Як виправити помилку “Netflix не працює в Chrome”


Як виправити помилку “Netflix не працює в Chrome”

Опубліковано: 03 березня 2020 року


Помилка Netflix у Chrome існує вже деякий час. Ось як їх виправити:

 1. Очистити кеш Chrome
 2. Спробуйте режим інкогніто
 3. Вимкнути розширення
 4. Перехід на інший профіль

Netflix не працює в Chrome

Протягом багатьох років Netflix став можливим задоволенням потреб користувачів інтернет-потоків у мережі Інтернет. Однак, коли входить більше 140 мільйонів користувачів, справедливо, щоб сервіс зазнав декількох питань тут і там. Зовсім недавно з’явилася нова помилка, яка повністю обмежує доступ до послуги. Ми говоримо про помилку “Netflix не працює на Chrome”.

Отже, якщо ви нещодавно стали жертвою цієї помилки Netflix і шукаєте вихід, то ви прийшли в потрібне місце. Ось ми для вас перелік виправлень та вирішень, які допоможуть вам впоратися з такою проблемою.

Що таке помилка “Netflix не працює в Chrome”?

Нова помилка під назвою “Netflix не працює на Chrome” робить помилку у всій спільноті. Однак, як випливає з назви помилки, це стосується лише тих, хто використовує Інтернет-браузер Google Chrome.

Тепер ця помилка є такою ж, як і будь-яка інша помилка Netflix, вона обмежує користувач у користуванні входом у систему. Отже, якщо ви користуєтеся Google Chrome, і ви натрапите на цю помилку, ви не зможете отримати доступ до Netflix або будь-якої іншої його послуг, поки ви не будете виправлені. Однак перш ніж ми розповімо, як ви можете це зробити, важливо зрозуміти, що змушує вас зіткнутися з такою проблемою.

Які причини помилки помилки “Netflix не працює на Chrome”?

Як зазначено в назві, ця помилка стосується лише тих, які використовують Інтернет-браузер Google. Однак, оскільки Google Chrome є одним з найпопулярніших браузерів у світі, на цю помилку впливає досить велика частина спільноти Netflix, яка не може переглядати їх улюблені шоу та фільми.

Оскільки Google Chrome пропонує своїм користувачам декілька налаштувань, які вони можуть застосувати до свого браузера, деякі з них суперечать Netflix. Це спричиняє появу цієї помилки при спробі входу. Однак це лише одна з причин. Для отримання додаткової інформації ознайомтесь із повним списком нижче:

 • Неправильні дані кешу
 • Пошкоджені файли
 • Розширення конфліктують
 • Проблеми з профілем

Як виправити помилку “Netflix не працює в Chrome”?

Тепер, коли ви маєте уявлення про те, що робить ця помилка Netflix на Chrome і які причини є причиною цього, настав час для виправлення. Отже, якщо ви хочете вирішити помилку Netflix у Chrome, перегляньте список, згаданий нижче:

Рішення 1: Очистити кеш Chrome

Як і помилка коду помилки Netflix UI-113, помилка “Netflix не працює на Chrome” також має щось спільне з кешем браузера. Очищення або очищення цих кешованих файлів допоможе вам позбутися таких проблем. Для цього все, що вам потрібно зробити, – це перейти до налаштувань і подивитися на параметр, який пише “Очистити кеш”. Запустіть службу прибирання, і, сподіваємось, ця проблема буде вирішена для вас.

Рішення 2: Спробуйте режим інкогніто

Якщо опція кешування очищення не працювала для вас, ви можете спробувати перейти в режим інкогніто. У деяких випадках це допомагає користувачам вирішити помилку Netflix у Chrome. Однак якщо у вас є проблеми із запуском Netflix у режимі анонімного перегляду, ви можете ознайомитися з нашим посібником тут, щоб отримати додаткову інформацію.

Рішення 3: Вимкнути розширення

Є кілька різних розширень Google Chrome, які можуть суперечити службам Netflix. Отже, якщо ви все-таки стикаєтесь з тією ж помилкою, навіть після застосування вищезгаданих рішень, ви можете спробувати відключити ваші розширення. Є велика ймовірність, що ця зміна може допомогти вам позбутися помилки раз і назавжди.

Рішення 4: Перемикайте профілі

Ми спостерігали так багато випадків, коли пошкоджені профілі Google Chrome призводили до того, що користувачі стикаються з подібними помилками в Netflix. Як результат, ви можете спробувати увійти в Netflix через інший профіль. Якщо вона працює без проблем, то причиною є ваш профіль. Щоб виправити це, ви можете створити абсолютно новий профіль і почати свіжий, але не забудьте відключити параметр Sync перед цим.

Рішення 5: Перейдіть на інший веб-переглядач або додаток Netflix

Якщо жодне з вищезгаданих виправлень не працювало для вас, тоді не втрачайте душі. Пам’ятайте, що ви завжди можете перейти на інший веб-переглядач, а ще краще – спробувати абсолютно новий додаток Netflix на Windows. Хоча ви не зможете дивитись Netflix у Chrome, але принаймні ви все одно можете увійти та переглянути свої улюблені шоу та фільми. Це все, що має значення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map