Як встановити Fusion Addon на Kodi?


Як встановити Fusion Addon на Kodi?

Опубліковано: 02 липня 2019 року


На щастя, є простий спосіб встановити Fusion на Kodi на своїх потокових пристроях, поки ви використовуєте VPN. Отримайте PureVPN на своєму пристрої або спочатку встановіть маршрутизатор VPN, щоб легко встановити Fusion на Kodi. PureVPN пропонує вперше пробну 7-денну пробну версію лише $ 0,99, щоб ви могли отримати стільки адонів на Kodi, скільки хочете уникнути стресу з блокування.

** Оновлення: новіша, краща версія нашого додатку Kodi вийшла! Ми виправили деякі помилки & запровадили основні покращення продуктивності. Оновіть існуючий додаток до версії 1.8.0 (якщо ви ще цього не зробили). **
Розроблений компанією TVAddons.co, сховище Fusion дозволяє встановлювати кілька додатків для перегляду улюбленого контенту. Fusion також надає вам доступ до Індіго, всебічного інструменту, який дозволяє шукати та керувати неофіційними додатками Kodi. Однак його припинення на початку липня 2017 року залишило багатьох користувачів Kodi без можливості оновити або встановити надбудову kodi fusion.
Хоча Fusion повернувся на сцену Kodi через два місяці, коли М.І.А., сховище не таке, як раніше. Незважаючи на це, ми не лише покажемо вам, як встановити Fusion на Kodi в цьому посібнику, але також згадаємо про деякі найпопулярніші альтернативи для сховища на випадок, якщо ви хочете отримати додаткові аромати.
Але перш ніж ми перейдемо до цього, давайте докладніше розберемося, чому слід використовувати VPN для Kodi.

Як встановити Fusion на Kodi

встановити Fusion на Kodi

Тепер, коли ви нарешті зрозуміли, що таке Fusion і навіщо вам потрібен VPN, ось наступні кроки, які вам потрібно буде виконати, щоб встановити надбудову kodi fusion, aka indigo:

 1. Перейти до Значок шестерні у верхньому лівому куті головного екрану, щоб отримати доступ до Налаштування.
 2. Клацніть Налаштування системи.
 3. На вертикальній панелі меню натисніть кнопку Додатки.
 4. Клацніть на Невідомі джерела повзунок.
 5. Після появи спливаючого вікна виберіть “Так’ підтвердити, що ви дозволяєте встановлювати додатки з неофіційних джерел.
 6. Повернення до попереднього меню після Невідомі джерела увімкнено.
 7. Виберіть Файловий менеджер.
 8. Клацніть Додати джерело.
 9. В польових умовах ‘Жоден“, Введіть таке: http://fusion.tvaddons.co та натисніть Гаразд.
 10. Виберіть поле введення внизу, введіть Злиття за допомогою екранної клавіатури та натисніть Гаразд.
 11. Клацніть Гаразд внизу вікна.
 12. Тепер, коли ви додали джерело Fusion, поверніться на головний екран.
 13. На вертикальній панелі меню натисніть кнопку Додатки.
 14. Клацніть Введіть браузер надбудови.
 15. Клацніть Встановити з zip-файлу варіант.
 16. Знайдіть Fusion Installer у списку як Злиття.
 17. The починай тут або почати-тут папка встановлює Indigo, the коді-репос папка складається з декількох сховищ, в той час як kodi-скрипти папка складається із залежностей, таких як Meta Handler та Resolver URL-адрес.

Топ-5 альтернатив Fusion Addon

Як згадувалося раніше, сховище Fusion не настільки добре, як раніше. Він більше не постачається з вашими улюбленими додатками Kodi, а отже, мало що ви, можливо, зробите з цим. На щастя, існує маса альтернатив, які ви могли б використати. Так само, якщо ви не хочете встановлювати фьюжн на коді і шукаєте альтернативи, перегляньте найкращі додатки, які ми перерахували тут:

1. NoobsandNerds Repo

NoobsandNerds – це багатоцільове сховище, яке не пропонує тисячі варіантів, як SuperRepo, але це відрізняє його неймовірну якість та увагу до деталей. Ви не тільки знайдете URL-адреси для фільмів та телешоу, але й натрапите на посилання на спорт, вміст BBC, фільми з нішею та кілька регіональних ірландських телеканалів.

