Купуйте VPN, щоб отримати кращий і безпечний досвід роботи в Інтернеті




Contents

Купуйте VPN, щоб отримати кращий і безпечний досвід роботи в Інтернеті

Не пропустіть пропозицію! 31-денна гарантія повернення грошей без проблем.

1- Оберіть свій план Змінити валюту: Дол

 • Дол

1 місячний план Без знижок Збережіть 0% 10,95 дол щомісяця на місяць Отримайте 1-місячний план 31-денна гарантія повернення грошей повний доступ. Без обмежень. Найулюбленіші! 7-денне випробування + 47% OFF згодом Збережіть 0% 0,99 дол 10,95 дол. / Міс $ 5,82 / місяць після випробування * 10,95 дол. / Міс $ 5,82 / місяць після пробного періоду * Отримайте судовий процес 7 днів, 31-денна гарантія повернення грошей на 6 місяців 24% Економте 24% 8,33 дол на місяць щомісяця Отримуйте 6-місячний план 31-денної гарантії повернення грошей Увага будь-ласка!Не пропустіть наше 7-денне випробування за $ 0,99. 1-річний план Економте 82% 1,99 дол / мо на місяць Отримуйте 31-денну гарантію повернення грошей на 1 рік 2- Виберіть спосіб оплати Безпечний і зашифрований платіж mcafee-значок Виберіть Спосіб оплати Кредитна картка PayPal Натисніть тут, щоб побачити всі варіанти оплати 0,99 дол. США

Підсумок вашого замовлення

7-денний випробувальний процес PureVPN + 47% OFF згодом 0,99 дол. США Додано

Всього 0,99 дол. США Є КУПОНОВИЙ КОД? Застосувати х

Введіть дійсне ім’я власника картки.

Введіть дійсну електронну адресу.

У мене є кредитна картка, пов’язана з моїм обліковим записом PayPal Кредитна картка

31-денна гарантія повернення грошей

Безпечні та зашифровані платежі

Надіславши цю форму, ви погоджуєтесь з нашими Умовами надання послуг та Політикою конфіденційності.

Оплата успішна

Дякуємо, що спробували демонстрацію кошика PVPN. (Гроші не стягувалися в процесі).

Хочете додати Виділений IP для 0,99 дол. США?
Що Виділений IP? Отримайте Виділений IP Видалити надбудову Виберіть країну

 • Об’єднане Королівство
 • Сполучені Штати
 • Сінгапур
 • Мальта
 • Гонконг (SAR)
 • Німеччина
 • Австралія
 • Канада

Отримайте Виділений IP Хочете додати Переадресація порту для 0,25 дол. США?
Що Переадресація порту? Отримайте Переадресація порту Видалити надбудову Хочете додати Захист DDos для 0,99 дол. США?
Що Захист DDos? Отримайте Захист DDos Видалити надбудову Виберіть країну

 • Сполучені Штати
 • Об’єднане Королівство
 • Нова Зеландія
 • Нідерланди
 • Австралія
 • Канада
 • Німеччина
 • Франція

Отримайте Захист DDos × Виділений IP VPN

З виділеним IP VPN PureVPN ви можете зробити набагато більше, ніж можете собі уявити. Цей додаток служить прекрасним рішенням для тих людей та підприємств, які бажають обмежити доступ до своїх мереж.

Навіщо мені потрібен виділений IP-VPN?

Сервери з віддаленим доступом із шифруванням

Незалежно від того, до якого сервера віддаленого доступу ви підключитесь, ви можете це легко зробити, не турбуючись про збитки, тим більше, що вас підтримує шифрування військового рівня.

Ідеально підходить для бізнесу

Фізичні особи та компанії можуть підключатися до обмежених мереж та серверів. Замість того, щоб отримати доступ до мережі лише хтось із спільним IP-адресою, лише ті, хто має конкретну IP-адресу, можуть це зробити, тим самим підвищуючи безпеку як на стрибках, так і на межі..

Можливості безмежні

Незалежно від того, чи бажаєте ви отримувати доступ до камер відеоспостереження, банківських рахунків чи бажаєте переглядати конфіденційну інформацію, яка знаходиться в захищеній лікарняній мережі, можливості безмежні.

× Захищена DDoS VPN

З виділеним IP VPN PureVPN ви можете зробити набагато більше, ніж можете собі уявити. Цей додаток служить прекрасним рішенням для тих людей та підприємств, які бажають обмежити доступ до своїх мереж.

Навіщо мені потрібна захищена VPN від DDoS?

