Політика конфіденційності PureVPN


Contents

PureVPN
Політика конфіденційності

Ми НЕ зберігаємо журналів, які можуть ідентифікувати чи допомагати в моніторингу активності користувача.

Політика конфіденційності PureVPN

Ви невидимі – навіть ми не можемо побачити, що ви робите в Інтернеті

Ми НЕ ведемо жодної записи вашої діяльності веб-перегляду, журналів підключень, записів IP-адрес VPN, призначених вам, ваших оригінальних IP-адрес, часу підключення, історії вашого перегляду, відвідуваних вами сайтів, вашого вихідного трафіку, вмісту чи даних ви отримали доступ або запити DNS, що генеруються вами.
Ми хочемо, щоб ви мали впевненість у тому, що ми збираємо мінімальні дані, єдиною метою яких є функціонування нашого VPN та проксі-сервісу та безперебійна робота з ним. Наші системи, процеси та сервери розроблені таким чином, щоб не зберігати будь-яких конфіденційних / особистих даних. Це робиться дизайном, щоб гарантувати, що у нас немає даних для обміну, навіть коли цього вимагає законодавство.

Ми не просто стверджуємо це, але це довели, провівши аудит наших систем та конфігурацій провідним американським незалежним аудитором Altius IT. Аудитор підтвердив, що це:
“Не знайдено жодних доказів конфігурацій системи та / або файлів журналу системи / служби, які незалежно або колективно можуть призвести до ідентифікації конкретної особи та / або активності особи при використанні послуги PureVPN.”

Зміст

 • Інформація, яку ми збираємо при реєстрації
 • Що ми не знаємо, що ми знаємо & Що ми зберігаємо
 • Інформація, що входить до журналів з’єднань VPN
 • Деталі НЕ включені до журналів підключення VPN
 • Загальна споживана пропускна здатність
 • Автономна служба DNS – гравітація
 • Фільтр URL-адрес & Блокування додатків від PureVPN
 • Програмне забезпечення аналітики, статистика & Діагностика
 • Дані з електронних листів, чатів у реальному часі та форм зворотного зв’язку
 • Міжнародні передачі даних
 • Заходи безпеки для захисту вашої інформації
 • Політика збереження даних & Ваші права на захист даних
 • Закони, що застосовуються
 • Файли cookie та PureVPN
 • PureVPN та сторонні веб-сайти
 • Згода та вікові обмеження
 • Правові основи
 • Важлива примітка
 • Контактна інформація


Інформація, яку ми збираємо при реєстрації

 • Твоє ім’я
 • Електронна адреса
 • Спосіб оплати


Як ми використовуємо цю інформацію

 • Для надання, експлуатації та обслуговування наших Сервісів
 • Щоб покращити, персоналізувати та розширити наші Послуги
 • Спілкуватися з вами безпосередньо чи через одного з наших партнерів, у тому числі для обслуговування клієнтів, для надання вам оновлень та іншої інформації, що стосується Сервісу, а також для маркетингових та рекламних цілей
 • Для обробки ваших транзакцій
 • Щоб знайти та запобігти шахрайству
 • З метою дотримання, включаючи виконання наших Умов надання послуг або інших законних прав


PureVPN та дані, пов’язані з платежами

Подібно до більшості електронної комерції чи онлайн-бізнесу, PureVPN також використовує сторонні платіжні процесори. За винятком кількох платіжних процесорів, які вимагають від нас оброблення платежу, всі дані про оплату зберігаються у відповідних платіжних процесорах. У тих випадках, коли нам потрібно обробляти дані, ми обробляємо їх у режимі реального часу та передаємо їх на службу захисту процесора та захисту зворотних платежів, не зберігаючи при цьому жодного запису. Будь ласка, відвідайте обрану вами політику конфіденційності платіжного процесора, щоб краще зрозуміти, яку інформацію він збирає, зберігає та використовує.

Оскільки ми віримо в анонімність, ми включили монетні платежі та подарункові картки – 100% анонімні способи оплати – до списку прийнятих нами способів оплати..

