Як дивитися Hotstar за межами Індії


Як дивитися Hotstar за межами Індії

Опубліковано: 2 квітня 2020 року


Спробуйте PureVPN всього за $ 0,99, і дивіться улюблені спортивні та телепередачі на вміст на Hotstar за межами Індії. Просто отримайте наш додаток, підключіться до індійського сервера Hotstar India або сервер США для Hotstar US та отримайте доступ до нього.

Hotstar змінив свою стратегію після декількох років розслаблення. Служба потокового потоку, що належить Star India, нещодавно розширила свою послугу підписки на США та Канаду. На додатку Hotstar ви можете спостерігати за такими видами спорту, як IPL, Формула 1, Автоспорт, Кабаді, Крикет, Теніс тощо.

Однак служба потемніла на решті земної кулі.

Раніше ви можете отримати доступ до Hotstar з будь-якого місця, незважаючи на те, що він офіційно доступний лише в Індії. Однак компанія стала жорсткою, і послуга більше не доступна за межами Індії, Канади та США.

Це означає, що якщо ви спробуєте отримати доступ до Hotstar з будь-якого місця за межами Індії, Канади чи США, швидше за все, ви не зможете отримати доступ до нього, а на екрані відобразиться наступна помилка: “Цей вміст недоступний у ваш регіон ».

Доступ до Hotstar за межами Індії

Доступ до Hotstar досить простий, якщо у вас є правильний інструмент для подолання обмежень. На відміну від Netflix, Hotstar не суворо стежить, якщо ви використовуєте індійську службу VPN для зміни IP-адреси.

Процес доступу до Hotstar за межами Індії є досить. Вам потрібно просто змінити свою IP-адресу за допомогою сервісу Hotstar VPN. VPN дозволяють вам легко змінювати свою IP-адресу в будь-якому місці. Оскільки веб-сайти залежать від вашої IP-адреси, щоб визначити ваше геолокаційне розташування, зміна вашої IP-адреси обдурює веб-сайт на думку, що ви живете в іншій країні.

За допомогою VPN ви можете змінити свою IP-адресу в будь-яке місце, де ви хочете. Ось чому VPN користуються неймовірною популярністю, коли йдеться про отримання повної свободи в Інтернеті.

Повертаючись до теми, якщо ви хочете подивитися Hotstar за межами Індії, то це можна зробити, дотримуючись простих кроків, згаданих нижче:

 • Завантажте та встановіть PureVPN
 • Підключіться до будь-якого індійського сервера
 • Отримайте доступ до Hotstar India з його офіційного веб-сайту чи програми

Чому Hotstar недоступний за межами Індії?

Навіть якщо ви живете в США чи Канаді, ви можете отримати доступ до зменшеної версії Hotstar. Більшість потоків, фільмів і телевізійних шоу, які доступні для індійської аудиторії, будуть недоступні з США чи Канади.

Це просто як дивитися Netflix за межами США. Ви отримуєте набагато менше вмісту, ніж ви можете отримати зсередини США. Це пов’язано з географічними ліцензіями, які потокові компанії часто отримують через конкуренцію або економити витрати.

Наприклад, певне телешоу, можливо, вже продало ліцензію США на HBO Now, Amazon Prime чи будь-яку іншу мережу. У такому сценарії Hotstar не буде дозволено транслювати це телешоу у США.

Або Hotstar просто купить індійську ліцензію на певне телешоу і не купить ліцензію для інших країн лише для того, щоб вона не була дешевою і економила витрати. Ще раз, це телешоу не буде доступне для користувачів Hotstar за межами Індії.

У цьому сценарії вам буде цікаво, як ви можете отримати доступ до Hotstar за межами Індії або будь-якого іншого регіону, де він уже доступний. Ну, не варто хвилюватися, адже у нас є рішення, яке може допомогти вам навчитися дивитися Hotstar за межами Індії.

Hotstar недоступний у більшості країн

Доступні країни Hotstar

Сервіс, запущений у 2015 році, порівняно новий. Він поступово нарощує свою інфраструктуру. На сьогоднішній день він доступний лише в Індії, США, Канаді та Великобританії.

Hotstar – найкращий вибір Індії

Доступні країни Hotstar

Помістивши весь локальний вміст в одне місце, Hotstar зумів побачити експоненціальне зростання своєї бази користувачів, що натякає на перспективне майбутнє.

Часті запитання

Нижче наведено кілька часто заданих питань, пов’язаних із доступом до Hotstar.

Як завантажити додаток Hotstar на Android за межами Індії?

Щоб завантажити додаток Hotstar на свій пристрій Android за межами Індії, просто виконайте дії. Отримайте PureVPN, завантажте додаток на свій пристрій, змініть своє місцезнаходження на Індію, відкрийте Play Store і завантажте додаток Hotstar на Android.

Як дивитися Hotstar у Великобританії?

Щоб переглянути Hotstar у Великобританії, вам просто потрібно виконати наступні дії:
1. Отримайте PureVPN
2. Завантажте додаток на будь-якому пристрої
3. Підключіться до будь-якого індійського сервера
4. Доступ Hotstar або завантажте його додаток
5. Насолоджуйтесь переглядом Hotstar у Великобританії

Чи працює Hotstar у США?

Так, Hotstar нещодавно запустив свій сервіс для американської аудиторії. Окрім Індії, користувачі США та Канади можуть дивитися Hotstar в прямому ефірі у своїх країнах.

Однак ви побачите зменшену версію потокового сервісу Hotstar, як зазначено вище. У такому випадку ми пропонуємо вам спочатку підключити PureVPN для доступу до індійської версії Hotstar у вашій країні.

У яких країнах Hotstar доступний у?

На сьогодні Hotstar доступний лише у трьох країнах. До них відносяться Індія, Канада та США.

Хоча ви можете отримати доступ до Hotstar у США та Канаді, ви побачите, що це зменшена версія сервісу з дуже меншим вмістом порівняно з індійською. У такому випадку ми пропонуємо дотримуватися інструкції вище, щоб переглянути найкращу версію Hotstar з будь-якого місця.

Які потокові пристрої сумісні з Hotstar?

Наступні пристрої сумісні з Hotstar. Ви можете легко передавати потік Hotstar на будь-якому з цих пристроїв: ПК з Windows
OSX Mac
iPhone
iPad
Android
Apple TV
Chromecast

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map