Простий хак: як дивитися NBC на Kodi виявлено!


Contents

Простий хак: як дивитись NBC на Kodi виявлено!

Опубліковано: 02 липня 2019 року


Хочете передавати NBC на Kodi? Тоді цей посібник для вас. Отримайте PureVPN лише $ 0,99, щоб отримати доступ до найкращих додатків Kodi та дивитись NBC з будь-якого місця протягом днів блокування.

Потреба в споживанні нового і цікавого змісту існувала століттями. У минулому люди майже вразливі до читання газет вранці чи книг увечері. Пізніше люди почали налаштовувати на свої радіоприймачі та телевізори свої улюблені програми. Необхідність існує і сьогодні, але те, як люди споживають вміст в наші дні, утворило інновації в сукупності.

Потокове передача – це новий код життя для тих, хто хоче переглянути улюблений відеоконтент. На сьогоднішній день існує необмежена кількість варіантів, коли потрібно вирішити, на що надсилатись та на якому пристрої чи платформі.

Є безліч потокових служб, таких як Netflix та Hulu, які користуються мільйонами користувачів по всьому світу. Обидві ці потокові платформи забезпечують доступ до одних із найбільших телешоу та фільмів, але їх обсяг обмежений. Якщо ви хочете дивитись новини, спорт або будь-яку іншу форму відеоконтенту, яку ви не можете віднести до категорії розваг, важко знайти їх на цих потокових платформах.

Що таке Коді

Одним із таких прикладів потокового сервісу, який є абсолютно безкоштовним, є Kodi. Це медіаплеєр з відкритим кодом, який надає вам доступ до 0контенту з будь-якої точки світу, навіть якщо він заблокований у вашому регіоні. Він приносить все, що вам подобається, в одному місці, пропонуючи це в акуратному та простому на очах користувальницькому інтерфейсі. Звичайно, його підтримує і управляє віддана команда людей.
Kodi можна встановити в основному на будь-якому пристрої, який підключається до Інтернету та має екран. Його можна використовувати на Linux, OSX, Windows, iOS та Android, ігрових консолях, телевізійних приладах та багатьох інших пристроях.

Вміст у Kodi та його базі користувачів

Відповідно до результатів трафіку, який ділиться самою Kodi, станом на грудень 2017 року в Kodi було активним 12 мільйонів користувачів. Компанія також поділилася тим, що 1 з 3 користувачів регулярно оновлював свої додаткові сховища, щоб залишатися оновленими останнім вмістом.
Така спеціалізована база користувачів, незважаючи на всі виправлення, з якими стикається Kodi останнім часом, можлива лише тому, що Kodi пропонує рішення з найкращими вмістами у світі з одним вікном. Кількість доповнень та кількість вмісту в кожному додатку майже нескінченна, що пояснює, чому користувачі Kodi залишаються надзвичайно лояльними до сервісу.
Немає правильної міри для категоризації жанру контенту, який має Коді. Скажемо, що в ньому є все, а потім і щось. Просто дістаньте правильне доповнення та почніть потокове передавання одразу. Однак у Kodi є деякі категорії, які можна побачити на домашній сторінці. Ці категорії мають на меті сортувати вміст на своїй домашній сторінці таким чином:

 • Музика
 • Фільми
 • Показує
 • Фотографії
 • ПВР

Kodi – все про додатки

Як і додатки – це те, що робить смартфони життєздатним продуктом, для Kodi – це додатки. Для всього, що ви хочете подивитися на Kodi, вам потрібна відповідна добавка. Після того, як на ваш медіаплеєр Kodi встановлений додатковий додаток, він відображається як каталог, який ви можете вибрати та дослідити, щоб знайти вміст, який ви можете переглядати..
Наприклад, якщо ви хочете дивитись останні програми телебачення з HBO на Kodi, вам знадобиться доповнення для HBO, або якщо ви хочете залишатися в курсі поточних справ і новин, ви можете отримати щось на зразок BBC або CNN, на. В Інтернеті доступні тисячі доповнень для безкоштовного завантаження. Виплачуються лише декілька преміум-класів, але вміст, який вони розміщують, можна знайти і в інших безкоштовних додатках Kodi.

