Netflix не працює на Apple TV? Ось як це виправити.


Netflix не працює на Apple TV? Ось як це виправити.

Опубліковано: 03 березня 2020 року


Користувачі Apple TV стикаються з різними проблемами, пов’язаними з потоковою передачею, коли користуються додатком Netflix на своїх пристроях другого покоління та вище. У деяких випадках користувачі зустрічаються з помилкою привітання “Netflix наразі недоступний”, в інших Netflix продовжує виходити з ладу; хоча деякі користувачі можуть виявити, що Netflix не має звуку на Apple TV. Якщо ви також стикаєтесь з будь-яким із цих набридливих проблем, прочитайте їх у посібнику з усунення несправностей нижче.

Netflix не працює на Apple TV

Netflix тепер офіційно доступний для Apple TV 2 і вище. Нарешті, користувачі Apple TV отримали перерву від випробувань різних способів вирішення проблем, які ледь не спрацювали. Apple TV приймає майже всі основні потокові сервіси, такі як Amazon Prime та Hulu, але завдяки Netflix додається до списку, Apple TV став гарячим вибором у потоковому співтоваристві.

Netflix на Apple TV пропонує своєрідний досвід потокового передавання, але, як і всі підтримувані Netflix пристрої, існують конкретні дорожні блоки, з якими часто стикаються користувачі. Якщо ви теж стикаєтесь з будь-яким із проблем, про які ми згадували на початку, прокрутіть униз до їх конкретних рішень.

“Netflix наразі недоступний”

Якщо ви отримуєте повідомлення про помилку про те, що “Netflix наразі недоступний”, нижче наведено кілька швидких виправлень, які ви можете спробувати.

Перевірте Netflix на іншому пристрої

Спробуйте скористатися Netflix на іншому пристрої, наприклад смартфоні чи ПК, щоб побачити, чи є проблеми з мережевим підключенням. Якщо Netflix працює на іншому пристрої, то проблема полягає у вашому Apple TV.

Перевстановіть Netflix на Apple TV

Ви можете видалити додаток Netflix на Apple TV, а потім знову встановити його, щоб побачити, чи може він вирішити проблему. Ось як:

 • Натисніть і потримайте центральну кнопку на сенсорній панелі, і ви побачите, як Netflix починає тремтіти
 • Тепер натисніть кнопку відтворення
 • Виберіть “Видалити”
 • Тепер перейдіть до App Store, знайдіть Netflix та встановіть його знову

Перезавантажте свій пристрій Apple TV

Ви можете відключити Apple TV від декількох хвилин, а потім увімкнути його знову, щоб перезапустити його. Або ви можете зробити це з “налаштувань”. Ось як:

 • Перейдіть у розділ “Налаштування”, “Система” для пристрою 4K / 4-го покоління або “Загальні; для 3-го покоління та нижчого
 • Тепер виберіть “Перезапустити”.

Перевірте оновлення Apple tvOS

Ви можете перевірити наявність очікуваного оновлення Apple tvOS, виконавши ці кроки. Виберіть “Налаштування” > “Система” або “Загальні” > “Оновлення програмного забезпечення”. Якщо є оновлення, виберіть “Оновити програмне забезпечення” або “Оновити автоматично”, а потім “Завантажити та встановити”

Скидання налаштувань Apple TV

Скидання всіх налаштувань Apple TV може назавжди вирішити проблему. Перейдіть до “Налаштування” ↦ Загальне ↦ Скидання ↦ Скидання всіх налаштувань

Перевірте підключення до Інтернету

Відкрийте “Налаштування” > “Мережа” > “Тестова мережа” > ‘Так’ > Тепер виберіть очікувану швидкість завантаження зі свого інтернет-з’єднання.

Перевірте оновлення мережевих налаштувань

Ось як можна оновити мережеві налаштування:

 • Відкрийте “Налаштування”, потім “Загальні, потім” Мережа, потім “Wi-Fi” або “Ethernet”.
 • Для користувачів Ethernet: виберіть “Ethernet” > “Налаштувати IP” > “Автоматично”. Тепер виберіть “Налаштувати DNS” > “Автоматично”.
 • Для користувачів Wi-Fi: Виберіть мережу Wi-Fi > “Налаштувати IP” > “Автоматично”. Тепер виберіть “Налаштувати DNS” > “Автоматично”.

Ось декілька швидких виправлень найбільш часто зустрічаються помилок користувачів Netflix Apple TV. Давайте швидко перейдемо до наступної проблеми та її посібника з усунення несправностей.

Ні звуку на Netflix

Люди також скаржаться на те, що Netflix не має аудіовиходу на Apple TV. Якщо у вас теж виникає ця проблема, перевірте наведені нижче рішення.

Спробуйте відтворити інший фільм чи шоу

Іноді Netflix може не мати звуку через зламаний або зіпсований заголовок у бібліотеці. Ви можете відтворити інший фільм чи телешоу, якщо проблема пов’язана з цим конкретним заголовком або з самим додатком Netflix.

Відрегулюйте налаштування аудіо на пристрої

Ви можете спробувати змінити налаштування аудіо на Apple TV, щоб побачити, чи вирішує це проблема. Ось як:

Для користувачів другого та третього класів Apple TV: перейдіть до розділу “Налаштування” > “Відео та аудіо” > “Формат аудіо” > “Dolby” > “Виберіть Авто” та перевірте Netflix.

Для користувачів 4-го та 4-го телебачення Apple TV: відкрийте “Налаштування”, “Відео та аудіо”, “Формат аудіо”, “Змінити формат”, “Використовуйте найкращий доступний”.

Перевірте проблеми з підключенням обладнання

Netflix може також втратити звук, якщо у вашому пристрої є проблеми з апаратним підключенням. Ось як можна перевірити та вирішити ці проблеми.

Використовуйте кабель HDMI ↦ Підключіть його безпосередньо до телевізора ↦ Зворотній бік кабелю HDMI ↦ Спробуйте інший кабель HDMI ↦ Спробуйте новий порт HDMI

Наведені вище рішення зможуть повернути ваш додаток Netflix в ідеальне здоров’я для аудіовізуального спостереження. Тепер, без зайвих прихильників, переходимо до наступної проблеми.

Netflix App Crashes на Apple TV

Якщо ви виявите, що додаток Netflix на вашому пристрої Apple TV почав виходити з ладу, знову і знову, ви можете спробувати наведені нижче рішення. Рішення майже такі ж, як ті, які ми окреслили для проблеми “ні”. 1, тому ми б пропустили деталі більшості з них.

 • Оновіть свій Apple tvOS
 • Перевірте підключення до мережі
 • Перезапустіть маршрутизатор >>Скиньте налаштування Apple до стандартних
 • Перезавантажте свій пристрій Apple TV
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map