Як встановити Kodi на Roku – для ОС Android та Windows


Як встановити Kodi на Roku – для Android & ОС Windows

Опубліковано: 02 липня 2019 року


Якщо ви не можете встановити Kodi на Roku, тоді це керівництво для вас. Ви дізнаєтесь, як встановити Kodi на Roku, а також легко включити дзеркальне відображення екрана. Крім того, отримайте PureVPN всього за $ 0,99, щоб забезпечити дивовижне потокове переживання під час блокування.

** Оновлення: Новіша, краща версія нашого додатку Kodi вийшла! Ми виправили деякі помилки & ввели основні покращення продуктивності. Оновіть існуючий додаток до версії 1.8.0 (якщо ви ще цього не зробили) з тут. **

Наявність пристроїв та додатків для різання шнурів, таких як Roku та Kodi відповідно, підвищила тенденцію онлайн-трансляції на абсолютно новий рівень. Як результат, переглядати улюблений вміст на будь-якому вподобаному вами пристрої стало дуже просто.

Якщо говорити про Року та Коді, то Року – це досить популярний медіаплеєр потокового трансляції, а останній – центр розваг у ЗМІ. Хоча в обох є величезний шанувальник, який слідкує за земною кулею, на жаль, вони не сумісні один з одним.

Але не втрачайте душі, тому що ви можете встановити Kodi на Roku!

Чи можливо встановити Kodi на Roku шляхом ув’язнення пристрою?

Можливо, ви натрапили на статті, де згадується про те, як встановити джейлбрейк Roku пристрій для встановлення Kodi. Вибачте, що спливаю міхур, ви не можете знайти жодного певного посібника з цієї теми, оскільки його ще немає …?

Це тому, що власна ОС Roku створена на рідній платформі C / C ++. Різдво – це те, що робить пристрій досить важким у в’язниці або втечі. Отже, ні, ви взагалі не можете втекти з в’язниці.

Більше того, навіть якщо є спосіб зняти джейлбрейк на пристрої, ви не можете грати в Kodi на Roku, оскільки для пристрою немає офіційного додатку Kodi.

Знову ж таки, якщо ви запитаєте, чи є спосіб отримати Kodi на Roku, тобто, безпосередньо встановлений на ньому? Відповідь була б ні. Але якщо ви запитаєте, чи існує рішення? Відповідь – так!

Вирішення стосується “кастингу” Roku на пристрої, сумісному з Kodi. Давайте дізнаємось, як використовувати “Cast” або “Дзеркальне відображення екрана” для доступу до Kodi на Roku.

Як встановити Kodi на Roku за допомогою VPN?

Оскільки ви шукаєте рішення для запуску Kodi в Roku, ви повинні добре знати, що є деякі популярні додатки Kodi, до яких ви не можете отримати доступ без VPN. На щастя для вас, VPN дозволяє вам отримати доступ до улюблених додатків Kodi лише за декілька клацань.

Виконайте такі дії, щоб отримати свій обліковий запис PureVPN та відповідний додаток для вашого пристрою:

 1. Перш за все, підпишіться на акаунт PureVPN
 2. Завантажте додаток VPN та встановіть його
 3. Підключіться до обраного вами сервера, наприклад американського сервера, щоб отримати доступ до улюбленого додатку Kodi
 4. Насолоджуйтесь усім улюбленим вмістом Kodi на Roku

Як увімкнути дзеркальне відображення екрана на Roku?

Screen Mirroring – це досить захоплююча технологія, яка дозволяє відображати екран одного пристрою на іншому. Припустимо, вам потрібно переглянути відеоролик на HD-телевізорі, але кліп насправді на вашому смартфоні. Ви можете легко зробити це, увімкнувши Дзеркало екрану на обох пристроях та підключивши їх через з’єднання Bluetooth або Wi-Fi.

Screen Mirroring – це дуже гладка технологія, яку тепер ви можете бачити на останніх гаджетах або операційних системах. Насправді цю опцію можна знайти на Вдовах та багатьох Android-пристроях. Таким чином, вирішення буде працювати, лише якщо ваш пристрій підтримує дзеркальне відображення екрана.

Прилади Roku, які підтримують дзеркало екрана

Як обговорювалося вище, ваш пристрій Roku повинен мати функцію «Дзеркало екрана», щоб ви могли отримати доступ до Kodi на ньому. Ось список пристроїв Roku, які постачаються з цією потужною функцією:

 • Roku 2 Модель 4210 з версією 5.6 або вище
 • Roku 3 Модель 4200 та Модель 4230 з версією 5.6 або вище
 • Roku 4 Модель 4400 з версією 5.6 або вище
 • Roku Stick Model 3500 та Model 3600 з версією 5.6 або вище
 • Для телевізора Roku потрібно мати версію 6.2 або вище

Увімкнути дзеркало екрана на Roku

Щоб увімкнути функцію “Дзеркало екрана” на пристрої Roku, виконайте наведені нижче дії.