Що таке NBC

NBC – американська мережа комерційного мовлення, яка існує вже більше 40 років. Він працює з більш ніж 200 філіалами по всьому США, деякі з яких транслюються в деяких частинах Канади та інших територіях США.

NBC заблокований за межами США – Гео-обмеження!

NBC доступний лише у США та деяких його територіях. За межами США ви не можете отримати доступ до NBC через гео обмеження, встановлені регіональними органами влади, виробниками контенту та потоковими платформами. Важливо розуміти, що не існує законодавчого застереження, яке дозволяє виробникам вмісту та модераторам цензурувати вміст на основі місцезнаходження користувача. Насправді це порушення прав людини.
Згідно з доповіддю, опублікованим ООН у 2011 році, доступ до Інтернету оголошено основним правом людини у всіх країнах, що розвиваються. Це включало право вільного доступу до вмісту, що вже не є можливим через неетичні гео обмеження, встановлені регіональною владою.
Ви можете передавати NBC на будь-якому пристрої. Дізнайтеся, як дивитись NBC Live.

Вміст на NBC

NBC – це все про спорт та новини. Він надає своїм глядачам різноманітне меню всіх спортивних подій, а також аналіз та ток-шоу, пов’язані з новинами та поточними подіями. Це прекрасне місце, щоб постійно бути в курсі останніх подій по всьому світу в усіх галузях, таких як технологія, фінанси, спорт.

Що таке NBC Gold

NBC Gold – це спеціальний пропуск для любителів спорту, який надає їм ексклюзивні пропуски на спеціальні події в прямому ефірі, які важко передати іншим чином. Користувачі, зацікавлені у пропуску NBC Gold, можуть передплатити щомісячну плату в розмірі 49,99 дол. США за найдорожчий план, який надає доступ до кожного матчу, який слід спостерігати. Якщо вам цікаво переглядати лише декілька ваших улюблених, погляньте на цінові плани NBC Gold.

Як активувати NBC Sports Gold на своєму пристрої

Активувати NBC Gold на будь-якому пристрої так само просто, наскільки це можливо. Вам просто потрібно виконати кілька кроків, і ви будете готові розпочати трансляцію. Однак налаштування вимагає декількох деталей, таких як ваш Інтернет-провайдер, який ви можете випадковим чином вибрати, якщо ви перебуваєте за межами США.
Інсталяція також вимагатиме ввести 6-значний код автентифікації, який ви можете отримати зі свого пристрою, який потрібно активувати. Просто відкрийте додаток та перейдіть на екран активації, щоб отримати код активації.
Якщо ви готові активувати NBC Gold на своєму пристрої, натисніть тут.

Дивіться NBC на Kodi за допомогою додатка NBC

Так, є додатки для NBC, які ви можете додати на медіаплеєрі Kodi. Користувачі, які живуть у США, можуть просто встановити додаток та розпочати трансляцію своїх улюблених телевізійних програм відразу. Однак, оскільки NBC заблокований для доступу з-за меж США, люди в інших країнах не зможуть дивитись NBC на Kodi безпосередньо.
Експати, мандрівники та користувачі, які живуть в інших країнах, можуть використовувати VPN, щоб змінити своє місцезнаходження, що дає можливість отримати доступ до додатку NBC та насолодитися його вмістом від Kodi. Детальніше про це пізніше.

Як встановити надбудову NBC та спостерігати за NBC на Kodi

Просто виконайте наведені нижче дії, щоб встановити надбудову NBC Sports Live Extra на Kodi.

 • Запустіть Kodi та перейдіть до “Додатків”.
 • Клацніть піктограму встановлення пакета.
 • Натисніть “Встановити з сховища” > Репозиторій додатків Kodi.
 • Клацніть NBC Sports Live Extra > Встановити.
 • Зачекайте сповіщення “Увімкнено надбудову”.
 • Поверніться на головний екран і перейдіть до додатків.
 • Виберіть Додатки для відео.
 • Усі встановлені додатки до відео з’являються тут.

При першому запуску надбудови NBC Sports Live Extra вам буде надано код активації, який вам потрібно буде ввести за адресою https://activate.nbcsports.com/.
Крім того, ви можете завантажити офіційну надбудову NBCSN звідси, а потім встановити її, натиснувши “Встановити з Zip-файлу” замість “Встановити з сховища”.

