Кав’ярні з Wi-Fi поруч зі мною


Кав’ярні з Wi-Fi поруч зі мною

Багато авторитетних кав’ярень, таких як Starbucks, почали роздавати кафе безкоштовно WiFi, щоб зберегти своїх клієнтів на довші періоди, тому що це, можливо, збільшує продажі. Вихід у улюблене кафе з Wi-Fi має свої переваги.


Наше повсякденне життя обертається навколо використання швидкісного підключення до Інтернету для просування в нашому повсякденному житті. Незалежно від того, щоб зробити покупку в Інтернеті, спілкуватися в соціальних мережах чи залишатися на зв’язку зі світовими справами, потрібно мати 24-годинний доступ до Інтернету поблизу.

Через потребу постійно мати підключення до Інтернету, у ресторанах, кафе, прилеглих парках розкидані точки доступу до Wi-Fi по всіх містах.

Аналогічно, багато авторитетних кав’ярень, таких як Starbucks, почали роздавати кафе безкоштовно WiFi, щоб утримувати своїх клієнтів на довші періоди, оскільки це, можливо, збільшує продажі. Вихід у улюблене кафе з Wi-Fi має свої переваги.

Наприклад, багато робочих кафе пропонують знижки або часом навіть безкоштовну каву, просто ввівшись у свою мережу. Тож це дає певну мотивацію людям, які можуть відвідувати робочі кафе для проведення своїх зустрічей і навіть за улюбленою гарячою кавою, що чекає їх за столом. Тож студенти, які шукають кав’ярню для навчання або просто завітають до улюбленої кав’ярні пізньої ночі, можуть продовжувати читати цей посібник, який дасть вам рекомендації щодо тих місць, які пропонують WiFi.

Кав’ярні з Wi-Fi біля мене

Starbucks

Напевно, ви знаєте зростаючої популярності пончиків Данкіна у всьому світі, особливо в США. Але ви можете не мати уявлення, що пончики Dunkin пропонують безкоштовне підключення Wi-Fi для всіх у своїх тисячах торгових точок по всьому світу.

Досі один з найбільших кавових гігантів, Starbucks нещодавно співпрацював з Google, щоб інтегрувати свій безкоштовний Wi-Fi з необмеженим доступом до своїх клієнтів та перспектив. Кав’ярні з Wi-Fi поруч з вами – це те, що хоче кожен, хто може просто насолодитися своєю кавою та мати доступ до Інтернету у будь-який час.

Starbucks має свої торгові точки по всьому світу, тому люди, які задаються питанням, як знайти кафе Starbucks з Wi-Fi поруч зі мною, не повинні хвилюватися через широку доступність. Нижче наведено деякі з найбільш популярних країн, де ви знайдете Starbucks:

 • Сполучені Штати
 • Південна Корея
 • Мексика
 • Об’єднане Королівство

Dunkin Donuts

Пончики Данкін відомі не тільки своєю їжею та своїми дивовижними апетитними пампушками, але й харчовим ланцюжком, який пропонує чудове середовище для навчання та роботи. Студенти можуть повною мірою скористатися цією ситуацією, відправившись до однієї з торгових пам’ятників Dunkin і вивчившись для складання іспитів, а також насолоджуватися їх смачними латте. Ці кав’ярні відкриті пізно вночі, тому не соромтеся перекусити. Нижче згадуються деякі найпопулярніші міста США, де можна знайти магазин Dunkin.

 • Нью-Йорк
 • Массачусетс
 • Флорида
 • Нью Джерсі

Джо і сік

Джо та сік у Сполученому Королівстві, Лондон пропонує безкоштовний Wi-Fi, а також чудову каву. Тому, прогулюючись по Лондону та заїжджаючи у Джо та Сік за деякими коктейлями та безкоштовною послугою Wi-Fi, є повноцінним пакетом для більшості людей. Заснована в 2002 році, Джо та кавова компанія “Соки” багатьма назвали улюбленими та займають 3 місце в рейтингу за найшвидшим підключенням Wi-Fi згідно наших тестів.

 • Нью-Йорк
 • Массачусетс
 • Флорида
 • Нью Джерсі

Тіма Хортона

Тім Хортон займає четверте місце в плані надання найкращої послуги Wi-Fi. Розташований у Канаді, ви можете спокійно зв’язатись із тихими кафе WiFi та насолоджуватися смачним еспресо. Використовуючи ваш ноутбук або смартфон, ви можете обирати між двома його послугами: WiFi basic та WiFi plus. Сервіс WiFi plus пропонує підключення до пристрою та надає своїм гостям необмежений доступ до Інтернету на палаючих швидкостях.

Кава в зернах і чайний лист

Кому не хотілося б ковток тієї кремової кави «Dulce de leche»? Ну не просто роздумуйте та смачно частуйте в одному з магазинів кавових зерен та чайних листків. Більше того, що він пропонує – це швидке підключення до Інтернету з мобільним пристроєм з високим попитом на доступ до Wi-Fi у їхніх магазинах. Послуга Wi-Fi безкоштовна і пропонує простий у підключенні сервіс, щоб забезпечити найкраще можливе підключення до Інтернету.

Пошук громадського Wi-Fi

Залежно від того, де ви знаходитесь і намагаєтесь знайти Інтернет без провайдера, ви, можливо, зможете знайти загальнодоступний Wi-Fi поблизу вашої близькості, наприклад, в кафе, ресторанах, бібліотеці, парках та багатьох інших місцях. Однак громадські мережі можуть зробити вас вразливими до кіберзагроз. Виконайте ці дії, щоб бути безпечним під час користування громадським Wi-Fi у гарячих точках, таких як кав’ярні поблизу.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me