Як додати субтитри до Kodi в 2020 році


Як додати субтитри до Kodi в 2020 році

Опубліковано: 03 липня 2019 року


У цьому посібнику ви можете дізнатися, як додати субтитри на Kodi за допомогою OpenSubtitles і Subcene. Ці додатки Kodi найкраще підходять тим, хто любить потокове перегляд фільмів із субтитрами та використання сумісних пристроїв. Крім того, ви можете використовувати PureVPN всього за 0,99 доларів, щоб насолоджуватися потоковими каналами без проблем у Kodi.

Деякі додатки до відео для Kodi оснащені можливостями автоматичного отримання підзаголовків, але вони працюють не з усіма відео. Іноді для того, щоб краще контролювати свій вибір і отримати потрібні субтитри для свого відео, вам потрібно вкласти трохи додаткових робіт.

Для чого потрібні субтитри Kodi?

Субтитри Kodi стають важливими, особливо коли ви переглядаєте відеовміст іноземною мовою. Припустимо, ви не є носієм англійської мови; спонтанно може наздогнати діалоги. Таким чином, додаючи субтитри, можна переконатися, що ви споживаєте весь вміст, не пропускаючи ні секунди. Субтитри також стануть у нагоді, коли якість звуку не є великою, або коли потрібно зменшити гучність до ледь чутного рівня.

Як додати субтитри в Kodi за допомогою OpenSubtitles

Opensubruz – це справді найкраща послуга з цією метою. У сервісі є субтитри, доступні майже для всіх фільмів і телевізійних шоу, що випускаються до цього часу на широкому діапазоні мов. Ось як можна додати субтитри до Kodi за допомогою OpenSubtitles.

Крок 1: Перейдіть до OpenSubtitiles та зареєструйтесь для отримання безкоштовного акаунта.

Натисніть “зареєструватися” вгорі сторінки та дотримуйтесь інструкцій, щоб створити новий ідентифікатор та пароль. Процес може зайняти більше декількох кроків, тому будьте терплячі.

Крок 2. Клацніть на значок шестірні вгорі ліворуч на екрані та відкрийте «система».

Крок 3: Виберіть “Додатки”

Крок 4; Виберіть “Встановити з сховища”

Крок 5: Виберіть зі списку “Репозиторій додатків Kodi”.

Це офіційне репо, яке за замовчуванням поставляється з Kodi.
Примітка. Перейдіть до кроку 6, якщо у вас не встановлено принаймні одне сховище, окрім вбудованого репо.

Крок 6. У списку виберіть “Субтитри”

Крок 7: Виберіть “OpenSubtitles.org”.

Крок 8: Натисніть кнопку “встановити”

Крок 9: у верхньому правому куті екрана з’явиться “OpenSubtitles.org”, коли встановлення завершено

Крок 10: Тепер натисніть на “OpenSubtitles.org”, а потім натисніть “Налаштувати”.

Крок 11: У діалоговому вікні введіть ім’я користувача та пароль, які ви створили на кроці 1

Крок 12. Поверніться на головний екран Kodi та відкрийте “налаштування”.

Крок 13: Відкрийте “Player”

Крок 14: Перейдіть у лівій нижній частині екрана до піктограми гвинтика та переконайтесь, що вибрано “Стандарт”.

Крок 15: Перейдіть до пункту “Мова” на лівій бічній панелі, виберіть “Мови для завантаження субтитрів” у “Завантажити служби” праворуч. Для більшості користувачів мовою за замовчуванням буде встановлено англійську мову. Ви можете вибрати кілька мов зі списку.

Крок 16: Клацніть “Служба телевізійних шоу за замовчуванням”, щоб налаштувати субтитри для телешоу

Крок 16: Виберіть “OpenSubtitles.org”

Крок 17: Клацніть на «Служба фільму за замовчуванням», а потім повторіть крок 16

Ось як виглядатиме ваш екран, як тільки на пристрої Kodi було налаштовано OpenSubtitles. Тепер ви можете грати улюблений фільм чи телешоу. Просто натисніть на піктограму субтитрів у правій нижній частині екрана, і OpenSubtitles автоматично отримає субтитри для вмісту, який відтворюється.

Як додати субтитри в Kodi за допомогою Subcene

Незважаючи на те, що OpenSubtitles – найкраща послуга субтитрів, доступна для Kodi зараз, але її тривала налаштування може спричинити розчарування для деяких. Користувачі, які шукають швидке виправлення, можуть обрати Subscene. Він може не запропонувати стільки субтитрів Kodi, як OpenSubtitles, але він може слугувати цілі цілком справедливо здебільшого. Найкраще – це те, що його можна налаштувати безпосередньо за допомогою Kodi без реєстрації облікового запису. Ось швидкий і простий спосіб додавання субтитрів у Kodi за допомогою Subscene.

Крок 1: Перейдіть на головний екран Kodi та торкніться значка “налаштування”

Крок 2. Відкрийте “Player”

Крок 3: Перейдіть до “мови” з лівої бічної панелі, а потім виберіть “Мови для завантаження субтитрів” у “Завантажити служби”. Мова за замовчуванням буде встановлена ​​на англійську мову, і якщо це ваша бажана мова, залиште цю опцію.

Крок 4: Тепер виберіть “Служба телевізійних шоу за замовчуванням”.

Крок 5. Клацніть на опцію “Отримати більше” та завантажте підзаголовок subscene.com для Kodi (якщо ви ще цього не зробили).

Крок 6: Після того, як у вас з’явиться, натисніть на “subscene.com”, щоб зробити його послугою субтитрів за замовчуванням для Kodi

Крок 7: Тепер виберіть “послуга фільму за замовчуванням” і повторіть вищевказаний крок №6.
Тепер у вас все налаштовано, і Subscene почне шукати субтитри за замовчуванням, як тільки назву буде відтворено.
Зверніть увагу, що ви можете також використовувати Opensubtitles, навіть якщо ви вибрали Subscene як службу субтитрів за замовчуванням для вашого пристрою Kodi. Ви завжди можете вибрати між обома або будь-якою іншою службою субтитрів, яку ви, можливо, встановили, щоб знайти субтитри для вмісту, який відтворюється.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me