Блокує необґрунтований трафік

При необґрунтованому трафіку слід очікувати падіння швидкості та відставання в Інтернеті. Але це більше не буде у випадку із нашою захищеною DDoS VPN.

Буває пильним у всі часи

Замість того, щоб щоразу вручну активувати нашу захищену від DDoS VPN, вона буде активною завжди. Як тільки атака буде виявлена, наша захищена від DDoS VPN негайно її знешкодить.

Ідеально підходить і для геймерів

Наша захищена від DDoS VPN служить додатковим рівнем захисту для геймерів, які регулярно націлені на кіберзлочинців та конкуруючих геймерів. Будьте впевнені; у вас буде конкурентоспроможний і безпечний ігровий досвід.

× Переадресація порту

Функція переадресації портів стане зручною, коли вам потрібно отримати доступ до підключеного до Інтернету пристрою / послуги з будь-якої точки світу.

Як користь для мене переадресація портів?

Скажімо, ви хочете отримати доступ до свого ПК, ноутбука чи сервера з будь-якої точки світу. Наш додаток для переадресації портів дозволить вам зробити саме це.

Якщо ви хочете поділитися доступом до свого веб-сайту / FTP або будь-якої іншої служби, тоді вам знадобиться наш додаток для переадресації портів.

Якщо ви хочете пограти в онлайн-гру зі своїми друзями, тоді вам знадобиться наше доповнення Port Forwarding, яке дозволить вашим друзям приєднатися до вашого ігрового сервера.

Якщо ви використовуєте PureVPN на своєму маршрутизаторі, вам знадобиться надбудова переадресації портів, щоб дозволити будь-який конкретний порт на PureVPN IP.

× Безпека підприємства & Конфіденційність

Додаткові функції нового покоління забезпечують надійну безпеку & конфіденційність. Раніше ця технологія була доступна лише для бізнесу & Підприємства. Це дає вам анти-шкідливе програмне забезпечення / антивірус, блокувальник реклами, фільтрування програм, механізм запобігання вторгнень та фільтрування URL / категорій. Подумайте про це як "Супердержави" для вашого звичайного VPN.

Примітка 1:

Відтепер безпека підприємства & Надбудова конфіденційності не працює одночасно з нашим виділеним IP-додатком. Однак ви можете використовувати будь-який інший режим у наших програмах VPN, щоб увімкнути захист Enterprise-Grade & Надбудова конфіденційності.

Примітка 2:

Зауважте, що наразі ручне налаштування PureVPN не підтримує конфігурацію нашої Enterprise Grade Security & Надбудова конфіденційності Будь ласка, використовуйте наші додатки VPN, щоб увімкнути це.

× Захист P2P

Додаток P2P Protection гарантує, що навіть найрозумніші налаштування прихильників хакерами чи державними установами не переходять на ваш пристрій чи комп’ютер. Наш проактивний захист автоматично блокує руйнівні файли, такі як віруси, зловмисне програмне забезпечення, викуплене програмне забезпечення, трояни тощо..

План PureVPN включає:

 • Програми для
 • Безпека підприємства
 • 10-Multi вхід, щоб ви могли одночасно використовувати один обліковий запис на 10 пристроях.
 • 2000+ захищених серверів у 140+ країнах
 • Цілодобова підтримка клієнтів

журнали та підтримка клієнтів Довірчий пілот

Оплатіть кредитною карткою та отримайте 10% знижки!

Я заплачу кредитною карткою Продовжуйте Alipay ×

Виявлена ​​помилка

так ні

Потрібна допомога? Поговоріть з нашою підтримкою в режимі 24/7 наживо

Ваш платіж відхилено

Спробуйте оплатити через Bluesnap.

Виберіть спосіб оплати

Отримайте цю пропозицію зараз Продовжуйте

7-денні пробні запитання

У Новинах

Послуги PureVPN визнані та оцінені провідними організаціями.

TJ McCue

“PureVPN не зберігає жодної вашої онлайн-діяльності, періоду. У ньому немає політики “Журнали перегляду”.

Аріель Богле

“Компанія займає рейтинг найкращих VPN для використання в Австралії”

Кріс Джагер

"Один з найшвидших і найнадійніших варіантів в Австралії – PureVPN, який ми нещодавно потрапили до списку найкращих постачальників VPN 2019."

