Насолоджуйтесь потоковою передачею за допомогою VPN Disney Plus


Насолоджуйтесь потоковою передачею за допомогою VPN Disney Plus

Використання VPN – це найкращий спосіб дивитися Disney Plus, оскільки він доступний лише в США. На щастя, PureVPN пропонує приголомшливу 7-денну пробну версію всього за 0,99 дол. США, щоб вперше допомогти вам розблокувати Disney Plus з будь-якого місця. Доступ до Діснея Плюс показує легко та знеструмлює ваш мозок під час блокування.


Отримайте PureVPN

31-денна гарантія повернення грошей

Як передавати VPN Disney Plus

Disney Plus обмежений географією. Ось як можна отримати доступ до нього за допомогою VPN Disney Plus:

підписатися на Дісней плюс vpn

Завантажити

Встановіть PureVPN на свій пристрій

підключити до диснея плюс з purevpn

Вхід

І підключитися до сервера США

доступ до диснея плюс з vpn

Зроблено!

Почніть трансляцію на Disney Plus

Де доступний Disney Plus?

США, Канада, Австралія, Нова Зеландія та Нідерланди – єдині щасливі регіони, де Disney Plus розпочав свою послугу. Дісней планує поступово розширюватися до Європи до березня 2020 року та Індії та Близького Сходу через деякий час, щодо чого Дісней не взяв на себе жодних зобов’язань..

Disney + доступні країни

Як зареєструватися на Disney Plus з-за кордону

Наразі Disney Plus підтримує лише варіанти оплати, які є рідними для країн, де запустили послугу. Міжнародна процедура оплати, така як PayPal, або кредитні картки, які не зареєстровані за адресами в цих країнах, не працюватимуть.

Але є невеликий злом, за допомогою якого можна зареєструватися в Діснеї з-за кордону. Попросіть своїх друзів чи родичів у США, Канаді чи Австралії платити від вашого імені. Отримайте облікові дані, використовуйте VPN Disney Plus та підключіться до сервера США, Каліфорнії чи АС та почніть передавання потоку Disney Plus.

Ще один спосіб передплати та перегляду Disney Plus – це здійснення платежів через подарункові картки в iTunes, Google Play Store, PS4 та Amazon. Вам просто потрібен VPN, щоб підробити своє місцезнаходження, оскільки послуга обмежена географією.

Що я можу дивитись на Disney Plus?

Дисней + телевізійні шоу

Дісней + телешоу

Як не любить телевізійні шоу Діснея? Вони користуються популярністю з кінця 90-х, і тепер включають деякі найпопулярніші телевізійні шоу, такі як Big Hero 6 та “Зоряні війни”. Тепер, коли Disney розробила власні потокові сервіси, орієнтовані на спостерігачів, невдовзі можна очікувати багато хорошого матеріалу.

Дісней + фільми

Дісней + Фільми

Анімаційні фільми Діснея любили люди різного віку та походження. У потоковому сервісі Disney Plus розміщено десятки чудових фільмів Діснея, які ви, можливо, не дивилися. Ви також знайдете всі фільми, які ви переглядали раніше, і полюбили їх усі, такі як «Зоряні війни» та фільми «Марвел».

Дісней + Класика

Дісней + Класика

А що з класиками, такими як Король левів, Аладін, Пітер Пан та Книга джунглів? Disney Plus теж їх отримав. Всі чудові класичні казки, які Дісней анімізував у тривалості функцій, доступні в потоковому сервісі Disney Plus.

Слідкуйте за Hulu та ESPN за допомогою пакета Disney Plus

disneyplusbundle

Ви можете отримати співвідношення ціни та якості, підписавшись на пакет Disney + Bundle, який включає Hulu та ESPN + всього за $ 12,99. Якщо у вас вже є підписка Hulu або ESPN +, ви можете використовувати ту саму електронну адресу, щоб підписатися на Disney Plus, і сума платежу буде відповідно скоригована.

З Hulu ви отримаєте популярні американські телешоу, а також оригінали. ESPN + дозволить вам дивитися футбол, бейсбол, баскетбол, теніс чи коледжі, багато з яких не транслюватимуться на кабельному каналі.