PureVPN не ділиться, не продає чи не орендує вашу особисту інформацію ні з ким, окрім використання вашої інформації для надання продуктів чи послуг, про які ви звертали запит.


Що ми не знаємо, що ми знаємо & Що ми зберігаємо

У нас немає журналів і записів про:

 • Ваша вихідна IP-адреса
 • Призначена IP-адреса сервера VPN
 • Метка часу сеансу VPN
 • Ваша діяльність у перегляді
 • Запити DNS


Коротко:

 • Ми не знаємо, до чого ви отримуєте доступ, переглядаєте, завантажуєте чи завантажуєте за допомогою нашого сервісу.
 • Ми не можемо визначити, в який час ви підключились до VPN, з якою IP-адресою та яким VPN-IP був призначений вам.
 • Навіть якщо ми змушені ділитися інформацією про користувачів, ми просто не можемо, тому що у нас немає нічого особистого ідентифікаційного доступу.


Інформація, що входить до журналів з’єднань VPN

Ми знаємо, коли ви підключились до конкретного VPN-місця та від якого постачальника послуг Інтернету. Цей мінімальний набір даних необхідний для надання технічної допомоги, вирішення проблем з підключенням та подолання проблем, що стосуються конкретного регіону.

Ми також знаємо довжину з’єднання та кількість підключень, які ви здійснюєте, використовуючи нашу послугу VPN, без часових позначок підключення, з єдиною метою класифікувати ваш профіль як Power, Core або Casual user. Ця категоризація допомагає нашим групам продуктів покращити та задовольнити потреби різних груп користувачів відповідно до їхніх уподобань.


Деталі, які НЕ включені до журналів підключення VPN:

 • Ваш вихідний IP
 • Ваш VPN IP
 • Конкретний час підключення до нашого сервера
 • Ваша діяльність після підключення до нашого сервера

Примітка. Тільки у випадку, якщо ви придбали наш виділений IP Addon, вам призначається фіксований, виділений IP (VPN IP). На час вашої підписки, який залишається вашим IPN-адресом VPN у наших записах


Загальна споживана пропускна здатність

Кожен платний користувач PureVPN отримує доступ до необмеженої пропускної здатності, незалежно від того, яким чином використовується пропускна здатність. Ми відслідковуємо загальну пропускну спроможність, яку Ви споживаєте, щоб переконатися, що кожен користувач PureVPN отримує однаковий найвищий рівень швидкості та досвіду роботи з PureVPN. Якщо ми підозрюємо зловживання нашою службою будь-яким користувачем, коли користувач виявив, що споживає неприродну кількість пропускної здатності та порушує послугу для інших користувачів, ми залишаємо за собою право зв’язатися з цим користувачем і попросити їх пояснити їх поведінку..

Програмне забезпечення аналітики, статистика

‘PureVPN збирає мінімальні статистичні дані про з’єднання та звіти. Колекція проводиться для забезпечення вищої якості обслуговування та підтримки клієнтів. Однак, дані, зібрані як статистика та звіти, не містять і ніколи не включатимуть однозначно визначені користувацькі дані чи поведінку, такі як дані про трафік, IP-адреси та запити DNS.

Ми проводимо діагностику VPN та відслідковуємо звіти про збої, щоб краще зрозуміти функціональність нашого програмного забезпечення, як часто ви використовуєте додаток, події, які трапляються в програмі, сукупне використання, дані про продуктивність, невдалі спроби підключення та забезпечення незахищеної швидкості, щоб забезпечити плавність функціонування наших додатків, розширень та іншого клієнтського програмного забезпечення.

Для цього ми використовуємо кілька інструментів у своєму клієнтському програмному забезпеченні, детальними відомостями про які є:

Google Analytics – відвідайте тут Умови Google.

iTunes – відвідайте тут Політику конфіденційності.

Crashlytics – відвідайте тут Політику конфіденційності.

Додаток – відвідайте тут Політику конфіденційності.

Firebase – відвідайте тут Політику конфіденційності.

Нова Реліквія – Відвідайте тут Політику конфіденційності.

MixPanel – відвідайте тут Політику конфіденційності.

