Як встановити без обмежень Magic Build на Kodi


Як встановити без обмежень Magic Build на Kodi

Опубліковано: 16 січня 2020 року


Не можете встановити Kodi No Limits Magic Build? Потім скористайтеся цим посібником для допомоги. Крім того, використовуйте PureVPN лише за 0,99 доларів, оскільки це один з кращих VPI Kodi, який розблоковує багато додатків. Насолоджуйтесь потоковими каналами на Kodi та зніміть напругу з мозку під час блокування.

Без обмежень магічна збірка

Без обмежень Magic Build – без сумніву, одна з найбільш стабільних конструкцій зараз, яку регулярно підтримують розробники, щоб переконатися, що збірка та додатки працюють безперебійно. У комплекті є багатофункціональна бібліотека додатків, що стосується фільмів, телепередач, музики та документальних фільмів. Оскільки програма регулярно підтримується та оновлюється розробниками, вона також містить безліч останніх додатків для музики та відео, таких як The Magic Dragon та Deja Vu. За замовчуванням Aeon Nox 5: Silvo Skin надає такій сучасній зовнішній вигляд, що майже виглядає футуристично, а інтерфейс полегшує навігацію. Загалом, No Limits Build – це обов’язкова спроба для тих, хто використовує Kodi як основне джерело домашніх розваг.

Відмова: PureVPN не пов’язаний зі складанням No Limits Magic. Це безкоштовна версія Kodi, яка надходить з неофіційних сховищ, і ми не несемо відповідальності за її використання. Цей посібник розроблений просто для того, щоб ви могли безпечно використовувати цю збірку для своїх особистих потреб. Більше того, PureVPN засуджує будь-які дії, пов’язані з порушенням авторських прав та потоковою передачею або спільним використанням піратського вмісту.

Як встановити без обмежень Magic Build

Тепер перейдемо до основної частини. Метод установки для створення без обмежень Magic на Kodi.

Примітка: Ця збірка працює як з Kodi Krypton 17.6, так і з Leia у всіх версіях. Однак якщо ви не можете встановити збірку на Kodi Leia 18.4 або 18.5, вам доведеться зменшити рівень до 18.1, щоб збірка працювала безперебійно..

Майстер збірки без обмежень доступний через ці два сховища.

 1. https://www.nolimitswiz.appboxes.co
 2. http://nolimitsbuilds.com/kodi/

Обидва ці сховища працюють, але номер 2 може бути випадком потрапляння та пропуску, як повідомляють деякі користувачі, тому тут ми підемо з https://www.nolimitswiz.appboxes.co.

Зауважте, що встановивши майстра, ви знайдете різні версії програми No Limits Magic, яка містить частину вмісту для дорослих. Для потокового передавання медіа більшість користувачів рекомендують використовувати версію “Lite”. Ми розділили процес встановлення на 3 етапи. Ось як вона розгортається.

Крок 1. Увімкніть “Невідомі джерела”

Для того, щоб дозволити Kodi приймати будь-які сторонні побудови чи надбудови, слід спочатку включити “Невідомі джерела”.

Перейдіть у “Налаштування” Kodi > “Налаштування системи” > “Додатки” > “Невідомі джерела” та увімкніть функцію. Натисніть “Так”, коли з’явиться повідомлення “Попередження”

Крок 2: Встановити без обмежень магічний майстер

 • Тепер поверніться назад до Kodi “Домашня сторінка” та перейдіть до “Налаштування”
 • Відкрийте “Менеджер файлів” < Натисніть “Додати джерело” > Натисніть “
 • Перейдіть за посиланням сховища: https://www.nolimitswiz.appboxes.co/
 • У полі праворуч нижче, де ви ввели URL-адресу, введіть назву джерела вашої медіа та натисніть “ОК”. Виберіть щось очевидне та легке запам’ятати, як-от «Без обмежень магія»
 • Поверніться на головний екран Kodi.
 • Відкрийте “Додатки” та виберіть піктограму “Установник пакета” зліва на екрані, таку, що виглядає як поле
 • Клацніть на “Встановити з Zip-файлу” та виберіть ім’я, яке ви зберегли раніше для медіа-джерела, що в даному випадку “Без обмежень магії”
 • Для Kodi Krypton 17.6 і новіших версій – Виберіть: plugin.video.nolimitswizard.zip
 • Для Kodi 18 Leia – Виберіть: plugin.video.nolimitswizard18.zip та натисніть «Добре»
 • Через кілька секунд ви отримаєте екранне сповіщення “Додаток без обмежень встановлений”

Якщо ви користуєтеся Kodi 18, після встановлення майстра з’явиться ряд спливаючих вікон, для того щоб просто позбутися від них, потрібно просто натиснути праві кнопки..

Крок 3: Встановити без обмежень магічну збірку за допомогою Майстра

 • Поверніться на головний екран Kodi
 • Натисніть “Додатки” > “Програмні додатки”, потім відкрийте “Майстер без обмежень”
 • Користувачі Kodi Leia повинні натиснути “Встановити / оновити” Без обмежень, коли вони відкриють майстер
 • Тепер ви побачите доступні різні версії збірки. Ви можете вибрати його відповідно до ваших потреб та уподобань. Ви також знайдете кілька серверів на вибір. Якщо у вас виникли проблеми із завантаженням збірки з певного сервера, спробуйте наступне, поки воно не почне завантаження
 • Виберіть “Стандартний” або “Свіжий” встановити та натисніть “Так”
 • Тепер терпляче чекайте завершення завантаження
 • Після закінчення завантаження не виконуйте жодних інших дій, поки всі файли не будуть вилучені. Якщо буде запропоновано, виберіть “Закрити закриття Kodi”
 • Тепер перезавантажте комп’ютер та запустіть Kodi. Якщо ви використовуєте інший пристрій, як-от Firestick, виконайте цикл живлення, щоб дати йому новий запуск

Тепер збірка автоматично завершить інші кроки, як налаштування шкіри у фоновому режимі. Якщо ви виявите, що фонові зображення не завантажуються належним чином, перезапустіть Kodi ще раз.

Як тільки процес закінчиться, ви побачите футуристичний Aeon Nox 5 Skin на домашньому екрані Kodi. Якщо це виглядає так само, як раніше, виконайте наведені нижче кроки, щоб оновити свою шкіру.

 • Перейдіть до “Налаштування”, > Налаштування системи`Натисніть Налаштування інтерфейсу, > Шкіра
 • Виберіть Aeon Nox 5: Silvo
 • Натисніть “ТАК”, коли буде запропоновано
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map