Як виправити помилку “Ваш зв’язок не є приватним” у Google Chrome


Як виправити помилку “Ваш зв’язок не є приватним” у Google Chrome

Якщо ви просто натрапили на помилку повідомлення про помилку “ваш зв’язок не є приватним”, панікувати не потрібно.
Це поширена проблема більшості користувачів Google Chrome. На щастя, ви можете виправити цю помилку приватного з’єднання миттєво.
Давайте розберемося, чому виникає ця помилка та як її виправити.
Ваш Інтернет-зв’язок повинен залишатися приватним, інакше ви просто відкриєте заднім куточком для кібератак, щоб використовувати та шкодити конфіденційності вашого Інтернету.


помилка конфіденційності Google Chrome

Що "Помилка вашого приватного зв’язку"

“Ваше з’єднання не є приватною помилкою” – це повідомлення від Google Chrome, яке заважає відвідувати сайт, оскільки його сертифікація не може бути підтверджена. Врешті-решт, веб-переглядач Chrome перешкоджає доступу до веб-сайту, оскільки сертифікати SSL неможливо підтвердити.

Чому ваше з’єднання не є приватною помилкою?

Ця помилка вказує на те, що Google Chrome заважає відвідувати ненадійний веб-сайт. Це означає, що ваш веб-переглядач помічає проблему під час створення з’єднання SSL або не в змозі перевірити SSL-сертифікат веб-сайту..

Коли веб-переглядач не може перевірити сертифікат SSL веб-сайту, саме тоді на екрані з’явиться повідомлення про помилку. Щоб зрозуміти далі, потрібно знати, що таке SSL.

Що таке SSL?

SSL розшифровується як шар захищеного сокета. Він створений для захисту ваших онлайн-даних. Шифрування SSL захищає ваші онлайн-дані, запобігаючи хакерам переглядати та красти приватні дані користувачів: ім’я, адресу чи номер кредитної картки.

Помилка конфіденційності Google

Як це працює? Коли ви вводите веб-адресу на панелі пошуку Google, на задньому плані Google Chrome надсилає запит на відповідний сервер із запитом на веб-сайт.

Якщо запитуваний веб-сайт використовує HTTPS, ваш веб-переглядач автоматично сканує, є сертифікат SSL чи ні. Потім сертифікат перевіряється, щоб переконатися, що він відповідає стандарту конфіденційності.

За замовчуванням Google Chrome миттєво зупинить вам доступ до веб-сайту, якщо його сертифікат SSL недійсний. Він відобразить повідомлення про помилку “Ваше з’єднання не є приватним” на екрані.

Крім відсутності сертифіката SSL, існує чимало причин, через які ваш Інтернет-зв’язок може бути приватним. Незалежно від цього, слід очистити стан SSL в Chrome в Windows за допомогою наступних кроків:

 1. Клацніть Google Chrome – три крапки значок у верхньому правому куті та натисніть кнопку Налаштування.
 2. Натисніть Показати Розширені налаштування.
 3. Під Мережа, клацніть Змінення налаштувань проксі.
 4. Клацніть на Вкладка “Зміст”.
 5. Клацніть “Очистити стан SSL”, і натисніть кнопку гаразд.
 6. Перезапустити Хром.

Як виправити підключення – це не приватна помилка в Chrome

Хоча зазвичай проблема є недійсним сертифікатом SSL, ось кілька способів виправити підключення – це не приватна помилка в Chrome.

 • Перезавантажте сторінку

  Іноді перезавантаження сторінки може усунути незначні проблеми. Можливо, сертифікат SSL перевидається або, можливо, ваш браузер не надіслав запит на сервер.

 • Не використовуйте загальнодоступний Wi-Fi

  Якщо ви користуєтесь загальнодоступною мережею, наприклад Wi-Fi, кафе або аеропорт торгового центру, ви швидше отримаєте це. Причина полягає в тому, що загальнодоступні мережі Wi-Fi зазвичай працюють на HTTP, а онлайновий вміст, до якого ви намагаєтесь отримати доступ, може бути не зашифрований. Використовуйте VPN на загальнодоступних точках доступу.

  Дізнайтеся, як бути в безпеці на громадському Wi-Fi.

 • Очистіть кеш, куки та історію веб-переглядача веб-переглядача

  Створіть звичку очищати кеш і куки браузера від перевантаження. Виконайте вказівки, щоб очистити кеш браузера з Google Chrome:

  • Клацніть на три крапки у верхньому правому куті вікна Google Chrome
  • Клацніть Інші інструменти
  • Клацніть Видалення даних про переглянуті з підменю
  • Поставте прапорці поруч Історія перегляду і кешоване зображення та файли
  • Удар Очистити дані кнопку, щоб закінчити крок

  Дізнайтеся про те, що таке Супер куки.

 • Спробуйте режим інкогніто

  Скористайтеся вікном анонімного перегляду Google Chrome, щоб побачити, чи відкривається сторінка без файлів cookie чи історії веб-перегляду.

 • помилка конфіденційності Google Chrome

 • Перевірте дату та час свого пристрою

  Веб-переглядачі покладаються на дату та час вашого пристрою, щоб перевірити дійсність сертифіката SSL. Ви можете відчути Google Chrome “Ваше з’єднання не є приватним” помилка через неправильну дату та час. Виправлення дати та часу може вирішити проблему.

 • Перевірте антивірусне програмне забезпечення

  Активний антивірус може блокувати перевірку сертифікатів SSL. Щоб виправити цю помилку, потрібно вимкнути антивірус і побачити, чи повідомлення про помилку не з’явиться знову.

 • помилка конфіденційності Google Chrome

 • Вручну продовжувати небезпечне з’єднання (не рекомендується)

  Хоча помилка заважає відвідувати веб-сайт, ви можете обробити його на свій страх і ризик. Для цього вам доведеться дотримуватися ручного методу: натисніть Розширений > Перейдіть на веб-сайт. Ви знайдете це внизу екрана.

 • Ігноруйте помилку сертифіката SSL з ярликом Google Chrome (не рекомендується)

  Повідомлення про помилку можна тимчасово відключити. Ігноруючи повідомлення про помилку сертифіката SSL, ви переведете попередження лише в беззвучний режим.

  Щоб скористатися цим методом, виконайте наведені нижче дії.

  • Клацніть правою кнопкою миші ярлик Google Chrome на робочому столі
  • Клацніть Властивості
  • У полі Ціль додайте –ignore-сертифікат-помилки
  • Клацніть гаразд
  • Якщо з’явиться код помилки NET :: ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID, обійдіть код помилки, натиснувши Продовжуйте.
  • Перегляньте веб-сайт, і тепер помилка зникне
 • Поради експерта

  Ви можете вручну вимкнути повідомлення про помилку. Однак це відкриває новий масив ризиків взагалі. Найкращим рішенням для захисту вашого інтернет-зв’язку є створення AES 256-бітного шифрування для резервного копіювання вашої онлайн-діяльності.

  Використовуючи шифрування, ви можете бути впевнені у своєму цифровому існуванні, оскільки він захищає вас від кібератак та шкідливих акторів, які активно намагаються вас використати.

  Хочете повернути свою конфіденційність в Інтернеті? Ви можете перевірити нижче керівництва:

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me