Переглядайте iQiyi за межами Китаю та Тайваню за допомогою VPN


Переглядайте iQiyi за межами Китаю та Тайваню за допомогою VPN

Спробуйте PureVPN лише за 0,99 і насолоджуйтесь усіма західними та східними телепередачами та фільмами на iQiyi за межами Китаю, а також на Тайвані.


Отримайте 31-денну гарантію повернення грошей PureVPN

Передайте весь локальний та глобальний вміст на iQiyi за межами Китаю та Тайваню

Передайте весь локальний та глобальний вміст на iQiyi за межами Китаю та Тайваню кількома простими кроками:

iQiyi з purevpn

Завантажити

І встановіть PureVPN

Сервер iQiyi vpn

Підключення

На наш китайський сервер VPN

отримати iQiyi

Все готово

Доступ до iQiyi з будь-якого місця

Вам потрібен VPN для передачі iQiyi?

Також відомий як “Netflix of China”, iQiyi пропонує одну з найбільш багатих на вміст бібліотек в Інтернеті. Однак він доступний лише в Китаї та на Тайвані, а це означає, що після виходу з китайських кордонів ви не можете отримати доступ до вмісту iQiyi з будь-якого місця.

HBO VPN

Чому слід дивитися iQiyi за межами Китаю та Тайваню за допомогою PureVPN?

Переваги використання PureVPN для iQiyi багато. Ось такі основні переваги, якими ви можете користуватися за допомогою нашого VPN:

  • Подорож

  • Доступність

  • Швидкість

  • Прилади

  • Multi-Logins

Китай має одне з найбільших у світі населення. Так само його експати розкинуті по всіх континентах, включаючи Європу, Америку, Африку, Азію, Австралію тощо.

Що стосується життя, китайці насолоджуються своїм часом за кордоном. Однак, коли мова заходить про доступ до інтернет-контенту зі своєї країни, речі стають трохи небажаними. Як і ви не можете отримати доступ до якоїсь частини Інтернету, коли ви знаходитесь в Китаї через Великий Брандмауер, ви також не можете отримати доступ до деякого китайського вмісту, коли ви знаходитесь за межами регіону. Навіть преміальна підписка на iQiyi не принесе вам користі, якщо ви живете за кордоном.

PureVPN має сервери в різних регіонах, включаючи Китай. Більше того, у нас сотні IP-адрес на кожному сервері, а це означає, що ви можете отримати китайську IP-адресу лише за кілька кліків. Після підключення до китайського VPN-сервера ви можете отримати доступ до iQiyi за межами Китаю та Тайваню з будь-якого континенту.

iQiyi – не єдиний китайський сервіс потокового передачі, який керував серцем багатьох мешканців країни та за її межами. Насправді є також багато інших відомих імен, якими користуються мільйони користувачів щомісяця, такі як Baidu Video, Youku, QQVideo та PPTV, щоб назвати лише кілька.

Подібно до iQiyi, всі ці послуги доступні лише людям, що проживають у Китаї. Це означає, що ви втратите привілей отримувати доступ до цих послуг, як тільки перейдете на чужий ґрунт.

PureVPN – ваш лицар у блискучих обладунках, оскільки за допомогою декількох клацань ви можете отримати доступ до всіх таких каналів. Підключившись до обраного вами сервера та отримавши потрібний IP-адрес, ви можете отримати доступ не лише до потокових каналів та послуг з Китаю з-за кордону, але й навпаки.

Пропускна здатність часто може бути проблемою, пов’язаною із сповільненим потоком потоку або буфером. Насправді ви не зможете отримати хороші швидкості завантаження, якщо у вас виникнуть проблеми з пропускною здатністю.

Іноді повільна швидкість є причиною обмеженої пропускної здатності, яку відкриває ваш Інтернет-провайдер. Для цього вам потрібно попросити свого провайдера про кращі швидкості, що можливо за допомогою оновленої підписки. Якщо це не обмежена пропускна здатність, то, можливо, ви зіткнулися з проблемою прослуховування провайдера.

Швидке затухання є досить давньою практикою серед Інтернет-провайдерів, і вони роблять це для обмеження деяких користувачів, які є кмітливими стримерами. PureVPN може допомогти вам швидко вирішити цю проблему.

Вам не потрібно вмикати будь-яку функцію або робити якісь додаткові налаштування, щоб подолати дроселювання. Просто запустіть PureVPN і отримайте доступ до улюбленої послуги для передачі потоку без буферизації.

Трансляцію найкраще насолоджуватись на мобільних пристроях. Зрештою, як би ви закликали передавати вміст у iQiyi під час руху в метро? Звичайно, ви б відкрили свій смартфон або планшет і почали б передавати китайський вміст на ходу.

Щоб отримати доступ до iQiyi на своєму пристрої з-за меж Китаю, на вашому пристрої потрібно встановити VPN. Але не кожна VPN підтримує всі пристрої Windows, iOS, Mac або Android.

Одним з найкращих аспектів PureVPN є те, що VPN можна встановити на багатьох пристроях. Ви можете запускати PureVPN на Android TV, Linux, iOS, Windows, консолях і навіть маршрутизаторі. Крім того, ми легко дотримуємося посібників, які допоможуть вам налаштувати VPN за кілька хвилин.

Крім використання PureVPN на потрібному пристрої для перегляду iQiyi за межами Китаю, ви також можете використовувати VPN на інших підключених пристроях. Причин може бути багато. Наприклад, ви хочете захистити кожен пристрій у своєму будинку. Ви можете додати зручності у своєму житті, зберігаючи PureVPN на кожному пристрої, який ви регулярно використовуєте.

Або, можливо, ви хочете закріпити пристрій свого брата або батьків, щоб вони могли також користуватися безпечним серфінгом або легкою доступністю вмісту з будь-якого місця.

Якщо у вас є PureVPN, вам не потрібно купувати кілька облікових записів, щоб одночасно використовувати VPN на різних пристроях. Ви можете використовувати однакові облікові дані на до 5 пристроях і, таким чином, використовувати VPN на кожному пристрої одночасно.

Чому платні VPN краще, ніж проксі-сервіс та безкоштовні послуги VPN?

Знайте різницю – платний VPN проксі-сервер
Шифрування данихТакНемаєТак
Сумісність із кількома пристроямиТакНемаєНемає
HD & Доступність потокового потоку 4KТакНемаєНемає
Профілактика дроселювання ISPТакНемаєНемає
DNS & Захист від протікання IPv6ТакНемаєНемає
Виділені сервериТакНемаєНемає

Відгуки клієнтів PureVPN

Довірчий пілот

Часті запитання

У вас можуть виникнути запитання, що хвилюють ваш розум щодо доступності iQiyi тощо. Читайте далі та отримуйте відповіді на всі ваші запитання.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me