Як спостерігати за Kayo Sports у Новій Зеландії


Як спостерігати за Kayo Sports у Новій Зеландії

Опубліковано: 2 лютого 2020 року


Ви не можете отримати доступ до Kayo Sports у Новій Зеландії навіть при передплаті. Щоб виправити це, ви можете використовувати VPN для перегляду Kayo Sports з будь-якої точки Нової Зеландії. Використовуйте PureVPN лише на 0,99 дол. США на своїх потокових пристроях та дивіться Kayo Sports під час блокування.

Kayo Sports сповнений фантастичного контенту, який включає деякі з найпопулярніших футбольних ліг у світі! На Kayo Sports ви можете в прямому ефірі Ла Ліги, Бундесліги, Серії А, Ліги 1, а також А-ліги. Все це – дивовижні футбольні ліги, які збирають одні з найкращих футбольних команд та дивовижних футболістів.

Kayo Sports – це фантастичний канал для спортивної трансляції. Однак канал доступний лише в Австралії. Це означає, що якщо ви живете в Новій Зеландії, ви не зможете отримати доступ до каналу, якщо у вас немає PureVPN. За допомогою PureVPN вам просто потрібно підключитися до австралійського сервера, і ви негайно отримаєте доступ до Kayo Sports.

Ви отримуєте насолоду від всього цього та іншого лише за 25 доларів на місяць. Після цього ви можете користуватися Kayo Sports на трьох різних пристроях.

Ви можете грати в Kayo Sports на багатьох різних пристроях, включаючи браузер, Apple TV, App Store, Google Play та Chromecast. Також додається підтримка PlayStation 4, Xbox One, Telstra TV та багатьох інших платформ Smart TV.

Покрокове керівництво для доступу до спорту Kayo у Новій Зеландії

Отримайте доступ до Kayo Sports у три кроки та насолоджуйтесь найкращим потоковим спортом у Новій Зеландії.

  1. Відвідайте веб-сайт PureVPN і отримайте підписку PureVPN, яка відповідає вашим потребам.
  2. Завантажте та встановіть додаток, аплет чи розширення браузера PureVPN, залежно від налаштування потокового потоку.
  3. Запустіть додаток і увійдіть із своїм іменем користувача та паролем, надісланим вам електронною поштою.
  4. Після входу в систему натисніть країну та виберіть Австралію як свій регіон.
  5. Після підключення ваша реальна IP-адреса буде замаскована австралійською IP-адресою.
  6. Налаштуйте Kayo Sports на своєму пристрої!
  7. Насолоджуйтесь потоковою передачею!

Як отримати австралійський номер?

Є три варіанти, які можна використовувати в цьому випадку. Kayo Sports, очевидно, вимагає фактичного австралійського номера, щоб зареєструватися на послугу. Будь-який із наведених нижче кроків вирішить проблему для вас.

Найкращий варіант – попросити свого австралійського друга, який не збирається використовувати Kayo Sports, щоб дати вам його номер. Вам потрібно лише одноразовий пароль, який надсилається через SMS. Після введення коду ви зможете завершити реєстрацію.

Другий варіант – придбати австралійську SIM. Це можна легко домовитись, якщо у вас є гроші, щоб витратити. За 60 доларів (30 доларів + 30 доларів США) ви можете отримати австралійський номер. Доставка в Нову Зеландію легко можна оформити через інтернет-сервіси, і це навіть буде активовано, не відвідуючи Австралію.

Третій варіант – орендувати віртуальний австралійський номер. Ви можете використовувати його для отримання SMS від Kayo Sports, а потім можете припинити його використання.

Як дивитися спорт Kayo Sports по телевізору?

Деякі параметри дозволяють передавати Kayo Sports на телевізор. Ви можете передавати екран із свого пристрою Android або iOS на екран телевізора. Або ви можете використовувати Google Chromecast для трансляції Kayo Sports на телевізорі.

Також на коробках Android є неофіційний плагін Kayo Sports Kodi. Ви також можете завантажити той же плагін, якщо у вас є Kodi .

Якщо у вас встановлено PureVPN на будь-якому з цих пристроїв, ви можете легко отримати доступ та передати Kayo Sports у Новій Зеландії та передати його в поточний простір..

Часті запитання

Ось декілька найбільш часто заданих питань про Kayo Sports.

Чи доступні види спорту Kayo в NZ?

Kayo sports – це чудова послуга потокового передачі, але вона обмежена для доступу лише в Австралії. Якщо ви перебуваєте в Новій Зеландії, ви не зможете отримати доступ до kayo Sports, якщо ви не зміните своє місцезнаходження за допомогою преміум-потокового VPN, такого як PureVPN.

Підключившись до PureVPN, ви зможете змінити своє місцезнаходження в Австралію чи будь-який інший регіон за вашим уподобанням. Коли ви успішно підключитесь до австралійського сервера, усі сервіси, такі як Kayo Sports, доступні лише в Австралії, стануть доступними.

Які канали є у спортах Kayo?

На каналах, доступних на Kayo Sports, входять Fox Sports News, канали Fox Sports 501 до 507, ESPN 1/2 та BeIN Sports 1/2/3.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me