штамп

31-денна гарантія повернення грошей

Ми – єдиний сервіс VPN, який має 3 мільйони користувачів у всьому світі. Ми маємо те, що потрібно, щоб ви залишалися щасливими, приватними та захищеними. Якщо ви не задоволені на 100%, ми повернемо ваш платіж. Ні клопотів, ні ризику.

Отримайте PureVPN зараз!

31-денна гарантія повернення грошей

PureVPN Сумісність, Місце розташування сервера & Особливості

Ультра-приватний & Безпечний

PureVPN використовує 256-бітове захищене шифрування для всіх з’єднань. Це дозволяє вам отримувати доступ до Інтернету з накидом конфіденційності та безпеки.

Дозволено P2P

Наш безпечний сервіс VPN дозволяє користувачам анонімно завантажувати та завантажувати дані з Інтернету.

Найшвидша швидкість VPN

Стрибки швидкості можуть перетворити розваги в Інтернеті в розчарувальні обриви. За допомогою PureVPN ви можете перетнути всі обмеження швидкості з цілковитою легкістю та комфортом.

24/7 Служба підтримки клієнтів

Ви ненавидите чатів? На PureVPN наші групи підтримки активно працюють. Ми працюємо невтомно у всі години, щоб задовольнити Ваші скарги та вимоги.

Усі облікові записи PureVPN мають такі функції

Програми VPN & Сумісність

Програмне забезпечення / додатки VPN Власні додатки розроблені та підтримуються для забезпечення повної конфіденційності. Підтримувані пристрої & ОС Windows, Mac, iOS, Android, Linux або будь-який інший пристрій, ми охоплюємо вас.

Кількість серверів

Північна Америка 667 високооптимізовані північноамериканські сервери Центральна Америка 12 високооптимізовані центральноамериканські сервери Південна Америка 84 високооптимізовані сервери Південної Америки Азія 321 високооптимізовані азіатські сервери Африка 150 високооптимізовані африканські сервери Європа 807 високооптимізовані європейські сервери Океанія 93 високооптимізовані сервери Океанії

Пропозиції PureVPN

Кілька протоколів безпеки PPTP, L2TP, SSTP, IKEv2, OpenVPN & революційний протокол Stealth. Multi Logins Один обліковий запис PureVPN можна використовувати на 10 пристроях одночасно. Захищені користувачі Wifi Android можуть захистити будь-яку мережу Wi-Fi для доступу до Інтернету приватно. Захист від витоку IP Отримайте повний захист від витоків IPv6, DNS та WebRTC. Повна анонімність Ми пропонуємо доступ до 300 000+ IP-адрес для непорушної анонімності. Поразка швидкості відключення провайдера Станьте невидимим навіть для вашого провайдера, щоб запобігти швидкому заглушці. Перемикач Internet Kill Наш IKS захищає вашу особистість та особисту інформацію, коли ваше з’єднання падає. Необмежена кількість серверів, що перемикають комутатори, скільки разів вам потрібно з будь-яким обліковим записом. Без обмежень пропускної здатності PureVPN пропонує необмежену пропускну здатність для будь-якого облікового запису. Преміум-додатки Ідеальний поєднання преміальних додатків, таких як виділений IP, переадресація портів та захист P2P.

SEPA:

Підтримувані країни покупців: Австрія, Бельгія, Кіпр, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Монако,, ефіри, Португалія, Сан-Марино, Словаччина, Словенія, Іспанія
Підтримувані валюти: євро

Boleto Bancário:

Підтримувані країни покупців: Бразилія
Підтримувані валюти: BRL

iDeal:

Підтримувані країни покупців: Нідерланди
Підтримувані валюти: EUR

paysafecard:

Підтримувані країни покупців: Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Франція, Німеччина, Великобританія, Греція, Ірландія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словацька Республіка, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати
Підтримувані валюти: CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, NOK, PLN, SEK, USD

СОФОРТ

Підтримувані країни покупців: Австрія, Бельгія, Німеччина, Італія, Нідерланди, Польща, Іспанія, Швейцарія, Великобританія
Підтримувані валюти: CHF, EUR, GBP, PLN

eNETS:

Підтримувані країни покупців: Сінгапур
Валюта, що підтримується: SGD

WebMoney:

Підтримувані країни покупців: Вірменія, Білорусь, Киргизька Республіка (Киргизстан), Казахстан, Росія, Таджикистан, Туркменістан, Україна, Узбекистан
Підтримувані валюти: USD

Skrill:

Підтримувані країни покупців: Усі країни, які підтримуються BlueSnap
Підтримувані валюти: Усі валюти, які підтримує BlueSnap

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me