2. Smash Repo

Одне з найновіших сховищ на сцені Kodi, Smash Repo, пропонує широкий вибір найпопулярніших неофіційних додатків для Kodi. Це є те, що потрібно, щоб стати улюбленим всім і замінити Fusion, який рухається вперед, але покаже лише час. Окрім розміщення тонни надбудов, Smash Repo також містить багато інших сховищ, щоб ви могли легко встановити той, який вам потрібен, з одного джерела.
*** Примітка. Посилання вже не працює кілька тижнів, ми оновлюємо вас, як тільки ми дізнаємось більше інформації про нього ***

3. Суперрепо

SuperRepo – це одне з найбільших сховищ Kodi там, де ви знайдете понад 2000 доповнень Kodi. У масивному сховищі також розміщуються розширення, щоб змінити зовнішній вигляд Kodi, передавати прямий ефір телебачення, знімати новітні фільми та дивитися спорт. Вміст оновлюється регулярно, і у вас є широкий вибір варіантів. Якщо ви хочете встановити додатки з одного сховища, SuperRepo – це те, що вам потрібно!

4. Просто Caz Repo

Просто Caz, який також називають сховищем Cazwall, пропонує найменшу колекцію додатків Kodi у цьому списку. Однак він компенсує це високою якістю, оскільки може похвалитися безліччю спортивних каналів і різним. Найкраще, що у ньому представлені Плейлисти Elysium та UK Turks, які є прекрасними магазинами для всіх типів кіно- і телевізійних потоків, будь то вміст на замовлення або в прямому ефірі. Репозиторій також регулярно оновлює свої додатки.

5. Kodi Israel Repo

KodiIsrael, також відомий як Kodil або Kodi Israel, є одним із найстаріших сховищ Kodi, але також є одним з найкращих. Він пропонує величезні додатки для колекції для Kodi, і багато з них досить цікаві. З вимкненням сховищ, таких як Echo та Fusion, це одне з небагатьох місць, де ви можете знайти старіші, працюючі версії улюблених додатків Kodi.

Для чого слід використовувати VPI Kodi?

Якщо ви є завзятим користувачем Kodi, вам слід отримати надійну службу VPN, щоб залишатися анонімними в Інтернеті. Зрештою, Інтернет-провайдери (Інтернет-провайдери) відстежують вашу активність та зменшують пропускну здатність, що впливає на вашу здатність передавати бажаний вміст на Kodi.
Крім того, гео обмеження можуть перешкоджати вам доступу до певних додатків та вмісту. Наприклад, навіть якщо ви дізнаєтесь, як встановити надбудову kodi fusion, ви не зможете отримати доступ до нього без VPN, якщо він обмежений у вашому регіоні.
За допомогою PureVPN ви можете передавати потокове, що вам завгодно, з повного конфіденційності і, отже, позбуватися від набридливих проблем буферизації, які виникають із затуханням ISP. Крім того, оскільки ваша реальна IP-адреса замінена одним із 88000+ IP-адрес, ви можете отримати необмежений доступ до надбудови коді-фьюжн – плюс сотні інших надбудов Kodi – без жодних проблем..

Заключне слово

Якщо ви хочете спробувати будь-яку з альтернатив Fusion, яку ми перерахували в цьому посібнику, все, що вам потрібно зробити, це дотримуватися тих самих інструкцій, які були згадані вище (крім кроків 1 – 6, якщо ви вже зробили це, звичайно) і замініть вихідна URL-адреса з вибраною вами.
Насолоджуйтесь переглядом потрібного вмісту в Kodi за допомогою улюблених додатків!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map