Як спостерігати за BT Sports на Kodi


Як спостерігати за BT Sports на Kodi

Опубліковано: 02 липня 2019 року


BT Sports – одна з найпопулярніших спортивних потокових платформ, яку люблять британці. Якщо ви живете за межами Великобританії, ви все ще можете дивитись активні дії BT Sports на пристрої Kodi Streaming. Отримайте PureVPN вже сьогодні та передайте потік із загальною конфіденційністю та безпекою в Інтернеті.

Якщо ви любите спорт, швидше за все, ви вже знаєте про BT Sports, для якого чудового каналу спортивного потоку це. Незважаючи на те, що послуга в основному є для громадян Великобританії, вона користується величезною популярністю у любителів спорту по всьому світу, завдяки різноманітності та якісній сервісі, яку вона пропонує.

На жаль, BT Sports доступний лише у Великобританії. За межами Великобританії вам потрібно буде отримати хороший потоковий VPN, такий як PureVPN, щоб безпечно отримати доступ до нього. Якщо у вас немає VPN, все може закінчитися складними ситуаціями, такими як неможливість доступу до потрібного потоку BT Sports або, що ще гірше, отримати злом.

Про Коді

Kodi – один з найпопулярніших потокових гравців в наші дні. Його популярність можна пояснити тим, що вона безкоштовна і вміщує нескінченну кількість контенту. Єдине, що може обмежити вміст, який ви можете отримати у Kodi, – це ваша фантазія. Так само, як є додатки на смартфоні, є додаток для всього, на Kodi є доповнення, і так, є один на все.

Хоча є кілька адонів, які платять, більшість з них є безкоштовними. Їх можна завантажити з відповідних сховищ та встановити з легкістю.

Як встановити BT Sports на Kodi

Встановити додаток BT Sports на ваш медіапристрій Kodi дуже просто. Оскільки додаток BT Sports є офіційним доповненням Kodi, ви можете знайти його в офіційному сховищі вашого Kodi. Якщо ви коли-небудь встановлювали офіційний додаток раніше на Kodi, ви знаєте, як це зробити вже. Якщо ні, дотримуйтесь інструкцій нижче.

 • Запустіть Kodi.
 • Йти до Додатки.
 • Клацніть піктограму встановлення додатка у верхньому лівому куті.
 • Виберіть Встановити з сховища.
 • Йти до Репозиторій додатків Kodi > Додатки для відео.
 • Клацніть BT Sport Video > Встановити.
 • Зачекайте повідомлення, включеного Адоном.
 • На головному екрані натисніть на Аддони > Відео аддони.
 • Виберіть BT Sport Video.

Альтернативні додатки для отримання BT Sports на Kodi

Причини, через які офіційний директор BT Sports Kodi Addon не працює для вас, може бути з кількох причин. Не хвилюйтесь, якщо це так, оскільки ви можете отримати доступ до контенту на BT sports з іншим додатком. Просто, що альтернативи не є офіційними доповненнями Kodi, тому процес їх встановлення трохи технічний. Не вимкніть це, якщо слідувати інструкціям крок за кроком, ви зможете налаштувати ваш неофіційний аддоні Kodi за короткий час.

Йти до Налаштування головного екрана Налаштування системи
Клацніть Додатки і включити Невідомі джерела
Йти до головний екран Налаштування Диспетчер файлів Додати джерело
Введіть URL-адресу стороннього сховища додатків
Йти до додому екран Додатки Встановити з Zip Файл
Прокрутіть і натисніть на Addon, який ви хочете встановити
Після того, як аддон був встановлений, натисніть на встановити з сховища і виберіть свій аддон
Йти до Домашній екран Додатки до відео Виберіть свій Addon

 • Fox Sports Go
 • WWW iPlayer
 • Телевізор
 • Телевізор
 • USTVNow
 • NFL GamePass
 • Пропуск Ліги НБА
 • Youtube

Завжди використовуйте PureVPN разом з Kodi

Kodi – медіаплеєр із відкритим кодом. В Інтернеті є тисячі різних відкритих та безкоштовних додатків, які кожен може завантажити безкоштовно. Але це ризиковано, оскільки ви ніколи не можете бути повністю впевнені в авторитеті людей, які стоять за адоном, і в тому, чи є злочинець шкідливим чи ні.

Для тих нещасних користувачів, які закінчують завантаження шкідливих додатків Kodi, життя дійсно стає важким. Ваші дані перехоплюються зловмисниками, такими як хакери та кіберзлочинці. Це дозволяє їм отримати контроль над усіма вашими розумними пристроями, тримати вкладки на вас і записувати вашу діяльність, щоб пізніше вас шантажували за вимагання.

Як отримати PureVPN на Kodi

Отримати PureVPN на Kodi просто. Якщо ви коли-небудь встановлювали додаток Kodi з неофіційного сховища, ви вже знаєте, як це відбувається. Якщо ні, перегляньте вищевказані інструкції щодо встановлення додатків Kodi з сторонніх джерел.

 • Відвідайте сховище PureVPN для Kodi Addon
 • Завантажте та встановіть аддон
 • На головному екрані перейдіть до програмних додатків та виберіть PureVPN.

Заключне слово

Цифрове спостереження та регіональні обмеження є найвищими. Практично неможливо отримати доступ до вмісту з обмеженими регіонами, що завжди є основною перешкодою для стримерів. Більше того, не вживаючи належних запобіжних заходів, ваша онлайн-діяльність піддається впливу високого ризику зламати кіберзлочинці..

PureVPN – це найвищий інструмент кібербезпеки, який оптимізований для трансляції. Він має режими та функції, створені на замовлення, враховуючи потреби стримерів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map