Що таке переадресація портів?


Contents

Що таке переадресація портів?

Переадресація портів – важлива функція, яка дозволяє отримати доступ до пристрою, сервера чи послуги з будь-якої точки світу. Простіше кажучи, переадресація портів дозволить користувачам створювати виділені сервери, запускати різні види послуг та багато іншого.


Враховуючи важливість цієї функції, PureVPN розробив потужне доповнення для переадресації портів, яке дозволяє користувачам пересилати будь-які порти при одночасному використанні мережі VPN.

Щоб повністю зрозуміти це доповнення та його переваги, прочитайте повне керівництво.

img

Для чого використовується переадресація портів?

Це техніка, яка широко використовується для перенаправлення комп’ютера трафік через вибрані порти між локальними комп’ютерами (локальна мережа) та віддаленими комп’ютерами (Інтернет).

Коротше кажучи, це процес, який дозволяє вам надсилати мережевий трафік через номер порту на ваш вибір та зробити його доступним для інших у локальній мережі чи Інтернеті.

Зазвичай для цього перенаправлення використовується VPN або програма проксі. Тим не менш, це також можна зробити за допомогою апаратних компонентів, таких як маршрутизатор, проксі-сервер або брандмауер.

Дізнайтеся, що таке номер порту?

Типи переадресації портів

Картографування портів існує в декількох формах. Нижче згадуються найпоширеніші форми:

Локальне переадресація порту

Він найчастіше використовується порівняно з іншими видами переадресації портів. Зазвичай використовується для надсилання даних з іншого клієнтського додатку в одній системі. За допомогою переадресації локального порту ви можете легко підключитися зі свого локального комп’ютера до іншого сервера. Ви також можете обійти брандмауери, які блокують певні веб-сторінки, використовуючи локальну переадресацію портів.

Віддалене переадресація портів

Це дозволяє програмам, які перебувають на стороні сервера підключення Secure Shell (SSH), отримувати доступ до служб на клієнтській стороні SSH. Існують і інші власні схеми тунелювання, які використовують віддалене переадресацію портів для тих же загальних цілей. Простими словами, віддалене переадресація портів дозволяє вам підключитися з серверної сторони тунелю до віддаленої послуги мережі, яка розташована на клієнтському тунелі, сторона.

Динамічне переадресація портів

Це дозволяє вам пройти через брандмауер або NAT, використовуючи щіткові отвори брандмауера. Мета цього методу – дозволити клієнтам надійно з’єднатися з надійним сервером, який виступає посередником для надсилання / отримання даних на один або багато серверів призначення.

Як працює експедиція портів?

Щоб надіслати будь-який запит через Інтернет, пакети даних створюються та надсилаються через Інтернет. Ці пакети містять реквізити вашого запиту, що також включає призначення вашого комп’ютера чи пристрою.

Зазвичай мережевий маршрутизатор вивчає заголовок IP-пакету, перш ніж надсилати його на будь-який пов’язаний і відповідний інтерфейс. Він, у свою чергу, потім надсилає дані до пункту призначення, який знаходиться в заголовку.

Але переадресація портів дещо змінює речі. При переадресації порту програма перехоплення (ваш VPN-клієнт) зчитує заголовок пакета, записує місце призначення та переписує інформацію заголовка перед тим, як надсилати його на інший комп’ютер або сервер – той, який відрізняється від комп’ютера / сервера, який ви призначили.

Це другорядне призначення хоста може бути іншим сервером, що використовує іншу IP-адресу, інший порт або зовсім іншу комбінацію двох. У випадку з VPN або проксі, цим вторинним пунктом призначення зазвичай є сервери, якими користується провайдер, які маскують або покривають вашу оригінальну IP-адресу.

Погляд на переадресацію порту

Наступний приклад допоможе пояснити, як працює функція переадресації портів.

У наступному прикладі IP-адреса 101.0.0.1 надсилає запит на 101.0.0.3 на порт 90. Хост-посередник – 101.0.0.2 – перехоплює пакети, переписує заголовки пакетів і надсилає їх на IP-адресу 101.0.0.4 на порт 9090 :

101.0.0.1->101.0.0.2->101.0.0.4
Здійснює запит доФактично надсилає до
101.0.0.3:90101.0.0.4:9090

Хост, 101.0.0.4, відповідає на цей запит, надсилаючи його на 101.0.0.2. Потім 101.0.0.2 переписує пакет, вказуючи, що відповідь від 101.0.0.3, і надсилає його до 101.0.0.1:

101.0.0.4->101.0.0.2->101.0.0.1
Надсилає свою відповідь наПересилає відповідь на
101.0.0.2:9090101.0.0.1:90

Що стосується 101.0.0.1, він надіслав запит на 101.0.0.3 на Порт 90 і отримав відповідь від 101.0.0.3 на Порт 90. Але це не те, що насправді сталося. Трафік ніколи не торкався 101.0.0.3. Але через те, як пакети були переписані, 101.0.0.1 бачить, що він отримав відповідь від 101.0.0.3.

