Як отримати VPN


Як отримати VPN

10 квітня 2020 року


У вас є три варіанти, коли мова йде про те, як отримати VPN
1. Безкоштовні VPN
2. Платні VPN
3. Самостійно розміщені VPN
Читайте далі, щоб дізнатися, який саме вам підходить.

Як отримати VPN

Напевно ви знаєте про віртуальні приватні мережі (VPN) та як вони можуть покращити вашу безпеку та конфіденційність під час перегляду Інтернету.

Хоча ви можете збентежити, як ви можете отримати свої руки. Однак не лякайтеся – як ми вас охопили!

Нижче ви дізнаєтесь про основи VPN, а також про різні доступні варіанти того, як отримати VPN та працювати на своєму пристрої. Давайте розпочнемо:

Що таке VPN і навіщо вам потрібно?

Таким чином, VPN – це інструмент, який додає додатковий рівень захисту вашим онлайн-заходам, приховуючи вашу IP-адресу та забезпечуючи весь ваш трафік.

Можливості шифрування та IP-маскування VPN дозволяють користувачам робити різні дії, які включають, але не обмежуються ними:

Безпечний доступ до загальнодоступного Wi-Fi

Громадський Wi-Fi сьогодні майже скрізь – від бібліотек та кафе до аеропортів та торгових центрів. Але чи знаєте ви, що ці мережі по своїй суті небезпечні? Оскільки їм не вистачає належної безпеки, хакери поблизу можуть захопити незахищений трафік та вкрасти вашу інформацію. Під час використання VPN всі ваші дані проходять через зашифрований тунель – це робить його неможливим перехоплення.

Перегляд приватно

Все, що ви робите в Інтернеті, контролюється зацікавленими сторонніми сторонами, такими як Інтернет-провайдери (ISP) та рекламодавці. Якщо ви не хочете, щоб хтось знав, що ви робите в Інтернеті, VPN – найкраща ставка. Це замаскує вашу фактичну особу та місцеположення, щоб ваші веб-переглядачі не могли бути пов’язані з вами.

Вільний доступ до Інтернету

Чи певні веб-сайти та служби піддані цензурі у вашій країні? Неможливо передати потрібний вміст через гео-обмеження? VPN – це прекрасний спосіб користуватися Інтернетом без обмежень! Маючи у вашому розпорядженні глобальну мережу серверів, ви можете змінити своє віртуальне місцезнаходження в будь-яку країну та легко отримати доступ до всього, що вам захочеться.

Як отримати VPN?

Тепер повернемося до питання “Як отримати VPN?” Ви можете вибрати три основні варіанти. Хоча два з них відносно прості, інший складний і підходить для тих, хто дещо підкований:

1. Самостійно розміщені VPN

Налаштування власного VPN вдома або в офісі є найбільш технічно вигідним варіантом. Це означає, що якщо у вас є якісь технічні ноу-хау під поясом і ви готові дотримуватися посібників, ви, швидше за все, можете його зняти.

влаштовував vpn

Це не завжди заощадить ваші гроші, але це дозволяє вам контролювати певні частини налаштувань VPN. Але вам також потрібно врахувати, що якщо ви зробите сервер VPN неналежним чином, ви можете ризикувати розкривати більше вашої інформації.

Не тільки це, але і ви не зможете досягти переваг VPN, таких як, наприклад, обхід цензури. З цих причин вам слід створити VPN лише у тому випадку, якщо для цього є інструменти та набір навичок.

Плюси

Ви відповідаєте за процес VPN та свої дані
Доступне рішення для віддаленого доступу для малого бізнесу

Мінуси

Неможливість розблокувати вміст з усього світу
Немає спільних IP-адрес
Більше клопоту під час налаштування VPN на нових пристроях

2. Безкоштовні VPN

На ринку є безліч безкоштовних VPN-послуг, і люди часто приманюються до них, думаючи: “Навіщо платити за VPN, коли можна користуватися однією безкоштовною?” Що ж, безкоштовні VPN можуть нічого не коштувати в плані грошей – але вам все одно доведеться платити за умови конфіденційності та безпеки.

безкоштовно vpn

Запуск VPN вимагає значних вкладень, і ці кошти надходять від показу оголошень, крадіжки вашої пропускної здатності або продажу ваших даних. Вам також потрібно врахувати обмеження, які виникають із їх використанням – відсутність обов’язкових функцій, примірне розташування сервера та слабке шифрування тощо.

Насправді деякі навіть були виявлені зараженими шкідливими програмами! Користуватися безкоштовним VPN добре, доки ви шукаєте доступ до заблокованих сайтів. Однак вам слід попередитись від цих служб будь-що інше.

Плюси

Безкоштовний у використанні

Мінуси

Ведення даних та продаж даних
Занадто багато реклами
Сторонні сервери
Погана швидкість і безпека
Схильний до DNS, WebRTC та інших витоків

3. Платні VPN

Якщо ви хочете користуватися всіма перевагами, які приносить VPN на стіл, вам краще дотримуватися повноцінних платних VPN-послуг. Дійсно, це обійдеться вам у кілька доларів щомісяця, але принаймні ви отримаєте те, за що платите!

Параметри з найвищим рейтингом підтвердили політику без реєстрації, а це означає, що ваші онлайн-дії залишаються приватними, як і повинні бути. 256-бітове шифрування AES використовується не тільки для захисту ваших особистих даних від сторонніх очей, а підтримка клієнтів доступна цілодобово..

Платна vpn

Основні функції, такі як перемикач на знищення, розділене тунелювання, а також захист від витоку DNS та WebRTC, піднімають ваш захист в Інтернеті на новий рівень. Більшість преміальних VPN навіть здатні працювати в Китаї та розблокувати потокові сервіси, такі як Netflix.

Немає обмежень щодо використання пропускної здатності, тисячі розташування серверів у всьому світі, прості у використанні додатки для всіх основних платформ і спеціальні сервери для потокового передавання та обміну файлами. Ви також маєте гарантію повернення грошей, якщо Ви не задоволені послугою.

Плюси

Журнали не зберігаються
Без реклами
Власні сервери
Відмінна швидкість та безпека
Герметичний
Підтримка клієнтів

Мінуси

Не всі вони створені однаково

Згортання речей

Якщо маршрут “Зроби сам” (“Зроби сам”) не для тебе, а безкоштовна VPN не виконає роботу, то слід перевірити платну VPN-послугу, наприклад PureVPN.

Налаштування та використання нашого сервісу не тільки на будь-якому пристрої, але й у нас є всі функції, які вам потрібні для посилення безпеки в Інтернеті та конфіденційності в Інтернеті..

Спробуйте наш безризиковий сервіс VPN вже сьогодні і переконайтеся самі!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map