Дивіться Disney Plus на різних пристроях

purevpndisneyplusdevices

На ПК або Mac, Disney Plus можна отримати доступ з офіційного веб-сайту. Крім того, ви можете завантажити додаток на смартфоні iOS або Android. Disney Plus також доступний на деяких смарт-телевізорах, таких як Samsung та LG.

Якщо ви перебуваєте за межами США, швидше за все, ви не зможете отримати доступ до Disney + безпосередньо. Отримайте PureVPN для будь-якого свого потокового пристрою та підключіть його до доступу до Disney + з будь-якого місця. Люди в ScreenBinge протестували нашу VPN на багатьох пристроях, і вони люблять цей досвід!

Навіщо використовувати VPN разом із Disney Plus?

Хороший VPN Disney Plus може допомогти вам так багато способів, щоб максимально використати ваш досвід переживання.

  • Мандрівник

  • Експат

  • Унікальний контент

  • Спліт тунель

  • Конфіденційність в Інтернеті

Якщо ви живете в США і вже полюбили нову потокову службу Діснея, вам потрібно отримати преміум Disney + VPN, якщо ви плануєте подорожувати незабаром. Це важливо, оскільки, виходячи за межі своєї країни, ви втратите доступ до всіх улюблених фільмів і телевізійних шоу, оскільки Disney Plus обмежений географією.

Завдяки VPN, підключеному на потоковому пристрої, ви можете миттєво змінити своє місцезнаходження, маскуючи свою реальну IP-адресу псевдо IP-адресою. Для цього просто змініть своє місцезнаходження на США, і ви зможете отримати доступ до Disney Plus миттєво.

Якщо ви живете в чужій країні через свої робочі чи бізнес-вимоги, вам не вистачає уваги, щоб переглядати увесь чудовий вміст, який ви любили перекушувати вдома. За допомогою VPN Disney Plus ви можете отримати доступ до всього цього на Disney Plus з будь-якої точки світу.

Підключившись до VPN, ви можете вибрати будь-яке місце, залежно від ваших уподобань. Просто виберіть місце, де доступний Disney Plus, наприклад, у США. Після підключення перегляд Disney plus з інших країн вже не буде складним завданням.

Для більшості потокових служб, таких як Netflix або Amazon Prime, настає час, коли стримери відчувають, що на платформі немає нічого нового. Зазвичай це відбувається в самотні часи, які ви хотіли використати для перегляду чогось хорошого. Але зараз його там немає.

Перегляд Disney + може привернути до вас речі, оскільки у ньому багато нових телешоу та фільмів. Більшість контенту, який раніше був розкиданий по конкуруючих платформах, таких як Netflix та Amazon Prime, тепер був вилучений та наданий на сервіс Disney. Є вантаж для всіх, хто насолодиться!

На відміну від інших VPN, які можуть уповільнити вашу швидкість буферизації та дратувати вас, наш VPN використовує розділене тунелювання, дуже складний механізм, спрямований на оптимізацію вашої швидкості потоку. За допомогою розділення тунелів ви можете встановити, до яких веб-сайтів ви хочете отримати доступ через VPN та до тих, до яких ви хочете отримати доступ без нього.

Спліт тунелювання – це те, що робить VPN чудовим потоковим інструментом. Передача вмісту Disney Plus у вмісті HD та 4K можлива з інших країн, якщо ви підключені до VPN.

Наш VPN – найкращий потоковий VPN, який робить вас повністю анонімним та безпечним в Інтернеті. Ваш Інтернет-провайдер та ваші регіональні органи онлайн-моніторингу блокують ваш доступ до гео обмежених служб, тому ви не можете отримати доступ до Disney Plus зі свого регіону..

Крім того, у кількох випусках новин повідомляється, що тисячі облікових записів DisneyPlus були взломані і зараз продаються. Якщо ви проти таких порушень особистих облікових записів і захищаєте конфіденційність, вам потрібно отримати VPN. Підключившись до VPN, ви стаєте абсолютно анонімними в Інтернеті, що захищає вас від усіх кіберзагроз.

Часті запитання

Ось відповіді на деякі найбільш задані питання щодо використання VPN з Disney Plus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me