Як отримати WiFi без Інтернет-провайдера (ISP)


Як отримати WiFi без Інтернет-провайдера (ISP)

Встановлення підключення до Інтернету для домашньої мережі може бути дорогим, а оплата щомісячної орендної плати мінімум 60 доларів у Сполучених Штатах є здоровою для більшості середніх користувачів там. Отже, багато людей думають чи знаходять про будь-який спосіб, як отримати безкоштовний Wi-Fi в домашніх умовах.


Як отримати безкоштовний Wi-Fi в домашніх умовах?

Мобільні гарячі точки

Найкращий спосіб уникнути загальнодоступної мережі та забезпечити активне підключення до Інтернету на будь-якому пристрої з найменшими витратами – через отримання мобільної точки доступу. Для пристрою буде накладена додаткова вартість, тому вам потрібно буде придбати пристрій і вибрати для мобільного плану Інтернет від свого постачальника послуг Інтернет для своєї доступності.

Дуже багато фірм пропонують свої мобільні точки доступу, але ціна може змінюватися залежно від технології WiFi, яку ви збираєтеся використовувати. Наприклад, пристрої, що підтримують витрати на 4G, були б значно низькими, тоді як пристрої, що пропонують технологію 5G, мали б високу ціну. Є 3 авторитетні мобільні точки доступу, які ми рекомендуємо вам придбати.

 • Verizon Jetpack MiFi 8800L
  Цей пристрій, мабуть, найкраще зараз на ринку. Пристрій підтримує підключення 4G і єдиний, що використовує модем X20 QUALCOMM, тобто він може об’єднати 5 операторів і також підтримує 11 діапазонів LTE. Точка доступу Verizon Jetpack забезпечує набагато кращий прийом до смартфонів та планшетів завдяки двом портам TS9. Отже, якщо ви хочете підключитися до мережі WiFi без підключення до кабелю, цю портативну мобільну точку доступу дуже рекомендується. Ви можете придбати пристрій лише за 99 доларів і підписати на них дворічний контракт. Пристрій коштує 199 доларів США, якщо ви не хочете, щоб його заблокували в контракті.
 • Мобільний маршрутизатор хот-споту Nighthawk LTE
  Мобільний маршрутизатор гарячої точки Nighthawk належить AT&Т., якщо вам потрібно знати, як отримати Wi-Fi де завгодно? Це остаточний вибір для придбання будь-якого портативного пристрою. У його технічних характеристиках зазначено, що під ним ви знайдете модем X16 QUALCOMM, який підтримує чотири канали спектру. Пристрій також знаходиться в центрі уваги, дозволяючи налаштувати налаштування маршрутизатора там, де деякі маршрутизатори вам не дозволять. Пристрій підтримує переадресацію портів та сумісну підтримку 802.11 a.c. Цей мобільний точковий пункт може не підходити вам через свій розмір; Є кілька інших значних варіантів, які забезпечують мобільність. Пристрій постачається з ціною лише $ 89,99, заблокований за контрактом або пристрій без договору коштуватиме 189,99 дол..
 • Roaming Man U2 глобальна точка доступу до 4G WiFi
  Часті мандрівники завжди будуть шукати надійну точку доступу, яку можна використовувати в будь-якому місці. Тож вам потрібна мобільна гаряча точка, яка обслуговує вас як на місцевому, так і на міжнародному рівні. Це робить мобільну точку доступу до роумінгу найкращим вибором, який працює в 100 країнах і коштує $ 9,99 на день незалежно від того, де ви знаходитесь. Правда, це не робить це як домашній варіант, але ті, хто подорожує та хоче підтримувати зв’язок зі своєю родиною чи друзями, можуть вибрати цей пристрій, оскільки це набагато дешевше, ніж план роумінгу для вашого смартфона.

мобільні гарячі точки

Зв’яжіть ваш смартфон або Інтернет

Якщо вам не потрібні мобільні дані регулярно, а вам просто потрібен епізодичний доступ до Інтернету без кабелю, найшвидший і найпростіший спосіб вийти в Інтернет – це прив’язати свій пристрій. Однак прив’язка смартфонів має два основні недоліки; по-перше, ви стаєте повністю залежними від свого смартфона, тобто, якщо вам коли-небудь потрібно знати, як встановити підключення до Інтернету без вашого оператора, це може залишати вас затиснутими протягом усього дня. Це абсолютно добре, якщо ви роумуєте у своєму місті, але менш значне, коли ви перебуваєте за межами міста. По-друге, ноутбуки використовують надмірну пропускну здатність, тому можуть зробити це досить здорово у ваших кишенях.

прив’язування

Знайдіть загальнодоступний WiFi

Залежно від того, де ви знаходитесь та намагаєтесь знайти Інтернет без провайдера, ви, можливо, зможете знайти громадський Wi-Fi поблизу, наприклад, у кафе, ресторанах, бібліотеці, парках та багатьох інших місцях. Однак громадські мережі можуть зробити вас вразливими до кіберзагроз. Виконуйте ці кроки, щоб бути безпечним під час користування громадським Wi-Fi у гарячих точках, таких як кав’ярні.

 • НЕ вводите конфіденційну інформацію
 • Забудьте про мережу коли ви закінчили користуватися Інтернетом.
 • Увімкнути двофакторна автентифікація, що ускладнює хакерам із чорних капелюхів звернутися до вас
 • Використовуйте VPN, щоб позначити себе анонімним

публічний wifi

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me