 • Натисніть кнопку Головна кнопку на пульті дистанційного керування Roku, щоб перейти до головного меню свого пристрою
 • Перейти до Налаштування варіант, а потім до Оновлення системи
 • Переконайтеся, що ви використовуєте v5.6 або вище. По-друге, якщо є оновлення, оновіть ОС
 • Тепер поверніться до Налаштування а потім перейдіть до Дзеркальне відображення екрана
 • Натисніть Увімкнути Дзеркальне відображення екрана

Як отримати Kodi на Roku через Windows?

Встановіть Kodi на Roku

Щоб передавати екран Kodi в операційній системі Windows – будь то настільний ПК або ноутбук, вам потрібно переконатися, що ви використовуєте Windows 8.x або Windows 10.

Крім того, ви також повинні переконатися, що у вашій ОС Windows встановлений програвач Kodi.

Давайте перевіримо кроки щодо встановлення Kodi на Roku через Windows 8.1 або вище:

 1. Клацніть на Меню “Пуск” і йти до Налаштування
 2. Двічі клацніть на Прилади вікно, щоб відкрити його
 3. Клацніть Підключені пристрої або Bluetooth та інші пристрої
 4. Клацніть Додайте пристрій або Додайте Bluetooth або інший пристрій
 5. Зачекайте, поки Windows сканує і знайде ваш пристрій Roku
 6. Підключивши Roku через Windows, ви побачите екран свого пристрою на телеканалі Roku
 7. Тепер відкрийте Kodi у своїй Windows та насолоджуйтесь ним на своєму пристрої Roku

Як отримати Kodi на Roku через Android?

Як і Windows, ваш Android-пристрій також повинен підтримувати функцію дзеркального відображення екрана, щоб ви могли встановити Kodi на Roku. Для цього переконайтеся, що ви використовуєте Android 4.4.2 або найновішу версію.

По-друге, можливо, ви не зможете знайти функцію з тією ж міткою, що й інші пристрої, оскільки коли-небудь етикетки виробника відрізняються по-різному. Залежно від пристрою Android, функцію дзеркального відображення екрана ви можете знайти як:

 • HTC Connect на пристроях HTC
 • AllShare Cast / Quick Connect / Smart View на деяких пристроях Samsung
 • Кастинг на екрані у версії Android Lollipop
 • Smart Share на пристроях LG
 • Відображення дзеркального / бездротового дисплея на пристроях Google Android
 • Cast / Cast Screen у деяких версіях Android

Тепер давайте подивимося на кроки, які потрібно зробити, щоб передати екран пристрою Android на Roku для використання Kodi.

 1. Перейти до Налаштування меню на пристрої Android
 2. Тепер перейдіть до Дисплей меню
 3. На екрані дисплея прокрутіть униз, щоб переглянути У ролях функцію та торкніться її, щоб відкрити її. Як згадувалося раніше, функція може мати інше ім’я залежно від вашого пристрою
 4. Ви побачите Року пристрій, якщо ви вже ввімкнули Дзеркальне відображення екрана на цьому
 5. Як тільки ви побачите Року пристрою, торкніться його та насолоджуйтесь

Чому вам потрібно встановити Kodi на Roku?

Багато користувачів Roku часто замислюються про те, добре використовувати Kodi on Roku чи ні. Адже Roku поставляється зі своїм офіційним набором каналів.

Ну, пристрій потокового передавання медіа може пропонувати популярні канали у своєму магазині, він не пропонує приватні канали. Оскільки Roku більше не пропонує приватні канали, ви, можливо, не зможете отримати доступ до своїх улюблених каналів, які були колись доступними.

Більше того, Roku має тенденцію забороняти всі типи контенту, які він вважає незаконними. З урахуванням цих причин, головна причина використання Kodi на Roku полягає в тому, що Roku вимагає, щоб ви кашляли більше грошей за доступ до більшої кількості каналів. Іншими словами, вам потрібно придбати підписки на потрібні канали в Roku.

Однак Kodi – це абсолютно безкоштовна медіа-розважальна платформа. Більше того, він пропонує величезну галерею безкоштовних додатків, які можуть задовольнити вашу тягу до фільмів, телешоу, спорту тощо..

Поєднуючи безкоштовні функції Kodi з платними підписками Roku, ви отримуєте насолоду від дивовижної онлайн-трансляції.

Навіщо вам потрібна VPN?

Будь то Kodi чи Roku, є деякі канали, які обмежують вам доступ до них без VPN. Найбільш вірогідною причиною проблеми є блоки розташування. Через домовленості щодо вмісту або проблеми з ліцензуванням ви не можете переглядати вміст, доступний для певної країни.

Наприклад, ви не можете дивитись канал, що базується у Великобританії, BT Sports за межами Великобританії.

VPN надає вам величезний запас анонімних IP-адрес, які ви можете без жодних проблем використовувати для доступу до онлайн-каналів або додатків Kodi або Roku. Використовуючи анонімні IP-адреси VPN, ви можете приховати своє реальне місцезнаходження та відобразити ваш загальнодоступний IP-адресу або місцезнаходження будь-якої країни.

За допомогою PureVPN ви можете отримати доступ до Hulu, BT Sports, Sky Go Live, Amazon Prime і навіть US Netflix з будь-якої точки світу..

Отож, отримайте VPN та попрощайтеся із проблемними цифровими перешкодами раз і назавжди.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map