Як вимкнути спільний доступ до геоданих у Chrome


Як вимкнути спільний доступ до геоданих у Chrome

Хто знав, що настане час, коли карти паперу майже вимерли і заміняться маленькими пристроями в наших кишенях. Крім того, ці пристрої були б досить розумні, щоб сканувати місцевість та запропонувати найближчі ресторани, кафе, готелі чи будь-яке призначення, до якого ми хочемо дістатися. Ну, це все можливо через чудодійні алгоритми, що стоять за мережевими трекерами локації.


Відстеження місцеположень настільки універсальне, що ви знаходите його на всіх картах, які мають щось спільне, навіть трохи, з місцями. Потрібно говорити, що ця функція є і на всіх смарт-пристроях, таких як смартфони, планшети, смарт-годинники тощо.

Незалежно від того, наскільки комфортно ви почуваєтесь, використовуючи функцію відстеження місцезнаходження, пам’ятайте, що цей досвід не завжди приємний.

Відмічаючи фотографії різних місць у соціальних мережах або відвідуючи готелі чи кафе, ми, як правило, забуваємо, що ми залишаємо чіткі інтернет-сліди нашої діяльності.

Тому вкрай важливо навчитися вимикати спільний доступ до геоданих у Chrome і уникати будь-яких потенційних ризиків для конфіденційності та безпеки.

як вимкнути спільний доступ до геоданих у значку хрому

Відстеження геолокації пов’язане з ризиками конфіденційності та безпеки

Відстеження місцеположення може бути зручним. Але якщо дані про місцеположення потраплять не в руки, вони стануть не тільки неприємними, але й досить небезпечними. Вказуючи своє місце розташування та зберігаючи вкладки на кожному кроці, кібер-сталкер або будь-який інший кіберзлочинця можуть дізнатися багато про вас, наприклад, про вашу поведінку, щоденні процедури, інтерес та багато іншого.

Насправді, віддаючи своє фактичне місцеположення, ви запрошуєте майже всіх, хто може легко відстежувати вас додому і знати, де ви живете. Те ж саме, якщо це пристрій вашого партнера, братів і сестер або дітей. Відстеження місцеположення може стати досить небезпечним для безпеки та безпеки вас та ваших близьких.

Більше того, не лише кіберзлочинці використовують трекери, щоб знайти ваше поточне місцезнаходження, а й державні установи. Насправді траплялися випадки, пов’язані з додатком, який дозволив правоохоронним органам відстежувати місцезнаходження користувача в режимі реального часу, що в іншому випадку вимагатиме судового наказу.

Тому, якщо ви хочете робити свою діяльність приватною і не хочете, щоб інші дотримувались кожного вашого кроку, краще відключити програми та служби відстеження місцеположення..

Як вимкнути спільний доступ до геоданих у Chrome

Напевно, вам може бути цікаво: чому місце розташування Chrome відстежує фокус нашого посібника? Для початку Chrome – це найпоширеніший браузер на планеті. Насправді станом на 2019 рік Google Chrome має 61,72% світового ринку, далі йде Safari, 15,23% та інші.

Крім того, функція відстеження місцезнаходження Google Chrome є більш досконалою та ефективною порівняно з іншими веб-переглядачами, які мають можливість відстеження геоданих.

Незважаючи на це, наведено кілька простих підручників щодо відключення відстеження місцезнаходження Chrome на різних пристроях.

Вимкнути відстеження місцеположення Chrome на робочому столі (веб-переглядачі)

 • Запуск Браузер Chrome на робочому столі
 • Натисніть Chrome Піктограма меню і перейдіть у Налаштування
 • Прокрутіть вниз і натисніть, щоб відкрити Розширений
 • Перейдіть у Налаштування вмісту в розділі Конфіденційність та безпека розділ
 • Перейдіть до місцеположення та увімкніть Запитайте перед тим, як отримати доступ (рекомендується)

Примітка: У вікні “Налаштування вмісту” ви можете встановити інші функції “запитувати перед доступом”, такі як камера, мікрофон, сповіщення тощо.

Блокувати відстеження місцеположення Chrome на Android

 • Відкрийте свій пристрій Android та перейдіть до Налаштування
 • Торкніться та відкрийте Місцезнаходження (або перейдіть до Підключення на пристрої Samsung)
 • Торкніться Хром
 • Торкніться Дозволи і вимкнути Місцезнаходження

Вимкніть відстеження місцеположення в Chrome на iPhone

 • Торкніться Налаштування на головному екрані
 • Прокрутіть униз, щоб знайти та перейти до Хром
 • Під Хром налаштування, торкніться піктограми Місцезнаходження
 • Встановіть параметри Місцеположення на Ніколи
 • Після завершення браузер Chrome на вашому iPhone не відстежує ваше місцезнаходження

VPN – це ідеальний інструмент для анонімізації вашого місцезнаходження

Якщо ви вважаєте, що відключення відстежувача місцеположення у вашому веб-переглядачі Chrome не заважатиме радіолокації, то ви більше не можете помилитися. Зрештою, вам може знадобитися GPS Chrome у той чи інший момент.

Найкращий спосіб по-справжньому приховати своє місцезнаходження або підробляти це, встановивши VPN.

PureVPN володіє широким набором IP-адрес, що походять з різних місць. Наразі ви отримуєте понад 300 000+ анонімних IP-адрес із більш ніж 180 місць, таких як Німеччина, США, Великобританія, Канада, Бразилія тощо. Підробляючи справжнє місце розташування за допомогою анонімного IP-адреси, ви можете бути впевнені, що ніхто не стежить за вами і навіть, якщо хтось, вони переслідують диких гусей.

Анонімність, окрім того, ви також захищаєте свої важливі дані від спроб злому, спостереження чи шпигунства за допомогою нашого 256-бітного шифрування, що є тією ж технологією, яку використовують військові та інші державні установи.

Отже, захистіть свою анонімність вже сьогодні, зашифрувавши ваш трафік та підробивши своє місцезнаходження за допомогою PureVPN.

Хочете повернути свою конфіденційність в Інтернеті? Ви можете перевірити нижче керівництва:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me