Як змінити регіон Netflix з будь-якої країни


Як змінити регіон Netflix з будь-якої країни

Опубліковано: 24 березня 2020 року


Найкращий спосіб змінити регіони Netflix та отримати доступ до більшості бібліотек – це використання VPN. Використовуючи PureVPN, ви можете легко підключитися до сервера будь-якої країни та переглядати улюблені телепередачі. PureVPN пропонує 7-денну пробну версію всього за $ 0,99, щоб допомогти вам розблокувати регіони Netflix та уникнути стресу під час блокування.

Як змінити регіон Netflix

Netflix більше, ніж будь-коли, повертається до створення фантастичних оригіналів та фільмів. Зрештою, у нього зараз більше конкуренції, протистояти, зберігаючи прихильність глядачів до її обслуговування.

Однак розчарування настає, коли ви не знайдете у своїй бібліотеці мерехтіння блокбастера, який рекомендував вам один із ваших друзів у США. Ви переглядаєте повний каталог, і все ж не бачите нічого, крім вмісту, який ви переглядали десяток разів.

Відчуваєш серце? Вам не потрібно!

Швидкий спосіб змінити регіон Netflix і переглянути тисячі інших фільмів, телевізійних шоу, документальних серіалів та іншого вмісту.

Вам потрібно лише VPN.

Як змінити регіон Netflix в будь-яку країну з будь-якої точки світу

Віртуальна приватна мережа – це саме те, що потрібно змінити поточний регіон Netflix і переглянути вміст з інших регіонів, таких як США.

Netflix покладається на своїх інвесторів та виробників, коли потрібно вирішувати, який вміст чи бібліотеку показувати регіональній аудиторії. Оскільки він повинен відповідати ліцензіям та політикам на мовлення, він не може просто транслювати будь-який вміст у будь-яку країну.

Тому Netflix відстежує кожен вхідний IP через різні практики та встановлює регіональні обмеження.

Оскільки ваш IP є джерелом проблеми, ви можете змусити цю проблему усунутись миттєво, використовуючи VPN. Після того, як ви перебуваєте за з’єднанням VPN, ви можете підробляти або змінювати свій IP-адресу в будь-який регіон, який вам подобається.

Зрештою, ви можете отримати доступ та переглядати вміст потрібного регіону з будь-якого місця. Ось як ви можете змінити регіон Netflix в будь-яку країну за допомогою PureVPN:

 • Виберіть потрібний план PureVPN і підпишіться
 • Завантажте потрібний додаток для свого пристрою та встановіть
 • Запустіть додаток за допомогою облікових даних
 • Перейдіть на вкладку Популярні веб-сайти
 • Прокрутіть, щоб знайти Netflix US
 • Натисніть на підключення та змініть регіон Netflix в США за мить

Чи є Netflix доступний в інших країнах?

Так, послуга потокової передачі доступна у багатьох країнах. Насправді він доступний у більш ніж 180 регіонах по всьому світу. Це, мабуть, одна з рідкісних потокових служб, яка має таке масштабне покриття.

Але ви можете зіткнутися з деякими незручностями, якщо подорожуєте в інше місце розташування або переїжджаєте. Наприклад, під час подорожі за кордон ви, можливо, не зможете отримати доступ до функції МОЙ СПИСОК Netflix.

Вам також доведеться змінити налаштування батьківських орієнтирів.

Якщо ви переселяєтесь і плануєте підписатися на послугу потокової передачі з вашого нового місця, вам доведеться дотримуватися цінової дискримінації через різницю у валюті.

Більше того, потоковий гігант розділив контент відповідно до ліцензій на мовлення цих регіонів. Наприклад, канадський регіон має доступ до близько 55% оригінальної бібліотеки Netflix.

Так само, якщо ви подорожуєте до Австралії чи переїжджаєте до неї, ви отримаєте доступ лише до 35% телепередач та фільмів. Так само кожен регіон має дещо обмежений доступ до повного каталогу Netflix, за винятком США.

Тому вам може знадобитися змінити регіон Netflix, якщо ви хочете отримати доступ до тисяч більше контенту за допомогою вашої поточної підписки.

Чому більшість користувачів змінюють регіон Netflix на США

Як згадувалося раніше, у бібліотеці США зберігається повний каталог вмісту, яким Netflix володіє на даний момент. Саме тому майже кожен глядач Netflix в інших країнах хоче отримати доступ до американської бібліотеки Netflix.

