Як дивитися Syfy за межами США за допомогою VPN?


Як дивитися Syfy за межами США за допомогою VPN?

Опубліковано: 28 липня 2019 року


У цьому посібнику дізнайтеся, як дивитися Syfy за межами США за допомогою VPN. Отримайте PureVPN лише за 0,99 доларів, щоб отримати доступ до Syfy і будь-де насолоджуватися шоу Sci-Fi під час блокування.

img

Перейти до…

Переваги потокової передачі Syfy

Syfy – це потокова послуга, якою належить і управляється NBC Universal. Він відомий тим, що надає контент, пов’язаний з різними жанрами, включаючи наукову фантастику, фентезі, жах, паранормальне, драматичне та реаліті програмування.

Дивовижний опис шоу, доступних на Syfy, включає подобається Battlestar Galactica, будучи людиною, континуум, Джо Рогану, Питання Все, Face Off, Тактика відлякувань, Stranded, Sinbad, Zone Twilight та багато іншого.

Чи можете ви дивитися Syfy за межами США?

На жаль, немає. Хоча канал не обмежений в інших країнах, він все одно вимагає перебування в США, щоб отримати доступ. Це тому, що вам потрібно отримати доступ до каналу за допомогою передплати на кабельне телебачення.

Для того, щоб отримати передплату на кабельне телебачення, вам потрібно бути в США. Ось чому ви не зможете отримати доступ до SYFY за межами США, незважаючи на те, що ця послуга доступна в інших країнах.

Це не лише несправедливо по відношенню до людей, які живуть в інших країнах, але також дуже жорстоко ставиться до американців, які виїжджають за межі країни навіть на короткий проміжок часу..

На щастя, існує також простий, але ефективний спосіб дивитися Syfy за межами США – все, що вам потрібно, – це преміальна VPN-послуга.

Використовуючи одну, ви можете змінити свою IP-адресу з власного місцезнаходження на будь-яку іншу на ваш вибір. Щоб синхронізувати, він з’явиться, якщо ви переглядаєте відповідний регіон (США), що дозволяє отримати доступ до вмісту, доступного в ньому. Ви можете легко дізнатися, як передавати Syfy за межами США, виконавши наступні дії:

  • Підписуйтесь на PureVPN
  • Встановіть додаток VPN на свій пристрій
  • Підключення до сервера США
  • Доступ до PBS і насолоджуйтесь!

Для чого потрібен VPN для Syfy?

Був час, коли світ в Інтернеті був справді вільним. В Інтернеті не існувало ніяких світових кордонів. Були нульові обмеження, і ви могли легко отримати доступ до всього і всього.

Однак ця свобода в Інтернеті не тривала занадто довго. Незабаром географічні межі були намальовані по всій мережі. Уряди втручалися в нашу онлайн-свободу і почали цензуру декількох веб-сайтів в Інтернеті.

Щоб зрозуміти, наскільки гірша ситуація в Інтернеті, рекомендуємо почитати про великий Китайський Брандмауер. Тисячам веб-сайтів, включаючи деякі з найпопулярніших мереж соціальних медіа, в Китаї заборонено застосовувати політику уряду щодо обмеження свободи для людей.

Так само заборонено декілька мереж та послуг у багатьох різних країнах. Наприклад, ОАЕ блокує послуги VoIP, щоб його місцеві телекомунікаційні компанії могли продовжувати отримувати прибуток за рахунок людей.

WhatsApp був заборонений у Бразилії, оскільки компанія відмовилася ділитися приватними розмовами фізичної особи. Так само Twitter заборонили в Туреччині, оскільки уряд звинувачує його у спільній антинаціональній пропаганді.

Як би цих блокад було недостатньо, потокові служби також придумали геозамки. Щоб дотримуватися їх ліцензійних угод, вони обмежують доступний вміст залежно від країни, до якої доступ до служби. Те саме стосується каналу SYFY.

Але це не єдиний канал, який обмежує доступ до свого вмісту за межами своєї країни. Багато інших потокових каналів проходять той самий процес, включаючи подібні HBO Now, Hulu, Amazon Prime та багато іншого. Навіть Netflix, який доступний майже в будь-якій іншій країні, має різні бібліотеки для людей у ​​різних країнах.

У такому сценарії VPN може бути надзвичайно корисним. Оскільки веб-сайти та служби використовують вашу IP-адресу для визначення вашого реального місцезнаходження, ви можете використовувати VPN, щоб переключити ваш IP-адресу в іншу країну і насолоджуватися свободою в Інтернеті, якої ви справді бажаєте.

Залежно від послуги VPN, яку ви використовуєте, ви можете легко отримати доступ до Syfy, Netflix, Amazon Prime, Hulu або будь-якого іншого потокового каналу з будь-якого місця. Прочитайте нижче, щоб дізнатися, який PureVPN найкращий VPN для Syfy.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me