Як відключити WebRTC у Firefox та Chrome


Як відключити WebRTC у Firefox та Chrome

Нещодавно в Росії виявлено величезний недолік безпеки WebRTC. Проблеми з безпекою впливають лише на користувачів ОС Windows, але в цьому ОС Windows не винна. Уразливість, по суті відома як Витік WebRTC, впливає на користувачів браузерів Chrome і Firefox і дає можливість веб-сайтам бачити реальну IP-адресу користувачів, навіть коли вони стоять за vpn. На щастя, є деякі розширення, які можуть запобігти WebRTC у браузерах.


img

Як відключити витік WebRTC у браузері Firefox (ОС Windows)

Користувачі Mozilla Firefox повинні запустити Firefox і зробити наступне, щоб уникнути протікання WebRTC:

  • Введіть about: config в адресному рядку Firefox.
  • Натисніть “Я буду обережним, обіцяю!” (або якесь повідомлення безпеки, подібне до цього) [повідомлення залежить від вашої версії Firefox]. Наприклад, нова версія Firefox відображає попереджувальне повідомлення: “Це може втратити гарантію!” з подальшим поясненням безпеки попередніх налаштувань тощо. Якщо ви бачите таке повідомлення, натисніть “Я приймаю ризик!”
  • Список відкриється із рядком пошуку вгорі. У цьому рядку пошуку введіть: media.peerconnection.enabled і натисніть клавішу Enter.
  • Коли результат з’являється, двічі клацніть на ньому, щоб перетворити його значення на помилкове.
  • Закрийте вкладку, щоб закінчити процедуру.

Якщо ви не хочете пройти такий неспокійний шлях лише для запобігання протікання WebRTC у вашому браузері Firefox, просто встановіть розширення PureVPN Firefox.

Розширення оснащено вбудованим захистом від витоку WebRTC, що дозволяє переглядати улюблений вміст або використовувати будь-який інструмент зв’язку VoIP, щоб зв’язатися зі своїми близькими, не боячись порушити конфіденційність.

Як відключити витік WebRTC у браузері Chrome (ОС Windows)

У браузері Chrome немає вбудованих налаштувань, які б дозволяли користувачам виправляти їх Проблеми протікання WebRTC. Тому для відключення протікання WebRTC користувачам Chrome потрібно встановити правильне розширення.

Кілька років тому люди, які користуються браузером Chrome у Windows, завантажували б додаток / розширення “блокувати WebRTC” для свого браузера Chrome. Однак розширення не спрацювало ефективно і в результаті витікала реальну IP-адресу користувачів.

Однак PureVPN Chrome Extension довів, що може успішно запобігти протіканню WebRTC і повністю зберегти реальний IP-адресу користувачів. Розширення не тільки маскує реальний IP-адресу користувачів та запобігає витоку WebRTC, але й забезпечує шифрування на високому рівні, щоб повністю захистити трафік браузера користувачів..

Що таке WebRTC і які платформи впливають на це найбільше?

The “RTC” у WebRTC – це абревіатура для спілкування в режимі реального часу та використовується для голосових дзвінків, відеочатів та спільного використання файлів p2p. WebRTC не є помилкою, оскільки він спочатку був розроблений для полегшення вищезазначених типів з’єднань між браузерами незалежно, незалежно від будь-яких плагінів. З 2013 року експерти підозрювали, що WebRTC може стати в нагоді для виявлення локальної IP-адреси користувача, навіть якщо користувач стоїть за VPN.

WebRTC не впливає на користувачів OSX та Android, тому користувачі, які використовують Chrome або Firefox на OSX або Android, не повинні турбуватися про це. Користувачам Windows, однак, потрібно негайно вжити заходів, щоб уникнути протікання WebRTC та захистити їх реальну IP-адресу, щоб вони могли надалі отримувати доступ до своїх улюблених географічно обмежених або заблокованих веб-сайтів чи вмісту під час використання анонімного VPN.

З розширеннями браузера PureVPN вам більше не доведеться турбуватися про проблему витоку WebRTC.

Google випустив розширення для Chrome, " Мережевий обмежувач WebRTC" що усуває побоювання WebRTC. Розширення надзвичайно малого розміру, лише 7,31 КБ, але досить ефективне, щоб відключити параметр WebRTC для кількох маршрутів у налаштуваннях конфіденційності браузера, конфігуруючи WebRTC не використовувати конкретні IP-адреси.

"Будь-які загальнодоступні IP-адреси, пов’язані з мережевими інтерфейсами, які не використовуються для веб-трафіку (наприклад, надана ISP-адреса під час перегляду VPN) [приховано],"Google каже.

Але не було б розумно витрачати час на розширення, яке пропонує єдину функцію, коли розширення браузера PureVPN оснащені захистом від витоку WebRTC, безпекою в Інтернеті, анонімністю та іншим.

Насолоджуйтесь повною анонімністю та свободою в Інтернеті, запобігаючи протікання WebRTC у вашому браузері Chrome або Firefox.

Залишайтеся анонімними, PureVPNers!

no-log-img

PureVPN не сертифікований!

Політика без реєстрації PureVPN була підтверджена одним з провідних незалежних аудиторів, що базується в США. PureVPN не тільки найшвидший, але і перевірений VPN-постачальник без журналу!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me