Як отримати доступ до Reddit, YouTube, Vimeo та заблокованих сайтів в Індонезії


Як отримати доступ до Reddit, YouTube, Vimeo & Заблоковані сайти в Індонезії

Опубліковано: 17 грудня 2019 року


Кілька веб-сайтів та послуг обмежені для доступу в Індонезії. Ось як ви можете отримати доступ до Reddit, YouTube, Vimeo та інших заблокованих сайтів в Індонезії за допомогою PureVPN.

Багато регіонів заблоковано в регіоні. Ось чому

Індонезія – одна з тих країн, які мають суворі закони та правила щодо всіх форм інтернет-контенту, до яких її люди можуть отримати доступ. Багато послуг та веб-сайти, які уряд Індонезії вважає недоцільними, були обмежені в країні регіональними провайдерами.

Як отримати доступ до обмежених послуг в Індонезії?

Відповідь – VPN. Це найбезпечніший і найпростіший спосіб отримати доступ до будь-якої служби з обмеженими можливостями з будь-якої точки світу, не порушуючи конфіденційність. Важливо знати, що в Інтернеті існує безліч безкоштовних VPN-сервісів, які заявляють, що дозволяють отримувати доступ до обмежених сайтів, але не є надійними. Натомість вони можуть поставити під загрозу вашу безпеку в Інтернеті і змусити вас стати жертвою кіберзлочинців.

Вам потрібна преміальна VPN, оптимізована для потокового та конфіденційності. Найкращим поточним VPN, який є рентабельним та надійним, є PureVPN. Це дозволяє миттєво змінити своє місцезнаходження з Індонезії в будь-який інший регіон на ваш вибір та отримати доступ до вмісту, недоступного в цьому регіоні.

Чому PureVPN?

PureVPN – найкращий VPN, оптимізований для потокового передавання. Це робить користувачів абсолютно анонімними в Інтернеті, дозволяючи їм отримувати доступ до вмісту без будь-яких обмежень чи обмежень. Маючи понад 2000 серверів, розміщених по всьому світу в 180+ різних містах, PureVPN має найширшу мережу серверів, яка забезпечує 99,9% часу роботи для всіх користувачів у всьому світі..

Коли ви підключаєтесь до PureVPN, ваша IP-адреса, яка приховує ваше поточне місцезнаходження, замінюється новою псевдо IP-адресою, призначеною вам PureVPN. Нова IP-адреса може базуватися в будь-якому місці на ваш вибір. Якщо ви виберете США, ваша нова IP-адреса буде розташована в США, що дозволить вам отримати доступ до всього вмісту, який недоступний в Індонезії, але доступний у США..

Як отримати доступ до Reddit в Індонезії?

Reddit – це дуже популярний форум соціальних медіа, на якому люди можуть коментувати теми та “підсилювати” коментарі інших корисних користувачів. Однак Reddit був сумнозвісний за, рідкісний, але присутній, наготу та інший невідповідний вміст.

Уряд Індонезії вирішив тримати Reddit недоступним для місцевих мешканців. Однак за допомогою преміум-потокового VPN, такого як PureVPN, ви можете отримати доступ до Reddit лише за кілька кліків. Ось як це можна зробити.

 • Підпишіться на PureVPN
 • Отримайте PureVPN для свого пристрою.
 • Запустіть додаток PureVPN та увійдіть із своїм ім’ям користувача та паролем.
 • Виберіть США зі списку доступних країн та натисніть підключитися.
 • Після підключення відвідайте Reddit.

Як отримати доступ до YouTube в Індонезії?

Кілька років тому YouTube був тимчасово заблокований в Індонезії через суперечливий вміст, який було завантажено на нього. Тоді ніхто не мав доступу до YouTube. Навіть зараз в Індонезії є деякі регіони, де YouTube не працює належним чином або часто стикається з регіональними аваріями. Однак ви можете ухилитися від усіх регіональних обмежень та легко отримати доступ до YouTube.

Все, що вам потрібно зробити – це підключитися до PureVPN та змінити своє місцезнаходження з Індонезії на США. Підключившись, ви зможете отримати доступ до YouTube, а також до багатьох його секретних функцій, таких як YouTube Music.

Ось як це можна зробити за допомогою PureVPN за кілька кліків.

 • Підпишіться на PureVPN
 • Отримайте PureVPN для свого потокового пристрою
 • Увійдіть, використовуючи своє ім’я користувача та пароль PureVPN
 • Виберіть США як бажане місце.
 • Підключіть та перейдіть на YouTube на потоковому пристрої.

Як отримати доступ до Vimeo в Індонезії?

Vimeo заблокований в Індонезії вже досить декілька місяців. Індонезійські онлайн-регуляторні органи заявили, що вміст Vimeo містить наготу, сексуальний матеріал та інший невідповідний вміст, і вирішили заблокувати його в регіоні.

Цей крок уряду Індонезії спричинив багато проблем у людей. Vimeo – це найпопулярніша безкоштовна послуга потокового перегляду відео, на яку тисячі людей покладаються підручники, презентації та інший інформаційний вміст.

Якщо у вас виникли подібні проблеми через поширену заборону відео в Індонезії, ви можете скористатися PureVPN для доступу до нього негайно. Ось як це можна зробити.

 • Підпишіться на PureVPN
 • Отримайте PureVPN для свого потокового пристрою
 • Увійдіть, використовуючи своє ім’я користувача та пароль
 • Шукайте США у списку доступних країн та підключіться
 • Підключившись, перейдіть до Vimeo та почніть трансляцію.

Як отримати доступ до інших заблокованих служб в Індонезії?

Крім згаданих вище послуг, в Індонезії є безліч інших веб-сайтів та служб, які заблоковані. Через різні причини, які цитуються для кожного блокування веб-сайтів, існує величезна частина Інтернету, яка залишається недоступною в Індонезії.

Якщо є який-небудь веб-сайт або служба, до яких ви хочете отримати доступ, але не можете отримати їх через заборони та обмеження, встановлені урядом Індонезії, ви можете ухилитися від усіх заборон і отримати доступ до потрібного вмісту та послуг лише за кілька кліків..

Ось як це можна зробити за кілька кліків.

 • Підпишіться на PureVPN
 • Завантажте PureVPN для свого потокового пристрою
 • Запустіть додаток PureVPN на своєму потоковому пристрої
 • Виберіть США зі списку доступних країн та підключіться
 • Після підключення відвідайте веб-сайт з обмеженим доступом, до якого ви раніше не мали доступу

Фінальний світ

PureVPN – це не лише інструмент, що дозволяє вам отримувати доступ до обмежених служб та веб-сайтів, але також є повним набором захисту кібербезпеки, який буде постійно захищати вас в Інтернеті. Це дає вам повну анонімність в Інтернеті, що дозволяє вам залишатися в безпеці від усіх кіберзлочинів, таких як злом, крадіжка цифрового посвідчення та викупне програмне забезпечення.

У сьогоднішні часи, коли кіберзлочинність є найвищим рівнем часу, надзвичайно важливо захищати свою репутацію в Інтернеті та захищати свої дані та пристрої від злісних людей, які хочуть вкрасти ваші дані та використовувати їх недобросовісно, ​​проти вашої волі та інтересів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map