Сприймане призначення завжди з точки зору комп’ютера, що запитує. Як видно на діаграмі: незважаючи на те, що 101.0.0.4 стає реальним місцем руху для трафіку з 101.0.0.1, місце призначення для всього трафіку (наскільки знає запитуючий хост) – 101.0.0.3.

Ви можете дізнатися більше про те, як працює переадресація портів через відео нижче:

video_thumb

Використовуйте випадки переадресації портів

Функція переадресації портів дуже зручна у великій кількості речей, які ми робимо вдома або на роботі. Нижче наведено кілька важливих випадків використання переадресації портів:

 • Доступ до своїх камер безпеки, коли ви не вдома
 • Переадресація портів як на консолі Xbox, так і на PlayStation
 • Налаштування сервера у себе вдома, наприклад, Minecraft або Teamviewer
 • Швидкість завантаження.
 • Пошук маршрутизатора у вашій мережі.
 • Оптимізація маршрутизатора.
 • Тестування портів у вашій мережі.
 • Відновлення втрачених паролів маршрутизатора.
 • Переадресація портів дозволяє вам отримати доступ до свого ПК, ноутбука чи сервера з будь-якої точки світу.
 • Це дозволяє обмінюватися доступом до вашого веб-сайту / FTP або будь-якої іншої служби.
 • Це дозволяє вам грати в онлайн-гру з друзями, дозволяючи своїм друзям приєднатися до вашого ігрового сервера.
 • Надсилати електронну пошту клієнтам у безпечний спосіб.
 • Доступ до обмежених веб-сайтів з будь-якого місця.
 • Для підключення до серверів хостингу через брандмауер на рівні центру обробки даних з будь-якого місця.
 • Для підвищення стійкості проти DDoS Attacks.
 • Для цілей p2p.
 • Щоб отримати віддалений доступ (RDP).
 • Для доступу до приватних мережевих програм, що стоять за NAT, для віддаленого доступу.
 • Для підключення до Fantasy Grounds з різних маршрутизаторів.
 • Для доступу до служб в Synology NAS.
 • Для доступу до послуг на Plex.

Як увімкнути переадресацію портів на моїй VPN?

У вас виникають проблеми з підключенням до Інтернету улюблених багатокористувацьких ігор чи програми чату? Чи не працює веб-браузер планшетного ПК, незважаючи на те, що він підключений до мережі Wi-Fi? Можливо, ваша проблема – заблокований порт на маршрутизаторі, і це легко виправити.

Маршрутизатор стоїть між вашими пристроями та Інтернетом, переконуючись, що будь-які дані, що надходять та виходять, спрямовані належним чином.

Уявіть свій маршрутизатор як стіну, яка запобігає небажаному та шкідливому трафіку, відкриваючи порти, щоб дозволити корисний трафік, наприклад веб-сторінки, ігри та програми обміну файлами. Порти – це як двері в стіні, зарезервовані лише для корисного трафіку, і ваш маршрутизатор робить хорошу роботу з автоматичної настройки більшості портів, необхідних для безпечного користування Інтернетом.

Однак у деяких випадках потрібно сказати маршрутизатору відкрити певний порт, щоб програма не була заблокована. Тут вам знадобиться функція переадресації портів PureVPN.

Переадресація портів за допомогою додатку PureVPN

Є багато причин, чому вам знадобиться надбудова для переадресації портів PureVPN. Відомо, що VPN та переадресація портів зазвичай не працюють разом. Якщо ви хочете використовувати переадресацію портів, вам доведеться вимкнути службу VPN. Але це піддасть вас онлайн-загрозам різного роду.

Тут надходить доповнення для переадресації портів PureVPN. Використання цього додатку дозволить одночасно використовувати переадресацію портів та PureVPN.

Аналогічно переадресація портів не працює на вашому ПК. Але з додатком PureVPN він буде працювати і на вашому ПК.

