Наскільки безпечним є VPN – 3 фактори, які слід врахувати


Наскільки безпечним є VPN – 3 фактори, які слід врахувати

22 січня 2020 року


Наскільки безпечний VPN? Щоб вибрати надійну VPN, потрібно врахувати деякі важливі аспекти, які роблять VPN безпечним.

захистити vpn

За останнє десятиліття послуги VPN продемонстрували неймовірне вдосконалення в плані пропонування користувачу більшої цінності. Раніше VPN – це звичайні інструменти, які дозволяли веб-серферам користуватися свободою в Інтернеті. Вони використовувалися лише як інструменти для розблокування веб-сайтів та каналів в Інтернеті.

VPN не сильно відрізнялися від звичайної проксі-сервісу. Отже, вони не надавали користувачеві ніякої додаткової вартості.

Однак за останні кілька років VPN демонстрували неймовірний ріст та інновації, додаючи в свою службу деякі дивовижні функції. До них відносяться функції безпеки та конфіденційності в Інтернеті, які гарантують вашу безпеку в Інтернеті.

Але хоча більшість служб VPN стверджують, що вони пропонують найкращу безпеку в Інтернеті, наскільки надійними є ці послуги? Давай дізнаємось.

Наскільки безпечним є VPN?

Світ в Інтернеті не захищений. Це вже було доведено подобами Едварда Сноудена. Інтернет-провайдери та уряди так само брали участь у моніторингу ваших даних та перевірки того, що ви робите в Інтернеті.

Коли ви підключаєтесь до всесвітньої мережі Інтернет, ваш Інтернет-провайдер призначає вам Інтернет-протокол (IP), який може розкривати таку інформацію, як місто та країна, в якій ви проживаєте. Ця адреса також може бути використана для відстеження вашої онлайн-діяльності. Оскільки ця адреса є загальнодоступною, веб-сайти можуть перевіряти ваше фізичне місцезнаходження, а також можуть відстежувати вас за допомогою файлів cookie.

Бувають також випадки, коли користувачі підключаються до загальнодоступної мережі Wi-Fi, яка вже знаходиться на радарі найнебезпечніших хакерів. Підключення до будь-якої смоктальної точки негайно поставить під загрозу ваш пристрій та всі дані, які вже є в ньому.

У подібних сценаріях ви можете забезпечити безпеку та анонімність своїх даних, підключившись до захищеної служби VPN. Найкращі VPN-сервіси дозволяють вам змінити свою IP-адресу і, отже, замаскувати фактичне фізичне місцезнаходження.

Крім того, ці сервіси пропонують цілісне шифрування, що забезпечує безпеку вашого пристрою та онлайн-трафіку в Інтернеті. Це захищає вас навіть під час підключення до компрометованої мережі Wi-Fi.

Але, незважаючи на ці особливості, ваша служба VPN все ще безпечна? Відповідь, мабуть, ні. Чому? Оскільки в Інтернеті існує безліч інших причин, які можуть поставити під загрозу вашу безпеку, навіть якщо VPN увімкнено.

Три аспекти, які роблять безпеку VPN

Є кілька важливих аспектів, які потрібно врахувати, перш ніж вибирати будь-яку службу VPN. Ці аспекти рідко просуваються, але вони є важливими для того, щоб ви справді залишалися в безпеці в Інтернеті.

Щоб VPN був справді безпечним, він повинен мати такі функції:

1. Захист від витоку IP

Ви коли-небудь відвідували обмежений веб-сайт під час підключення до VPN і все ще вважаєте його недоступним? Якщо так, то, можливо, ваш VPN витікає вашу IP-адресу.

Деякі послуги VPN, особливо безкоштовні, не є ідеальними. Вони всередині себе просочуються, які призводять до викриття вашої фактичної особи в Інтернеті. Не вдається уникнути цієї проблеми, окрім використання послуги VPN, яка пропонує захист від витоку IP.

Існує кілька типів витоків, які можуть викрити вашу особу в Інтернеті. До них відносяться витік WebRTC, витоку DNS та витоку IPv6.

Усі ці витоки можна запобігти, якщо ви використовуєте PureVPN. Сервіс не тільки забезпечує захист від цих витоків, але й надає інструменти для тестування всіх цих типів витоків.

Ви можете дізнатися більше про ці витоки та про те, як PureVPN захищає вас від них звідси.

2. Перемикач Internet Kill

Якщо ви звичайний користувач VPN, можливо, виникла проблема, яка може повністю розкрити вашу особу в Інтернеті. Часто трапляється так, що під час серфінгу в Інтернеті ваш VPN, можливо, випадково відключився, залишаючи вас повністю відкритим в Інтернеті. Це розчарування, яке можна уникнути, якщо ви користуєтеся правильною службою VPN.

Важливою особливістю, яка забезпечує безпеку в Інтернеті, є перемикач Internet Kill. Якщо ввімкнено, ця функція побудована для того, щоб перервати ваше інтернет-з’єднання, якщо ваш VPN випадково відключився.

Ця функція неймовірно корисна, оскільки рятує вас від загальної експозиції в Інтернеті. Навіть якщо ваш VPN відключається, ви можете залишатися полегшеними, дізнавшись, що ви все ще заховані та анонімні в Інтернеті.

PureVPN – одна з перших VPN-сервісів, яка запропонувала своїм користувачам функцію Internet Kill Switch.

3. Немає політики реєстрації журналів

Більшість служб VPN стверджують, що вони зберігають нульові журнали користувачів у своїй системі. Найчастіше ці твердження виявляються абсолютно помилковими. Вам потрібно лише відкрити сторінки політики конфіденційності цих служб, щоб дізнатися, що вони фактично зберігають журнали користувачів у своїй мережі.<

Лише деякі служби VPN мали пристойність фактично згадувати це на своїй сторінці політики конфіденційності, що вони зберігають нульові журнали. Але навіть у цих випадках важко прийняти ці послуги своїм словом.

Очевидним рішенням у цьому випадку є те, щоб ці служби провели сторонній аудит, який може підтвердити, що вони зберігають нульові журнали. Лише п’ять служб VPN дозволили сторонній аудит, який підтвердив, що вони зберігають нульові журнали у своїй системі.

Переваги безпечної VPN

Кілька постачальників VPN заявляють, що вони є найбільш безпечними. Не багато хто насправді може протистояти важкому завданню стати лідерами цієї галузі. Це особливості захищеної VPN.

256-бітове шифрування: Використовує 256-розрядне шифрування AES військового рівня, що забезпечує ваші дані захищеними та захищеними від шкідливих об’єктів.

Протоколи безпеки: Додатки постачаються у комплекті із стандартними захищеними протоколами vpn. Протоколи забезпечують гладку та безпечну роботу в Інтернеті відповідно до ваших потреб

Захист DDoS: DDoS-атаки можуть повністю порушити вашу систему. Безпечний VPN захищає вас від DDoS-атак до 480Gbps

NAT Брандмауер: Брандмауер NAT блокує всілякі вхідні загрози та захищає ваш зв’язок від вимагання.

Захист P2P: Ведіть безпечну комунікацію, завантажуйте та завантажуйте файли з максимальною захистом P2P. Ви залишаєтеся анонімними під час спілкування P2P.

Заключна примітка

Застереження завжди краще, ніж лікування. Багато VPN-сервісів вважають найбезпечнішими в Інтернеті. Замість того, щоб приймати ці служби VPN за словом, краще перевірити їхні сторінки функцій і переконатися, чи вони справді захищені чи ні.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map