змінити або відключити VPN-з’єднання.

BCC iPlayer TV KodiStep 14

6. Прокрутіть униз і виберіть Великобританія (UDP).

BCC iPlayer TV KodiStep 15

7. Зачекайте кілька секунд, щоб встановити з’єднання VPN.

BCC iPlayer TV KodiStep 16

8. Після встановлення з’єднання ви можете продовжувати насолоджуватися потрібним вмістом на iPlayer WWW.

BCC iPlayer TV KodiStep 17

9. Перейдіть до iPlayer WWW, утримуйте кнопку введення кілька секунд, а потім виберіть Установки.

BCC iPlayer TV KodiStep 18

10. Проведіть перемикач Увімкнути BBC ID, введіть своє ім’я користувача та пароль та виберіть Гаразд.

BCC iPlayer TV KodiStep 19

11. Після завершення запустіть додаток iPlayer WWW та насолоджуйтесь потоковою передачею потрібного вмісту без жодних перешкод!

BCC iPlayer TV KodiStep 20

Потік BBC iPlayer на Kodi з додатком BBC iPlayer (короткий огляд)

BBC – всесвітньо відомий канал, і його BBC iPlayer нічим не відрізняється. Програвач потокового медіа-програми доступний на широкому спектрі пристроїв, включаючи мобільні телефони та планшети, персональні комп’ютери та смарт-телевізори.

Маючи сотні каналів, BBC iPlayer створює кілька найкращих комедій, драм, документальних фільмів та інших програм, які люблять аудиторію. Найкраще – це те, що в ньому немає рекламних роликів, що може порушити ваш досвід потокового передавання.

Підключившись до PureVPN, ви можете отримати доступ до додатку BBC iPlayer та зручно передавати весь потоковий та поточний вміст BBC та вміст за запитом на Kodi. Як відомо, цей додаток працює добре протягом більшої частини часу, без шкоди для потокової передачі HD.

Макет надбудови чудово виконаний, де ви зможете легко знайти потрібний вам вміст. Це може бути телешоу, фільм, програма чи документальний фільм, BBC iPlayer вміщує багато контенту.

Якщо вам цікаво знати типи контенту, пропонованого BBC iPlayer, перед тим, як перейти на підписку та передплатити, ось жанр вмісту, який вони пропонують:

 1. Реаліті шоу
 2. Спосіб життя
 3. Фільми
 4. Новини та поточні справи
 5. Драма
 6. Комедія

Для всіх шанувальників IPTV ви з радістю дізнаєтесь, що канали BBC можуть пряму трансляцію безкоштовно за допомогою додатку iPlayer WWW. Оскільки це офіційний додаток Kodi, ви побачите, що користувальницький досвід та якість вмісту є відмінними, із потоками високої якості, детальним описом для кожного шоу / епізоду, а також меню, що роз’яснює.

Заключне слово

Це все, що потрібно для налаштування додатку BBC iPlayer на Kodi. У поєднанні з PureVPN ви захоплюєтеся фантастичним потоковим досвідом, як ніколи.

Об’їжджайте регіональні обмеження та передайте BBC iPlayer, незалежно від того, чи подорожуєте ви на місцевому чи міжнародному рівні. Просто дотримуйтесь зазначених вище вказівок, і вам буде добре йти.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map