Отримайте американський Netflix на пристроях Apple


Отримайте американський Netflix на пристроях Apple

Опубліковано: 03 березня 2020 року


Перегляд Netflix на такому портативному пристрої, як ваш iPhone або iPad, є досить зручним варіантом, коли ви в дорозі. Якщо ви захоплений стример і не хочете пропустити улюблене телешоу у передбачуваному випадку, наприклад, подорожі, цей посібник покаже вам, як отримати додаток Netflix на iPhone або iPad. Більше того, у нього також є акуратний трюк, щоб отримати доступ до могутньої американської бібліотеки Netflix за межами США.

Отримайте американський Netflix на пристроях Apple

Навіть незважаючи на те, що Netflix найкраще споживається на великому екрані, як Apple TV, перегляд його на компактному пристрої Apple, як-от iPhone чи iPad, не так вже й погано. Це портативний, Netflix має спеціальний додаток для iPhone і iPad, який забезпечує доступ одним вмістом в один клік до всього контенту, і очі досить добре регулюють екран. Тож наступного разу, коли ви вирушаєте в подорож, носіть власний розважальний центр у кишені, встановивши додаток Netflix на свій iPhone або iPad. Ось як ви можете це зробити.

 1. Клацніть на іконку “App Store”
 2. Виберіть Пошук і введіть “Netflix” на панелі пошуку
 3. Торкніться опції “Netflix, Inc.” у результатах пошуку
 4. Виберіть “Отримати” або торкніться значка “Хмара”
 5. Тепер додаток Netflix буде доступний на вашому головному екрані
 6. Запустіть Netflix >> Введіть свої облікові дані
 7. Насолоджуйтесь Netflix на iPhone або iPad

Якщо ви не можете знайти додаток Netflix в App Store, перевірте, яку версію iOS ви використовуєте на своєму iPhone або iPad. Щоб завантажити останню версію програми Netflix, ваш пристрій має працювати на iOS 12.0 або новішої версії. Користувачі, які працюють на попередніх версіях iOS (5.0 і вище), можуть завантажувати його лише у тому випадку, якщо додаток уже було завантажено раніше. Виконайте наведені нижче дії, щоб перевірити версію iOS.

 1. Перейдіть до розділу “Налаштування” > ‘Загальні > “Про”
 2. Ваш номер версії iOS буде вказаний поруч із “Версією”

Якщо ви використовуєте iOS версії 5.0 або 11.4.1 і раніше завантажили додаток Netflix на свій iPhone або iPad, ви можете перезавантажити старішу версію Netflix, сумісну з вашою поточною версією iOS.

Як дивитися американський Netflix на iPhone, iPad або IOS

Тепер, коли на вашому пристрої запущено додаток Netflix, давайте перейдемо до горішної пориви цього посібника.

Якщо ви перебуваєте в США та подорожуєте за межами регіону, ви матимете доступ лише до бібліотеки вмісту, яка доступна в країні, куди ви їдете. Це означає, що потрібно попрощатися з сотнями назв, які доступні лише у могутній бібліотеці США, поки не повернетесь додому.

Аутсорсинг Netflix не такий простий, як це було настільки просто, як зміна налаштувань DNS або використання проксі-сервера, просто не вийде. Вам потрібен послідовно працюючий трюк, щоб подолати минулі бар’єри, пов’язані з бібліотеками вмісту Netflix. Саме тоді на допомогу приходить надійний VPN Netflix, такий як PureVPN.

VPN шифрує ваш інтернет-трафік і здійснює маршрутизацію через VPN-сервер, розміщений у віддаленому місці, що в даному випадку – це США. Це, в свою чергу, видаляє всі сліди вашої реальної IP-адреси та наштовхує Netflix вважати, що до служби доступ до них звертаються з інших місць. Популярні VPN-сервіси, такі як PureVPN, можуть похвалитися понад 2000 серверами по всьому світу з сотнями тисяч IP-адрес, які Netflix неможливо виявити незалежно від того, наскільки розумними та ефективними є їхні методи глибокого огляду пакетів..

Чи всі VPN працюють?

Більшість, звичайно, ні. Безкоштовний або базовий VPN, що має обмежену серверну мережу, зобов’язаний отримувати виявлення та чорний список від Netflix через періодично використовувані IP адреси. Якщо ви хочете постійно дивитися US Netflix без будь-яких прикрих помилок проксі, виберіть авторитетну службу VPN, наприклад PureVPN.

Що робить PureVPN найкращим VPN для американських Netflix?

PureVPN дозволяє отримати доступ до семи популярних медіа-бібліотек Netflix, включаючи US Netflix. Деякі інші помітні функції включають:

Виділений додаток для iOS

PureVPN має спеціальний додаток для iOS, який ви можете встановити з App Store за лічені секунди. Це буде вашим порталом до необмеженого світу потокової передачі Netflix.

Сертифікація без реєстрації

PureVPN суворо дотримується політики нульового журналу. Це один з небагатьох постачальників VPN, який пройшов незалежний аудит безпеки своєї політики конфіденційності та систем, щоб довести це.

Велика серверна мережа

PureVPN може похвалитися великою мережею 2000+ серверів, стратегічно розповсюджених у 180 місцях. Маючи у своєму розпорядженні колосальні 300 000+ IP-адреси, шанси виявити Netflix за допомогою повторюваної IP-адреси майже дорівнюють нулю. Крім того, ви можете також вибрати спеціалізований IP-адрес для регіону, щоб переконатися, що ваша IP-адреса ніколи не передається нікому

Як дивитися американський Netflix з PureVPN

Ось що потрібно зробити:

 1. Підпишіться на PureVPN (якщо ви ще цього не зробили)
 2. Перейдіть до “App Store” та шукайте “PureVPN” на панелі пошуку
 3. Виберіть “Отримати” або торкніться значка “Хмара”, щоб завантажити та встановити додаток PureVPN для iOS з App Store
 4. Запустіть додаток PureVPN та увійдіть у систему за допомогою своїх облікових даних
 5. У списку “Популярні веб-сайти” натисніть “US Netflix”
 6. Тепер ви можете дивитися американські Netflix на своєму iPhone або iPad з будь-якої точки світу

Якщо у вас є Apple TV 4 або Apple TV 4K, виконайте наведені нижче дії, щоб отримати додаток Netflix на своєму пристрої.

 1. Перейдіть на головний екран і відкрийте “App Store”
 2. Шукайте “Netflix” у магазині додатків та натисніть “Get”, щоб встановити програму
 3. Після завершення встановлення ви знайдете додаток прямо на головному екрані

Як отримати американський Netflix на Apple TV

Якщо ви новий абонент Netflix і хочете переглянути його на своєму Apple TV, вас чекає неприємний сюрприз. Регіональні обмеження, застосовані Netflix, не дозволять вам передавати потоковий вміст, окрім того, який доступний у вашій місцевій медіатеці.

Netflix має спеціальні бібліотеки вмісту для різних регіонів, і доступність вмісту сильно залежить від того, де ви знаходитесь. Наприклад, американський Netflix, який є найпопулярнішим та найпоширенішим, обмежується лише США.

Потокове передавання Netflix на Apple TV – це чудовий досвід, але ви можете взяти це за чіткі місця, перебравшись до найбажанішої бібліотеки Netflix у США. Вирішення проблеми настільки ж просто, як 123. Просто підключившись до сервера PureVPN у США, весь вміст бібліотеки США стане доступним для вас. PureVPN має розгалужену серверну мережу, добре оптимізовану для потокової передачі і не підтримує журнали вашої онлайн-діяльності.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me