Небезпека потоку від незахищеного зв’язку

Згідно з дослідженням, проведеним аналітиком з кібербезпеки Zubair Rafique, користувачі, які використовують безкоштовні потокові платформи для перегляду улюбленого ними вмісту, такого як спорт та новини, піддаються найбільшому ризику компрометувати свої пристрої та дані. Він сказав в інтерв’ю BBC, що платформи для безкоштовного потокового передачі зазвичай є непривабливою ставкою для відомих брендів розміщувати свої оголошення, отже, їм доводиться звертатися до не так відомих брендів..
Отже, платформи безкоштовного потокового потоку переповнюються всіма видами реклами, такими як спливаючі вікна, накладки, бічні банери та будь-яке інше місце. Ці оголошення розроблені таким чином, що вони залучають користувачів натискати на нього. При натисканні вони змушують користувачів встановлювати додаткові плагіни або програмне забезпечення для перегляду прямих трансляцій.
Згідно з тим же дослідженням, оголошення, розміщені на веб-сайті, були класифіковані на 3 категорії, зловмисне програмне забезпечення, афера та вміст для дорослих, залежно від того, куди призводять оголошення, коли користувачі натискали на нього. Ось результати:
Як видно з результатів, користувачі, які використовують безкоштовні потокові платформи, мають 54% шансів заразити свої пристрої шкідливим програмним забезпеченням, яке може віддалено керувати своїми пристроями та даними.
Після того, як злісний кіберзлочинець захопить контроль над вашим пристроєм, вони можуть віддалено отримати доступ до мікрофона, камери та журналів активності ваших пристроїв, які можуть переписати кожен і все, що ви робите в Інтернеті.

Завжди використовуйте VPN для потокового передавання

Тільки VPN може захистити вас від усіх подібних загроз, навіть якщо ви продовжуєте використовувати безкоштовні потокові платформи для задоволення ваших потреб. VPN робить вас абсолютно анонімним в Інтернеті та дозволяє отримувати доступ до вмісту, який інакше заблокований у вашому регіоні.
Важливо знати, що не всі VPN такі гарні, коли справа стосується збереження вашої конфіденційності. Хоча більшість із них дозволить вам отримувати доступ до заблокованого контенту, дуже небагато з них насправді убереже вас від небезпеки безкоштовного контенту, який виникає разом. Вам потрібно хороший потоковий VPN, який піклується про вашу конфіденційність та цифрову ідентичність.

PureVPN – найкращий вибір стрімерів

Наш VPN – найкращий VPN, оптимізований для потокового передавання. У ньому більше 2000 серверів, розміщених по всьому світу в різних країнах, що дозволяє користувачам відчувати справжню свободу та анонімність під час потокового передавання будь-чого в Інтернеті. VPN дозволяє отримати абсолютно безпроблемний досвід.
Для стримерів найбільша перешкода – це повільні швидкості Інтернету, що може бути пов’язано з тим, що їх IP-адреса потрапляє у чорний список їх провайдера. Завдяки VPN, стримери стають абсолютно непомітними в Інтернеті, що дозволяє їм ухилятися від обмежень, які провайдери наклали на свій IP, отримуючи натомість максимальні швидкості потоку.

Як отримати VPN на Kodi

Kodi – медіаплеєр з відкритим кодом, тому використовувати його без вжитку широких заходів безпеки – погана ідея. Інтегрувати VPN на Kodi просто. Хоча для Kodi немає спеціального додатку, ви можете виправити VPN на маршрутизаторі Wi-Fi, що забезпечує безпеку за замовчуванням для всіх пристроїв, які миттєво підключені до вашого маршрутизатора..
Клацніть тут, щоб отримати докладний посібник з налаштування про те, як отримати VPN на Kodi.

Як отримати VPN для будь-якого іншого пристрою

Отримати VPN для будь-якого пристрою дуже просто. Просто виконайте наведені нижче кроки, щоб отримати VPN та убезпечити себе в Інтернеті.

 • Зареєструйтесь на PureVPN
 • Завантажте VPN для свого пристрою
 • Увійдіть, використовуючи своє ім’я користувача та пароль
 • Натисніть підключення! Почніть потік безпечно.
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me