Як виправити виявлену помилку Hotstar VPN


Як виправити виявлену помилку Hotstar VPN

Опубліковано: 2 листопада 2019 року


Якщо вас просять вимкнути проксі-сервіс, це означає, що вам потрібно ввімкнути VPN. Дайте PureVPN піти всього за $ 0,99 і легко обійдіть виявлену помилку Hotstar VPN.

img

Кожен індійський користувач Інтернету знає про місцевий популярний потоковий сервіс Hotstar. Це дозволяє користувачам наздоганяти улюблені мила, реаліті-шоу та навіть хінді та інші фільми на одній платформі.

Загалом Hotstar позбавляє від необхідності шукати Інтернет-контент на різних платформах, що є певною зручністю. Єдиним недоліком послуги є її недоступність за межами Індії.

Хоча VPN Hotstar може допомогти вам вирішити “проблему недоступності”. Однак не кожен VPN здатний виконати цю роботу, не потрапивши в сторонні очі очей потокової служби.

Чому додаток Hotstar надає помилку виявленого проксі або VPN?

Якщо ви використовуєте VPN та отримуєте наступну помилку,

“Ви, здається, використовуєте розблокований або проксі-сервер. Вимкніть ці служби та повторіть спробу. Якщо ви продовжуєте бачити це після відключення проксі, будь ласка … “

Це означає, що ви взагалі не використовуєте потрібну послугу. Зрештою, Hotstar може легко заблокувати послугу і, таким чином, блокує ваш доступ до улюблених шоу, навіть якщо ви підписалися.

Помилка “виявлена ​​VPN” Hotstar не обмежується безкоштовними службами VPN. Насправді ви можете зіткнутися з помилкою, навіть якщо користуєтесь платною послугою.

Однак, це не важлива вартість послуги, а особливості та функціональність. Наприклад, якщо сервісу бракує хорошого пулу IP-адрес, він не зможе обійти помилку.

Тому для виправлення виявленої помилки Hotstar VPN вам знадобиться VPN, яке пропонує

  • Хороша функціональність, коли йдеться про обхід таких блокад.
  • Великий обсяг серверів та IP-адрес, щоб чорний список IP-адрес не зашкодив службам VPN.
  • Необмежена пропускна здатність, щоб ви могли стріляти протягом усього дня.

Як Hotstar виявляє VPN?

В даний час виявити будь-яку службу, що підключається до мережі чи будь-якої іншої служби, не так вже й складно. Зрештою, найшвидший спосіб відстежити послугу – через її IP-адресу.

Практика виявлення ІР стає нормою серед онлайн-сервісів, особливо потокових служб, які пов’язані з регіональною політикою обмеження мовлення, такими як Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer BBC тощо.

Hotstar також використовує ту саму практику для виявлення VPN-служб або VPN-IP-адрес, щоб заблокувати його та заборонити небажаним користувачам отримувати доступ до вмісту..

Отже, навіть якщо ви використовуєте проксі-сервіс, щоб обійти механізм виявлення IP-адрес Hotstar, ви не зможете цього зробити, якщо сервіс не пакує кращою функцією приховання.

Виправлена ​​помилка Hotstar VPN, виявлена ​​з PureVPN

Вам не потрібно буде турбуватися про виявлену помилку Hotstar VPN, коли на пристрої є PureVPN.

PureVPN дає вам надзвичайну можливість подолати обмеження щодо вмісту, накладені Hotstar, і навіть його механізм виявлення IP з великою легкістю.

Гарна новина для вас полягає в тому, що це не просто Hotstar, але десятки інших популярних сервісів також доступні за допомогою PureVPN.

Ви отримуєте доступ до 300 000+ IP-адрес, це означає, що вам більше не потрібно турбуватися про чорний список IP-адрес або заборону VPN.

Більше того, за допомогою десятків VPN-серверів в Індії ви забезпечили безперебійне з’єднання та швидкість протягом усього дня.

Отже, якщо ви хочете виправити виявлену помилку Hotstar VPN та швидкий доступ до сервісу та його величезної бібліотеки вмісту, вам слід врахувати наступні кроки:

  • Підключення до VPN: Перейдіть на сторінку замовлення та підпишіться на потрібний план PureVPN.
  • Завантажити та встановити: Після завершення підписки перейдіть на сторінку завантаження та завантажте та встановіть додаток.
  • Підключення до місця розташування сервера: Перейдіть до режиму потокового зв’язку та підключіться до індійського VPN-сервера.
  • Налаштуйтеся на сервісі: перейдіть на веб-сайт Hotstar або додаток на улюбленому пристрої та насолоджуйтесь ним за межами Індії.

Виправлена ​​помилка виявленої Hotstar VPN & Насолоджуйтесь необмеженим індійським вмістом

Якщо ви шануєте послугу потокової передачі, ви будете раді мати PureVPN на своєму пристрої. Отримавши доступ до сервісу, ви зможете насолоджуватися не лише індійським вмістом, а й усіма іншими шоу та фільмами по всьому світу.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me