Як дивитися програвач BBC iPlayer на Chromecast


Як дивитися програвач BBC iPlayer на Chromecast

Скористайтеся цим посібником для перегляду BBC iPlayer на Chromecast. Але вам потрібно використовувати VPN, щоб отримати BBC iPlayer, якщо ви живете за межами Великобританії. Отримайте PureVPN та отримайте доступ до iPlayer BBC на Chromecast з будь-якого місця. PureVPN пропонує нову 7-денну пробну версію всього за $ 0,99, щоб допомогти вам розблокувати шоу iPlayer BBC і запобігти нудьгу вдома.


img

Що добре в програмі BBC iPlayer?

У потоковому сервісі є все добре. Зрештою, служба надходить прямо з електростанції самого BBC. Таким чином, ви можете очікувати великої кількості телепередач, документальних серіалів, а також фільмів. Візьмемо, наприклад, телесеріал Killing Eve, де ви можете стати свідками повільного зіткнення між прекрасним вбивцею та агентом MI5 низького рівня. Або ви також можете перевірити Fleabag, який походить від творчого розуму Фібі Уоллер-Міст. Ось кілька інших шоу, які ви, безумовно, хотіли б подивитися на BBC iPlayer:

 • Лікар, який
 • Суд над Крістін Кілер
 • Подзвоніть акушерці
 • Дракула
 • Король Гері
 • Війна та мир
 • Вбивство Єви

Щоб отримати додаткові пропозиції, перегляньте цей блог найкращих шоу на iPlayer BBC

Чи є iPlayer BBC доступний за межами Великобританії?

Почувши про найкращі шоу, ви повинні з радістю налаштувати BBC iPlayer на своєму Chromecast і розпочати роботу вже сьогодні. Чи не так? Вибачте, що розбурило ваше хвилювання, але факт залишається фактом, що ви не можете отримати доступ до служби, якщо ви живете за межами Сполученого Королівства. Майте на увазі, що BBC iPlayer – це лише британська потокова служба. Це означає, що він має право слідувати деяким законодавчим законам, що стосуються трансляції шоу за межами території. Оскільки у нього є лише національні ліцензії на мовлення шоу, він не може поширювати свої послуги на інші країни. Бампер, правильно?

Чи можу я дивитись BBC iPlayer безкоштовно??

У цьому немає жодних сумнівів. Потокова послуга поставляється абсолютно безкоштовно. Це означає, що вам не потрібно платити навіть фунт за будь-які шоу, які транслюються в сервісі. Але, поки ви покинете Британську землю з будь-якої причини, наприклад, відпустки чи ділової зустрічі, вам доведеться попрощатися зі всіма улюбленими шоу та фільмами BBC iPlayer BBC.

Як налаштувати та отримати доступ до iPlayer BBC на Chromecast?

Ви будете раді дізнатися, що iPlayer BBC працює безперебійно на Chromecast. Ви можете легко налаштувати плеєр на своєму Chromecast і транслювати шоу прямо на своєму пристрої Android для кращого потокового перегляду.

Налаштувати BBC iPlayer на Chromecast та отримати доступ до необмеженої кількості шоу легко. Ось що вам потрібно зробити:

 • Потрібен додаток BBC iPlayer на пристрої iOS або Android
 • Вам знадобиться додаток BBC Media Player для вашого Android
 • Вам потрібно буде розширення з підтримкою Chromecast, якщо ви хочете використовувати браузер свого ПК

Інші пристрої, на які можна встановити програвач BBC iPlayer

BBC iPlayer має величезну вентиляторну базу. Хоча це лише британська послуга, її фан-база поширюється навіть на іноземні території. Через величезну популярність сервісу додатки BBC iPlayer зараз можна знайти на різних пристроях. Отже, якщо ви шукаєте посібники з налаштування BBC iPlayer для інших пристроїв, ніж Chromecast, ви можете перевірити наступні посилання:

 • Коді
 • Року
 • Apple TV
 • Android TV
 • PlayStation 4
 • Xbox One
 • Windows

Вам потрібен VPN для доступу до BBC iPlayer за межами Великобританії

BBC iPlayer відстежує IP-адресу кожного користувача, який відвідує службу. Відстежуючи IP-адресу, сервіс має змогу точно визначити місцезнаходження користувача. Так, наприклад, якщо ви отримуєте доступ до служби із США, ваш американський IP підніме червоний прапор до системи iPlayer BBC, що врешті-решт заблокує IP-доступ від доступу до послуги. Ви можете обдурити цю систему і обійти механізм IP-моніторингу та блокування BBC iPlayer та багатьох подібних потокових служб, підробляючи IP-адресу. І найкращий шлях, який ви можете досягти, – це за допомогою віртуальної приватної мережі.

Як дивитися BBC iPlayer за межами Великобританії?

Ви можете легко обійти обмеження щодо вмісту BBC iPlayer, встановивши VPN на бажаному пристрої. Після того, як ви стоїте за анонімною IP-адресою Великобританії, наданою VPN, ви зможете насолоджуватися усіма шоу на iPlayer BBC з будь-якого місця.

Оскільки Chromecast не має жодної функції VPN, вам потрібно буде встановити PureVPN на маршрутизаторі, щоб розпочати роботу.

 • Зареєструйтесь на PureVPN
 • Встановіть додаток на маршрутизаторі з підтримкою VPN
 • Зробіть необхідну конфігурацію та виберіть сервер Великобританії
 • Запустіть BBC iPlayer
 • Віддайте улюблене шоу і насолоджуйтесь

PureVPN – найкраща потокова VPN. Ось чому.

Кращий час : Як би ви себе почували, коли ваш зв’язок різко падає, коли ви насолоджуєтесь улюбленим фаном шоу? Твоє розчарування стріляло б через дах. Чи не так? Завдяки PureVPN вам гарантовано найкращий час роботи протягом цілодобової роботи.

Безшовна потокова передача : Було б дуже неприємно, коли ви бачите піктограму буферизації під час перегляду улюбленого руху. Ну, нарешті, ви можете попрощатися з нескінченною буферизацією, оскільки VPN-сервери пропонують максимальну швидкість завжди.

Верхній захист : PureVPN – це не найкращий досвід потокової передачі, який ви отримаєте на своєму Chromecast, але ви також гарантуєте оптимальний захист завдяки шифруванню найвищого рівня..

Велика доступність : BBC iPlayer – не єдиний сервіс найкращої потокової передачі, до якого можна отримати доступ під час використання PureVPN. Наш додаток відкриває двері для десятків інших найбільш затребуваних потокових сервісів, таких як Netflix, Hulu та багато іншого.

Заключне слово

Тепер у вас є всі необхідні інструменти, щоб насолоджуватися BBC iPlayer на телевізорі чи будь-якому іншому пристрої. Отже, навіщо більше чекати. Візьміть потрібний план, встановіть послугу потокового передавання на Chromecast і натисніть програвати.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me