Найкращий телеграмний VPN, щоб розблокувати його з будь-якого місця


Найкращий телеграмний VPN, щоб розблокувати його з будь-якого місця

Якщо ви живете в таких країнах, як Росія та Єгипет, ви не зможете отримати доступ до Telegram. За допомогою PureVPN обійти ці дорожні пробки легко. Просто підробіть своє місцезнаходження в іншій країні, де працює Telegram, і ви хочете їхати.


Telegram VPN логотип

Telegram – це хмарний сервіс VoIP та обміну миттєвими повідомленнями з більш ніж 200 мільйонами активних користувачів. Це дозволяє вам здійснювати дзвінки, надсилати повідомлення, обмінюватися фотографіями та відео, а також великими файлами розміром до 1,5 гігабайт (ГБ). Існують гладкі та інтуїтивно зрозумілі додатки як для настільних, так і для мобільних платформ, які постачаються з широким спектром вражаючих функцій.

До них відносяться, але не обмежуються ними, телеграм-канали, анімовані наклейки, таємні чати та обмін місцезнаходженням у прямому ефірі. Хоча Telegram набув величезної популярності серед користувачів у всьому світі, деякі уряди його не особливо люблять. Якщо ви живете в будь-якому з цих регіонів, ви не зможете отримати доступ до нього, якщо не встановите надійний VPN Telegram на свій пристрій.

Читайте далі, щоб дізнатися більше:

Причини, необхідні VPN Telegram

Нижче наведено кілька вагомих причин, чому вам варто подумати про використання VPN для Telegram:

1. Для доступу до нього з будь-якого місця

Одне з найкращих речей Telegram – це, безперечно, його функції безпеки, які дозволяють користувачам безпечно спілкуватися один з одним. Крім того, їх неодноразова відмова в наданні доступу до ключів шифрування урядам швидко зробила додаток найкращим вибором для людей, які не мають приватного життя.

Однак репутація служби як безпечне місце для спілкування призвела до того, що вона повністю або частково блокується в таких авторитарних країнах, як Китай, Іран, Росія та Єгипет. За допомогою VPN ви можете обійти цю цензуру, спрямувавши свій трафік через сервер в іншій країні, де Telegram не заборонений..

2. Щоб обійти пропускну здатність пропускної здатності

Зменшення пропускної здатності в основному відбувається тоді, коли постачальники послуг Інтернету (ISP) навмисно сповільнюють ваше інтернет-з’єднання. Вони здебільшого вдаються до цієї практики, коли користувачі споживають надмірну кількість даних через потокове відео або використання VoIP-додатків. Як ви очікували, це негативно впливає на якість ваших дзвінків!

Якщо ви встановите VPN-з’єднання перед тим, як використовувати Telegram, ви зробите це неможливим для вашого провайдера, щоб визначити, що вам потрібно в Інтернеті. Усі ваші дані будуть виглядати безглуздо через шифрування військового рівня, застосоване до нього. Оскільки вони не зможуть контролювати вашу онлайн-діяльність, вони не можуть призупинити ваші VoIP-зв’язки.

Пов’язане читання: Що таке VoIP VPN і навіщо він потрібен?

PureVPN – найкраща VPN Telegram!

Для кращої послуги Telegram VPN шукайте не далі, ніж PureVPN. Ми базуємось на юрисдикції Гонконгу, що відповідає конфіденційності, і тому ми не маємо жодних обов’язкових законів щодо збереження даних. Жодна з ваших онлайн-активностей також не реєструється на наших серверах.

PureVPN сертифікований як VPN-сервіс без журналу, що означає, що журнали з’єднань або активності не зберігаються. Навіть якщо буде подано юридичний запит, нам ні з ким ділитися! Також пропонуються різноманітні функції безпеки та конфіденційності, щоб ви могли Telegram без підняття червоних прапорів.

Перемикач Internet kill, 256-бітове шифрування AES та захист від витоку DNS використовуються для захисту ваших зв’язків Telegram. Крім того, ми керуємо глобальною мережею 2 000+ серверів і 300 000+ IP-адрес у 180+ місцях, що дозволяє вам легко отримувати доступ до Telegram з будь-якого місця, де він заблокований.

Зручні програми доступні для всіх основних мобільних і настільних платформ, що дозволяє легко використовувати PureVPN для доступу до Telegram на будь-якому пристрої. Крім того, необмежена пропускна здатність дає вам можливість спілкуватися в чаті скільки завгодно.

Ви все ще плутаєте, чи PureVPN підходить саме вам? Ви будете раді дізнатися, що ми пропонуємо 31-денну гарантію повернення грошей для всіх наших планів. Це дає вам достатньо часу, щоб перевірити послугу без ризику!

Як користуватися Telegram з VPN?

Це простий процес. Просто виконайте вказані нижче кроки та насолоджуйтесь безпроблемним доступом до Telegram з будь-якого куточка світу:

 1. Придбайте підписку PureVPN, перейшовши на нашу сторінку замовлення.
 2. Завантажте та встановіть бажаний додаток.
 3. Після цього увійдіть у систему за допомогою своїх облікових даних PureVPN.
 4. Підключіться до місця розташування сервера в будь-якій країні, де доступ до Telegram.
 5. Зачекайте, коли встановиться VPN-з’єднання.
 6. Тепер запускайте додаток Telegram і залишайтеся на зв’язку зі своїми близькими

Часті запитання

Ось декілька найбільш часто заданих питань щодо Telegram та VPN:

Чому Telegram не працює в Китаї навіть із VPN?

Якщо ви не можете розблокувати Telegram в Китаї, незважаючи на використання VPN, то, швидше за все, ваш провайдер не здатний обійти Великий Брандмауер. Крім того, не всі служби VPN працюють у Китаї, навіть якщо вони вимагають цього зробити.

PureVPN, на відміну від деяких змагань, фактично виконує свої обіцянки. Ми повністю оптимізовані для Китаю і не розчаруємо вас, коли мова заходить про доступ до Telegram – або майже про будь-яку іншу заблоковану послугу – звідти!

Чи варто використовувати безкоштовну VPN для Telegram?

Якщо ви хочете отримати доступ до Telegram із країни, в якій він заблокований, важливо забезпечити захист ваших особистих даних незалежно від того. Цікаво, чому? Це тому, що ви намагаєтесь обійти обмеження, накладені вашим урядом, що може призвести до правових наслідків, якщо все піде не так.

Однак вільні VPN мають серйозні недоліки, такі як низька швидкість та слабке шифрування. Вони заявляють, що є безкоштовними, але вони не відрізняються від будь-якого іншого бізнесу. Адже на таких службах також потрібно заробляти гроші, щоб залишатися на плаву. Більшість із них, як відомо, збирають та продають дані своїх користувачів третім сторонам, як рекламодавці, для отримання прибутку.

З цих причин і багато іншого, велика ймовірність, що ви не отримаєте преміум-досвіду, який шукаєте, якщо використовуєте безкоштовний VPN. Для доступу до Telegram приватно та з душевним спокоєм рекомендуємо дотримуватися платних VPN-послуг.

Згортання речей

Доступ до Telegram з будь-якого місця легко та швидко за допомогою правильної VPN, і саме там імена, як PureVPN, надходять!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map