Facebook Pixel – відвідайте тут політику конфіденційності Facebook. Ви можете припинити використання своїх даних для показу оголошень у Facebook, натиснувши тут.

Щоб забезпечити сумісність з нашими положеннями та умовами, відповідальність клієнтів є за постійне оновлення своїх додатків. Щоб полегшити це, ми спростили процес оновлення та робимо все можливе, щоб по можливості повідомляти користувачів про оновлення.

Дані з електронних листів, чатів у реальному часі та форм зворотного зв’язку

Нам необхідно вести облік вашої кореспонденції з нами, щоб забезпечити безперебійну доставку послуги та покращене обслуговування клієнтів. Таким чином, ми ведемо запис вашої листування з нами, будь то питання, скарги чи компліменти, які ви надіслали через наші програми, веб-сайт чи розширення.

Ми використовуємо різні сторонні платформи для підтримки та листування: Zendesk для квитків на підтримку, LiveChat inc. надавати підтримку через чат, Mailchimp та SendGrid для електронних листів та MixPanel для підтримки зв’язку з нашими користувачами. Коли ви спілкуєтесь з нами за допомогою цих платформ, ваші записи про листування, включаючи ваше ім’я та електронну адресу, зберігаються у їхніх системах. Усі ці платформи використовують сучасні методи безпеки та шифрування HTTPS.

Будь ласка, відвідайте тут Політику конфіденційності Zendesk, щоб дізнатися більше про їхні дані.

Будь ласка, відвідайте Політику конфіденційності LiveChat тут, щоб дізнатись більше про їхні дані.

Будь ласка, відвідайте Політику конфіденційності Mailchimp тут, щоб дізнатись більше про їхні дані.

Будь ласка, відвідайте Політику конфіденційності SendGrid тут, щоб дізнатися більше про їхні дані.

Будь ласка, відвідайте тут Політику конфіденційності MixPanel, щоб дізнатись більше про їхні дані.

Міжнародні передачі даних

Наша послуга поширюється в усьому світі, і, таким чином, ваші дані пересуваються через наші глобальні сервери, які можуть бути або не знаходитися за межами вашої країни проживання. Ми покладаємось на деяких сторонніх постачальників послуг, щоб вони могли надавати вам наші послуги. Щоразу, коли ми передаємо вашу інформацію, ми вживаємо заходів для її захисту. У нас є чіткі угоди щодо захисту даних з третіми сторонами для захисту даних, якими ми можемо поділитися з ними.

Ви усвідомлюєте та розумієте, що Ваша інформація буде передана, оброблена та збережена відповідно до пояснень, оскільки це необхідно для надання наших послуг та виконання наших Умов надання послуг.

Заходи безпеки для захисту вашої інформації

Всі PII, відкриті та приватні ключі та паролі захищені надійно за допомогою сильних криптографічних алгоритмів, де це необхідно.

Для захисту цієї інформації вживаються відповідні заходи безпеки від несанкціонованого доступу, несанкціонованої зміни, знищення чи розголошення даних. Доступ до персональної інформації працівниками, підрядниками та агентами PureVPN обмежений. Ці посадові особи вимагають цієї інформації для функціонування, розвитку або вдосконалення наших послуг, але їх зобов’язані обов’язки щодо конфіденційності. Вони можуть бути піддані дисциплінарному стягненню, що включає припинення та кримінальне переслідування за невиконання цих зобов’язань.

Будь ласка, розумійте, що ми вжили навіть запобіжних заходів для того, щоб ваші дані залишалися захищеними, але не існує системи, яка могла б бути оголошена 100% надійною, захищеною та захищеною.