Крім того, бібліотека США містить величезний перелік дивовижних телешоу, а також фільмів, які ексклюзивні лише для цього регіону. Наприклад, ви не можете знайти такі заголовки в інших регіональних бібліотеках Netflix, таких як «Тремори 5», «Таємне життя домашніх тварин 2», «Мозок птахів», «Урагани-вбивці», «Сін-Сіті» та «Ландшафти»..

Якщо вам цікаво досліджувати вміст із зарубіжних студій, ви можете це зробити, також підписавшись на VPN, який пропонує доступ до кількох регіонів Netflix. (Детальніше про це вперед)

Як змінити регіони Netflix на популярних пристроях

Якщо це ваш Android, Windows, iOS або Mac, налаштування VPN та зміна регіону Netflix дуже проста. Як згадувалося раніше, вам потрібно лише налаштувати додаток PureVPN і перевірити вкладку Популярний веб-сайт, щоб змінити країну Netflix.

Але ви не можете очікувати того ж на пристроях, несумісних із VPN. Але ти не хвилюйся Існує просте вирішення, за допомогою якого ви можете змінити область Netflix на бажаних пристроях.

Ось такі кроки, які потрібно зробити, щоб змінити область Netflix на PS4, Xbox One, Samsung Smart TV та LG Smart TV:

 • Встановіть PureVPN на бажаний роутер
 • Підключіть ігрову консоль чи Smart TV до маршрутизатора з підтримкою VPN
 • Використовуйте будь-який з наступних серверів для підключення до нашого виділеного сервера Netflix США:
 • abc1.ptoserver.com або abcgo.pointtoserver.com або netflix-us.pointtoserver.com
 • Доступ та перегляд Netflix на потрібних пристроях

Часті запитання

Чи безкоштовні VPN-мережі хороші для зміни вашого регіону Netflix в будь-яку країну?

Безкоштовні послуги VPN часто є першим вибором користувачів VPN. Зрештою, хто не хоче халяви? Незалежно від популярності, безкоштовні послуги зовсім не такі надійні в порівнянні з платними послугами.

Для початку безкоштовний сервіс може допомогти вам змінити область Netflix сьогодні, але ви не можете бути впевнені в завтрашньому дні. Netflix досить суворий щодо моніторингу VPN-служб та заборони пулу IP.

Оскільки безкоштовні сервіси не мають гарної інфраструктури та величезного пулу IP, вони ніколи не можуть відновитись після заборон. Крім того, безкоштовні послуги також схильні до проблем помилок проксі-сервера Netflix, які платні VPN можна легко виправити.

Є ще одна причина, що ви, можливо, не хочете взагалі вибирати будь-які безкоштовні VPN-послуги, і це проблеми реєстрації даних. Безкоштовні сервіси зберігають дані користувачів та продають їх третім сторонам, наприклад рекламодавцям.

Логічним вибором для кожного є вибір преміум-сервісу VPN, такого як PureVPN, та отримання безперебійного доступу до Netflix US та інших бібліотек протягом усього року.

Версії Netflix, які країни доступні на PureVPN?

PureVPN пропонує доступ до семи бібліотек Netflix, до яких глядачі можуть отримати доступ з будь-якої точки світу. Наш додаток може отримати доступ до Netflix США, Великобританії, Австралії, Канади, Японії, Франції та Німеччини.

Ви можете легко отримати доступ до регіональних бібліотек Netflix на своєму пристрої через наші програми. І якщо ви використовуєте будь-який пристрій, наприклад ігрову консоль, на якій спочатку потрібно встановити VPN на свій роутер, ви можете змінити регіон Netflix за допомогою згаданих тут серверів країн:

Для Netflix US:

abc1.ptoserver.com

abcgo.pointtoserver.com

netflix-us.pointtoserver.com

Для Netflix Australia:

streaming-au-tcp2.ptoserver.com

streaming-au-udp2.ptoserver.com

Для Netflix Canada:

ca2-ovpn-tcp.pointtoserver.com

ca2-ovpn-udp.pointtoserver.com

Для Netflix Germany:

streaming-de-tcp2.ptoserver.com

streaming-de-udp2.ptoserver.com

Для Netflix Japan:

jp2-ovpn.pointtoserver.com

Для Netflix France:

streaming-fr-tcp2.ptoserver.com

streaming-fr-udp2.ptoserver.com

Чому в інших країнах краще Netflix?

США – не єдина бібліотека, де можна дивитись дивовижні телепередачі та фільми. Насправді, іноземні дослідження також займають центральне місце, пропонуючи чудовий зміст.

Ви можете додати більше до списку перегляду запоїв, відкривши доступ до закордонного вмісту Netflix, який недоступний у вашому регіоні.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me