Як виправити помилку Hulu PlayBack


Як виправити помилку Hulu PlayBack

Помилки відтворення Hulu відмови неприємні, періодичні та важко з’ясувати. У деяких випадках Hulu надсилає вам повідомлення про помилку, що полегшує вам тлумачення проблеми. Інший час, що ви отримуєте, – це просте повідомлення про помилку відтворення, яке є найменш корисним. Він не специфічний для будь-якого пристрою, але користувачі Hulu, які використовують потокові пристрої, такі як Roku та Amazon Fire TV та консолі, такі як Xbox і Playstation, більш схильні до цього. Якщо ви теж відчуваєте ту саму проблему, прочитайте далі про її ймовірні причини та кілька простих хитрощів, як її усунути.


Hulu – це все розваги та ігри, поки ви не зіткнетеся з несподіваним кодом помилки, який не заважає вам потокувати. Незважаючи на те, що подібні проблеми є звичайним явищем майже для всіх основних онлайн-потокових служб, користувачам Hulu доводиться докладати трохи додаткових зусиль для їх вирішення через нечіткі інструкції на екрані та відсутність доступної онлайн-інформації. Одним із таких прикладів є сумнозвісна помилка Hulu PlayBack Failure, яка часто виникає без конкретного коду помилки, який допоможе вам звузити проблему.

Що є причиною відмови Hulu PlayBack?

Помилки відмови відтворення Hulu здебільшого з’являються через перешкоджання зв’язку між додатком на вашому пристрої та серверами Hulu. Проблема може лежати в будь-якому місці між вашим пристроєм, програмним забезпеченням або домашньою мережею, і є кілька рішень, які можна спробувати виправити.

Однак іноді помилка викликана порушенням самої служби Hulu. Після того, як ви перевірили все з кінця і все ще не можете позбутися помилки, повідомте про це в службу підтримки Hulu. Крім того, ви можете швидко перевірити офіційні канали соціальних мереж Hulu для оновлення. Служба невідома раптовим відключенням служби, але проблема зазвичай вирішується за лічені хвилини.

Як виправити помилку Hulu PlayBack

Якщо проблема лежить у вашому кінці, ось декілька рішень, які ви можете застосувати, щоб легко її вирішити. Ми все виклали простими словами, щоб зробити його зрозумілим для всіх. У більшості випадків ця помилка викликана проблемами підключення до Інтернету, тож давайте почнемо звідти.

Рішення 1: Перевірте підключення до Інтернету на наявність проблем

Запустити швидкий тест:

Окрім заїкання відео, погане з’єднання з Інтернетом також може спричинити збій у відтворенні Hulu. Hulu рекомендує стабільну швидкість 3 Мбіт / с для регулярної трансляції та 8 Мбіт / с для прямого телебачення, тому запускайте Інтернет через швидкий тест, щоб побачити, чи відповідає це. Якщо ви виявите, що ваш Інтернет трохи повільний, спробуйте передавати низьку якість. Відключення інших пристроїв від мережі також може змусити Hulu працювати. Однак якщо ви вважаєте, що ваш Інтернет-зв’язок аномально відстає, це може бути ще одним випадком прошивання провайдера. Якщо це так з вами, то надійний сервіс VPN, такий як PureVPN, може легко зробити для вас хитрість.

Цикл живлення потокового пристрою та мережевого обладнання:

Повністю відключіть підключення до потокового пристрою, зачекайте хвилину, а потім знову підключіть його. Тепер повторіть той самий процес із маршрутизатором чи модемом, щоб перевірити, чи помилка не зникла. Якщо він все ще стоїть, то спробуйте переключитися на дротовий зв’язок, якщо ви користуєтесь Wi-Fi, щоб побачити, чи допомагає він.

Змінення налаштувань DNS маршрутизатора:

Деякі маршрутизатори мають функцію за замовчуванням, яка дозволяє користувачам визначати пріоритетність трафіку з певного пристрою. Ви можете застосувати його до використання та налаштувати пристрій, який ви використовуєте для передачі потоку Hulu за пріоритетом, змінивши налаштування DNS у вашому маршрутизаторі Wi-Fi.

Рішення 2: Очистити кеш-пам’ять Hulu

Очищення пам’яті та кеш-пам’яті робить пристрій набагато більш плавним, особливо якщо мова йде про онлайн-потоки, де витрачається така велика кількість пропускної здатності. Як результат, це може насправді зробити трюк і повернути Hulu у режим потокового передачі. Ви можете дотримуватися цього офіційного керівництва та дізнатися, як очистити кеш із відповідного пристрою.

Рішення 3: Перевірте програму Hulu на оновлення

Якщо ви використовуєте старішу версію програми, Hulu PlayBack Failure повинен бути найменшим занепокоєнням, коли ви станете схильні до ще десятка помилок, пов’язаних із потоком, таких як Hulu Error 3 та 5. Врятуйте себе від неприємностей. Зайдіть у відповідний магазин додатків, знайдіть Hulu та перегляньте оновлення до нової версії, якщо ви бачите доступну. Навіть якщо це не призведе до усунення помилки, ви також можете спробувати перевстановити додаток у крайньому випадку.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map