Як встановити Hulu на Kodi?


Як встановити Hulu на Kodi?

Хочете встановити Hulu на Kodi за межами США? Потім використовуйте PureVPN на своєму пристрої, IOS, Android, Linux або Amazon Fire TV. PureVPN пропонує вперше 7-денну пробну версію лише $ 0,99. Скористайтеся цією знижкою, щоб отримати кілька адонів Kodi та запобігти нудьгу вдома.


Те, як ми розважаємось відеоконтентом, сильно змінилося за останнє десятиліття. Звичайні телевізори та телевізійні кабельні оператори були повністю замінені новою тенденцією нарізання шнурів та підписки на потокові послуги, такі як Hulu.

Потокові послуги – це велика зручність для звичайної кабельної системи телевізора. Вони забезпечують набагато кращу якість, набагато кращу підтримку клієнтів та шалені кількості нового вмісту. Ось чому потокові послуги за короткий проміжок часу охопили індустрію розваг.

Що таке Хулу?

Прекрасний приклад потокової служби – Hulu. Цей американський потоковий сервіс поступається лише Netflix. Він має багато чудових функцій, більшість з яких набагато краще, ніж Netflix. Наприклад, у ньому багато оригінальних телешоу та фільмів і коштує набагато дешевше, ніж Netflix. Варто зазначити, що багато оригіналів, вироблених Hulu, виграли нагороди. До них відносяться Казка про невільницю, маячна вежа, майбутня людина, втікачі Марвела, шлях і замок рок.

Найкраще про Hulu – це те, що він оновлює останні епізоди поточних телевізійних шоу лише через 24 години після виходу в ефір. На відміну від Netflix, де користувачам часто доводиться чекати місяцями, щоб отримати свіжі епізоди, користувачі Hulu завжди першими отримують свіжий вміст.

На жаль, ця дивовижна послуга потокової передачі доступна лише у США. Практично неможливо отримати доступ до Хулу з-за меж США без конкретного злому.

Як дивитися Хулу з будь-якого місця

Ви можете спостерігати за Hulu з будь-якої точки світу за допомогою PureVPN. Хоча Hulu недоступний у інших країнах, крім США, ви все одно можете отримати доступ до нього за допомогою VPN, змінивши своє місцезнаходження у США. Після зміни свого місцезнаходження ви можете отримати доступ до будь-якого веб-сайту чи потокової служби, недоступної у вашому регіоні.

Ваше місцезнаходження визначається вашою IP-адресою, яка представляє собою рядок номерів, який повідомляє мережевим серверам про ваше місцезнаходження, пристрій та іншу особисту інформацію. З PureVPN ваша реальна IP-адреса маскується новою псевдо IP-адресою, яка базується в США. Це дозволяє отримати доступ до будь-чого з будь-якої бібліотеки вмісту в США без фізичного присутності в США.

Як отримати Hulu Addon для Kodi?

 1. Відкрийте Kodi.
 2. Йти до Системи > Файл Менеджер.
 3. Клацніть Додайте Джерело >Виберіть Жоден.
 4. У полі URL введіть http://fusion.tvaddons.org
 5. Удар Зроблено.
 6. Клацніть Введіть назву джерела медіа.
 7. Тип Злиття і натисніть Зроблено > Удар гаразд.
 8. Йти до Системи > Налаштування > Аддони.
 9. Виберіть Встановити з zipping файла.
 10. Виберіть Злиття щоб знати, як дістатись Хулу на Коді.
 11. Клацніть xmbc-звіти > Англійська > entertainmentrepo.backup-1.1.4.zip.
 12. Зачекайте сповіщення, яке говорить Розваги Repo встановлено.
 13. З головного екрана перейдіть до Системи > Налаштування > Додатки.
 14. Виберіть Встановити з сховища > Розваги Repo > Відеодоповнення.
 15. Виберіть Hulu Movie TV і натисніть Встановити.

Як слідкувати за Hulu на Kodi після встановлення?

Після успішного встановлення надбудови Hulu перейдіть на головний екран Kodi. Потім перейдіть до Відео > Додатки. Виберіть надбудову Hulu, яку ви тільки що встановили. Почніть насолоджуватися безкоштовним вмістом на Hulu.

Kodi VPN – чи справді мені це потрібно??

Використання VPN з Kodi або VPN Kodi стало необхідністю для стримерів. Ні для кого не прихований секрет, що стримери – це найбільш атаковане інтернет-співтовариство, коли мова йде про крадіжки особистих даних, викупних програм та хакі. Просте пояснення такої схеми – той факт, що стримери завжди шукають нові платформи, з яких вони можуть отримати доступ до безкоштовного відеовмісту.

Пошук потрібної платформи, яка пропонує стабільну швидкість та вміст, який ви хочете переглянути, є стомлюючим і вимагає від стримерів перевірити кілька десятків веб-сайтів, перш ніж нарешті отримати хороший збіг. Під час процесу полювання цілком природно натиснути кілька шкідливих посилань, які можуть призвести до зараження пристрою шкідливими програмами чи іншими шкідливими програмами..

Крім того, вміст, доступний на Kodi, без сумніву, не ліцензований. Він доступний для Kodi з піратських джерел і продовжує виконувати свою мету, незважаючи на багаторазові зусилля виробників та контролюючих органів щодо його припинення. Отже, стримери також часом трапляють у біді, якщо їх виявляють, що споживають піратський вміст через Kodi.

Найкращий спосіб бути захищеним від усіх таких проблем в Інтернеті – за допомогою PureVPN. Це чудовий VPN, оптимізований для потокового передавання та забезпечує всі необхідні функції та функції, які лише покращують ваш досвід потокового передавання даних, але й забезпечують цифрову безпеку, необхідну для постійного захисту в Інтернеті.

PureVPN – найкращий вибір стрімерів

PureVPN – найпопулярніший VPN серед стримерів. У ньому більше 750+ серверів, оптимізованих для потокової передачі, які дозволяють користувачам насолоджуватися безперебійним та безбуферним потоковим досвідом з будь-якої точки світу. Це дозволяє стримерам ухилятися від найпоширеніших проблем, таких як вміст із заблокованим регіоном та заглушення провайдера через анонімізацію їхньої особи та шифрування даних.

Якщо ви звичайний стример, який дуже часто використовує декілька потокових платформ, вам слід знати, що ви дуже ризикуєте. Будь-який хакер або зловмисник в Інтернеті може легко отримати доступ до вашого пристрою та даних та використовувати його для шкідливих цілей, які можуть поставити під загрозу вашу репутацію або призвести до фінансових втрат.

Завжди краще бути в безпеці та використовувати PureVPN кожен раз, коли ви підключаєтесь до Інтернету.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map