Політика збереження даних & Ваші права на захист даних

Якщо ви є резидентом ЄЕП, у вас є такі права на захист даних:

 • Ви завжди можете отримувати доступ, виправляти та оновлювати інформацію, яку ви нам надали, у профілі району вашого члена.
 • Ви маєте право відмовитися від маркетингових комунікацій, які ми вам надсилаємо в будь-який час із профілю вашого члена. Ви також можете скористатися цим правом, натиснувши на "скасувати підписку" або "відмовитися" посилання в маркетингових листах, які ми надсилаємо вам.
 • Ви також можете вимагати видалення особистого профілю користувача, якщо ви вирішите залишити наші послуги повністю. Ви можете це зробити в будь-який час, надіславши електронний лист за адресою [захищено електронною поштою]. Якщо ви запитаєте про видалення свого профілю, це може зайняти до місяця (30 днів). Ваша електронна адреса буде зберігатися та використовуватись, щоб уникнути дублювання облікових записів та створення фальшивих облікових записів на ваше ім’я. Вашу електронну адресу буде видалено лише після того, як ми отримаємо від вас явний запит про це.

Закони, що застосовуються

PureVPN спеціально обрав для свого штаб-квартири Гонконг (HK), оскільки вони є "Немає законів про обов’язкове зберігання даних" у Гонконзі. Тому ми не зобов’язані юридично зберігати дані користувачів та ділитися ними з ким-небудь. Більше того, як зазначено вище, ми не маємо жодних вагомих даних, якими слід ділитися з будь-яким правоохоронним органом з будь-якої конкретної країни світу. Навіть якщо і коли ми отримаємо судові позови, які юридично підтримуються в суді закону в Гонконзі, ми не будемо дуже корисними, оскільки у нас майже нічого корисного не можна поділити..

Файли cookie та PureVPN

PureVPN використовує різні типи файлів cookie – невеликі текстові файли – для зберігання інформації, пов’язаної з вашим відвідуванням на нашому веб-сайті, для надання найкращого досвіду та доставки рекламних повідомлень та пропозицій, які стосуються вас. Будь ласка, зверніться до нашої Політики щодо cookie, щоб отримати краще уявлення про файли cookie, які ми використовуємо, який тип даних збирається, як ці дані використовуються та як можна відмовитися від прийняття цих файлів cookie.

PureVPN та сторонні веб-сайти

Веб-сайт PureVPN може містити посилання на інші сторонні веб-сайти. Будь ласка, знайте і розумійте, що ми не контролюємо, як вони керуються своїми правилами конфіденційності, і ми не несемо за них відповідальність.

Згода та вікові обмеження

Якщо ви продовжуєте використовувати наш веб-сайт, додатки, розширення чи послуги, ми сприймемо це як вашу згоду з нашою Політикою конфіденційності та нашими Умовами використання..

Послуга, що надається PureVPN, призначена для людей 18 років і старше. Якщо ви думаєте, що ваша дитина надала будь-яку інформацію для використання, негайно зв’яжіться з нами.

Правові основи

Наша юридична основа для збору та використання вашої особистої інформації залежить від:

 • Персональна інформація, про яку йдеться
 • Конкретний контекст, в якому ми його збираємо.

Єдиний раз, коли ми збираємо особисту інформацію від вас, це (i) коли нам потрібна особиста інформація, щоб укласти з вами контракт; (ii) якщо обробка відповідає нашим законним інтересам і не порушує ваших прав.

Важлива примітка

PureVPN може часом змінювати та змінювати свою Політику конфіденційності. PureVPN має єдине право змінювати та змінювати свою Політику конфіденційності, коли це вважається необхідним для цього. Щоразу, коли буде зроблено перегляд, оновлена ​​дата ревізії відображатиметься вгорі цієї сторінки. Ми радимо вам часто перевіряти цю сторінку на предмет будь-яких змін, щоб бути в курсі. Ви усвідомлюєте та погоджуєтесь, що Ви несете періодичний перегляд цієї політики конфіденційності та знаєте про зміни. Оскільки для нас немає іншого способу переконатися, чи знаєте ви про зміни в політиці, ми сприймемо це як угоду між вами та PureVPN щодо політики конфіденційності, якщо ви продовжуватимете використовувати PureVPN.

Контактна інформація

Якщо що-небудь, що згадується в нашій Політиці конфіденційності, є незрозумілим або вам потрібна додаткова чіткість, надішліть свій запит за такою електронною адресою: [захищено електронною поштою]

* Ці функції не пропонуються через наші програми iOS, а також ця інформація не збирається через програми iOS

Востаннє оновлено 31 серпня 2019 року

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me