Як змінити пароль Wi-Fi


Як змінити пароль Wi-Fi

 • По-перше, увійдіть до панелі адміністратора маршрутизатора, ввівши IP-адресу за замовчуванням у вибраному браузері.
 • Тепер введіть ім’я користувача та пароль за замовчуванням
 • Перейдіть до Безпеки бездротового зв’язку та знайдіть вкладку, що називається Пароль
 • Введіть пароль на ваш вибір і натисніть на Зберегти.

Як змінити пароль на Wi-Fi

ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІР-АДРЕСУ

Щоб змінити пароль та / або ім’я Wi-Fi, важливо знати IP-адресу, оскільки саме це підключає та допомагає спілкуватися з Інтернетом. Залежно від вашої операційної системи, ви можете виконати наведені нижче дії. Крім того, використовуйте IP-адресу маршрутизатора за замовчуванням (192.168.0.1/192.168.1.1).


Щоб знайти IP-адресу в Windows 10:

 • Клацніть піктограму «Пуск» та виберіть Налаштування.
 • Клацніть Мережа & Інтернет значок.
 • Щоб переглянути IP-адресу дротового з’єднання, виберіть Ethernet на панелі ліворуч і виберіть мережеве з’єднання. Ваша IP-адреса з’явиться поруч із "Адреса IPv4".
 • Щоб переглянути IP-адресу бездротового з’єднання, виберіть Wi-Fi на лівій панелі меню та натисніть Додаткові параметри, ваша IP-адреса з’явиться поруч із "Адреса IPv4".

Щоб знайти IP-адресу на комп’ютері Mac OS X 10.5 та новіших версій:

 • У меню Apple виберіть «Системні налаштування» … у системних налаштуваннях, у меню «Вид» виберіть «Мережа».
 • У вікні Налаштування мережі натисніть мережевий порт (наприклад, Ethernet, AirPort, Wi-Fi). Якщо ви підключились, ви побачите його IP-адресу під "Статус."

ПЕРЕЙДІТЬ НА ПЛАН ДЛЯ ПЕРЕМОГУ АДМІНА

Коли ви знаєте свою IP-адресу, ви можете отримати доступ до веб-інтерфейсу маршрутизатора, ввівши IP-адресу в адресний рядок у браузері.

Це відведе вас до шлюзу, де ви можете отримати доступ та змінити настройки вашого маршрутизатора. Перш ніж отримати доступ до налаштувань, вам доведеться спочатку увійти, використовуючи ім’я та пароль маршрутизатора. Ось список стандартних імен користувача та паролів для панелі адміністратора.

ВІДКРИТИ БЕЗПЛАТНИЙ РОЗДІЛ

Після того, як ваші реквізити будуть введені та увійшли в систему, ви будете шукати розділ “Бездротовий” сторінки конфігурації.

Назва, що використовується правильно для цієї опції, змінюється і змінюється від виробника до виробника, але воно, як правило, складається з ключових слів, таких як “Wireless” або “Wireless Settings / Setup”.

Якщо підрозділ бездротового зв’язку має кілька підрозділів, ви знайдете сторінку під назвою «Безпека бездротового зв’язку».

ЗМІНІТЬСЯ WIFI ПАРОЛЬ

Перейдіть до "Бездротовий" > Бездротова безпека > Виберіть режим безпеки (WPA / WPA2) > Виберіть пароль / ключ загального доступу або "Парольна фраза".

Тут ви можете ввести новий пароль Wi-Fi. Щоб запобігти злому пароля Wi-Fi, вам потрібно буде переконатися, що він надійний і важко зламати / вгадувати.

Це не повинно бути пов’язано ні з чим особистим, чим довше пароль, тим краще і змішане поєднання чисел, випадкових випадків та спеціальних символів (таких як! $ Або навіть #).

Чому слід захищати пароль Wi-Fi?

Wi-Fi важливий майже для всіх нас сьогодні. Від передачі потоку до обробки складних процесів в Інтернеті, технологія Wi-Fi проклала шлях до майбутнього, де майже все стає цифровим.

Кожен сьогодні потребує пристрою Wi-Fi. Але погано захищений Wi-Fi може поставити під загрозу ваші особисті дані, або незахищений Wi-Fi може дати вашим сусідам можливість вимкнути Інтернет та погіршити швидкість та продуктивність вашої пропускної здатності..

Хоча деякі люди можуть вирішити підключення до Wi-Fi без пароля, збереження пароля маршрутизатора та часто зміна пароля є важливими для захисту вашої мережі та збереження вашої інформації в безпеці.

Додаткові кроки щодо безпеки Wi-Fi

Перевірте свій тип безпеки

Системи Wi-Fi мають три типи бездротового шифрування: WEP, WPA та WPA2.

WPA2 – найбезпечніший із них, але він не працює на старих пристроях, оскільки кодування не буде підтримуватися та призведе до помилок підключення.

У таких випадках ви можете перейти на WPA. На прикладі, WEP взагалі не рекомендується, оскільки його можна просто порушити, і його можна зламати менше 30 хвилин.

Змініть назву мережі

Зміна назви мережі не має прямого відношення до безпеки настільки, наскільки це має непрямий зв’язок.

Це тому, що це просто психологічний трюк, оскільки маршрутизатори з типовими іменами розглядаються як простіші хакерські цілі, ніж зміни.

Оскільки мережеве ім’я публічно транслюється, воно не повинно містити нічого ідентифікуючого особисто.

Збережіть налаштування

Нарешті, після завершення введення інформації (наприклад, нового пароля чи імені користувача) та оновлення налаштувань (тип безпеки), натисніть на "Застосувати" або “Зберегти” кнопка, яка зазвичай розташована вгорі або внизу сторінки.

Після цього маршрутизатору знадобиться кілька моментів, щоб обробити зміни, і тоді всі підключені пристрої будуть автоматично відключені..

Після зміни параметрів ви можете знову підключити свої пристрої до бездротової мережі за допомогою нового пароля.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map