Як встановити Amazon Prime Video на Kodi


Як встановити Amazon Prime Video на Kodi

Оновлено: 01 листопада 2019 року


Amazon Prime доступний на Kodi, і ви можете використовувати аддон, Amazon Prime Instant Video, щоб отримати доступ до нього. Але як можна розблокувати цей аддон? Використовуйте PureVPN, щоб розблокувати та встановити Amazon Prime Video на Kodi з будь-якого місця. PureVPN пропонує 7-денну пробну версію всього за $ 0,99, щоб допомогти абонентам Kodi заощадити гроші та уникнути стресу з блокування.

Що таке Amazon Prime?

Amazon Prime Video

Оскільки тенденція нарізання шнурів зайняла світ штурмом, з’явилося багато потокових служб, серед яких дуже популярна назва – Amazon Prime. Хоча вона доступна не в кожній країні, це послуга, на яку варто звернутись. Це прекрасна альтернатива Netflix, і якщо ви серед тих, хто не вражений пропозиціями та новим вмістом Netflix, Amazon Prime – послуга потокового передавання, на яку ви повинні негайно зареєструватися..

Навіщо отримувати Amazon Prime на Kodi?

З пізнього часу Kodi був найпопулярнішим медіаплеєром з відкритим кодом серед потокового населення. Настільки, що цілі веб-сайти зараз присвячені додаткам для Kodi. Як і додатки – це те, що робить смартфон продуктивним пристроєм, а додатки роблять Kodi чудовим потоковим гравцем.

З додатком Amazon Prime для Kodi все стало дуже легко та зручно. Вам більше не потрібно підписуватися на Amazon або проходити будь-який процес реєстрації з цього питання. Просто встановіть Kodi, отримайте надбудову Amazon Prime і починайте переглядати вміст Amazon Prime відразу на будь-якому розумному пристрої, на якому є екран. Це ефективно, дешево і чудово працює.

Як отримати Amazon Prime на Kodi?

Ось як встановити Amazon Prime на Kodi.

 • Почніть з відкриття Kodi.
 • На головному екрані виберіть Додатки. Ви повинні побачити піктограму відкритого вікна зі стрілкою, що вказує всередину. Ідіть і натисніть на нього. Це екран додаткового браузера. Виберіть «Встановити з zip-файлу».
 • Клацніть на щойно збережений файл. Це має бути позначено repository.xlordx-1.0.0.zip.
 • Тепер натисніть кнопку Встановити з сховища.Amazon Prime Kodi AddOn 2
 • Виберіть XLordX Repo.
 • Далі виберіть Додатки для відео.Amazon Prime для Kodi 3
 • Виберіть Amazon Prime Instant Videos, а потім встановіть.Amazon Prime для Kodi 4
 • Зачекайте повідомлення з включеною надбудовою.
 • Доступ можна перейти до Додатків > Відео > Amazon Prime Instant Video.

Як дивитися Amazon Prime на Kodi після встановлення?

Використовувати Kodi для перегляду Amazon Prime дуже просто. Ось як це працює:

 1. Запустіть Kodi
 2. Перейдіть до додатків до відео
 3. Шукайте Amazon Prime Instant – той, який ви встановили на попередньому кроці.
 4. Перегляньте наявний вміст і передайте поточний вміст.

На відміну від передплати Amazon Prime, яка стягує зі своїх користувачів щомісячну премію, перегляд Amazon Prime на Kodi абсолютно безкоштовно.

Кращий VPN для Kodi

Незважаючи на те, що Kodi – це дивовижна послуга, яка має багато переваг, вона також має кілька коротких прибутків. Для початку це робить вас схильним до хак і кібератак. Це тому, що потокова спільнота є найбільш атакованою спільнотою в Інтернеті. Оскільки їхні пристрої в основному є в Інтернеті, а передача / отримання даних без особливого контролю, зловмисне програмне забезпечення та викупне програмне забезпечення часто спрямовуються на стримери. Вони завжди легка мішень.

Більше того, у програмі Kodi весь вміст безкоштовно дивитися, оскільки він є медіаплеєром з відкритим кодом, але є кілька наслідків. Вміст не є безкоштовним; це піратство та випромінювання через незаконні канали, що може змусити користувачів Kodi потрапити у гарячі води.

Найкращий спосіб бути безпечним від усіх таких загроз в Інтернеті – це використання PureVPN. Це високостабільний VPN, оптимізований для потокового передавання. Це не загрожує швидкості потоку та забезпечує доступ до тисяч заблокованих каналів та веб-сайтів. Найкраща частина полягає в тому, що вона анонімізує вашу особу, що унеможливлює хакерів та онлайн-поліцію ідентифікувати вас та переслідувати вас.

Заключне слово

PureVPN – головний захисник вашої конфіденційності та цифрових прав в Інтернеті. Використовуючи PureVPN, ви можете повернути всі ваші цифрові права, які ви заслуговуєте; ваше право на свободу слова, свободу доступу та анонімність тепер усе у вас під рукою завдяки цій чудовій VPN.

PureVPN розмістив свої сервери у більш ніж 750 місцях по всьому світу. Він надає вам максимальну безпеку для ваших даних, пропонуючи 256-бітове шифрування AES, яке неможливо зламати жодним хакером чи органом он-лайн моніторингу. Якщо ви дбаєте про свої інтернет-права та хочете захистити ваші особисті дані, захистіть PureVPN зараз.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me