Відкрийте порти для будь-якої гри на ваш вибір за допомогою додаткової пробної версії додатка PureVPN для переадресації портів лише за $ 0,99

Дізнайтеся більше про надбудову PureVPN

Переваги одночасного використання PureVPN та переадресації портів

Переадресація портів захищає вас від хакерів. Ваші пристрої та сервери залишаються захищеними від небажаного доступу, а ваша діяльність залишається прихованою від усіх видів шпигунів і хакерів. Переадресація портів є прозорим для кінцевого споживача, тоді як це додає мережам додатковий рівень безпеки.

Єдина виділена IP-адреса

Так само переадресація портів вигідна для тих, хто хоче дотримуватися однієї IP-адреси під час користування Інтернетом. Це можуть бути підприємці або люди, які працюють на корпорацію. Зазвичай вони підписуються на виділений IP через постачальника VPN і використовують функцію переадресації портів для з’єднання з певною унікальною IP-адресою.

Переадресація портів також корисна тим, хто хоче запустити веб-сервер або ігровий сервер в одній мережі. Бажаючі підключитися до цієї мережі можуть легко зробити це за допомогою функції переадресації портів.

PureVPN надає вам доступ до функції переадресації портів, одночасно гарантуючи, що ви залишаєтеся безпечними в процесі. Будь-які дані, які ви надсилаєте на свій пристрій і з нього, залишаються на 100% захищеними та безпечними. І незалежно від того, наскільки старається хакер, ваші інтернет-комунікації залишаються прихованими та захищеними найкращими методами шифрування.

То чого ти чекаєш? Спробуйте PureVPN зараз і використовуйте переадресацію портів, не піддаючись його вразливості.

FAQ(Часті запитання)

Як перевірити, чи не відкрито мій порт?

Ви можете перевірити, чи ваш порт відкритий чи ні, за допомогою служб перевірки портів, таких як CanYouSeeMe.org та ismyportopen.com.

Чи безпечно переадресація портів?

Проблема під час налаштування переадресації портів вручну через маршрутизатор полягає в тому, що ваші інтернет-комунікації більше не можуть бути безпечними. Під час використання переадресації портів існує декілька вразливих ситуацій в Інтернеті, тому вам потрібна VPN для переадресації портів для захисту вашої онлайн-діяльності.

Також хакери не можуть отримати доступ через переадресовані порти. Все залежить від портів цілі або від того, наскільки хороший брандмауер маршрутизатора та наскільки він захищений як зсередини, так і зовні..

Що таке запуск порту?

Запуск порту подібний до переадресації портів, за винятком кількох ключових відмінностей. Під час налаштування запуску порту він закриває обраний вами порт. Цей порт відкриється лише тоді, коли його викликає вихідний зв’язок. Після закінчення визначеного періоду порт закриється, коли вихідний зв’язок, який викликав відкриття порту, закінчується.

Це корисно для підвищення безпеки з’єднання, оскільки воно дає можливість керувати локальним пристроєм для відкриття з’єднання або іншим чином тримає порт закритим. Це допомагає усунути ризики, пов’язані з переадресацією портів, коли порт залишається відкритим протягом тривалого часу, навіть коли він не використовується.

Чи потрібна переадресація портів статичного IP?

Так, для переадресації портів для вашого пристрою знадобиться статична IP-адреса. За замовчуванням динамічна IP-адреса вам призначає ваш Інтернет-провайдер, який завжди змінюється. Ось чому переадресація портів не зможе зафіксувати ваш пристрій у домашній мережі.

Чи зменшує переадресація портів?

У деяких випадках переадресація портів може зменшити ваш ping. Однак для деяких користувачів ping може різко ескалювати. Все це зображено на сервері, до якого ви підключаєтесь, і наскільки далеко знаходиться цей сервер від вашого фізичного місцезнаходження.

Яка різниця між переадресацією порту та запуском порту?

Як ви вже знаєте, для деяких програм та ігор потрібні певні порти, щоб успішно функціонувати. Переадресація портів та запуску портів можуть бути використані для дозволу пристроїв отримувати доступ до послуг поза мережею. Однак їх процеси дещо відрізняються.

Переадресація портів дозволяє зовнішні з’єднання протягом невизначеного періоду часу, тому вона вважається менш безпечною, оскільки порти залишаються відкритими на маршрутизаторі. Однак запуск порту дозволяє зовнішні з’єднання протягом певного періоду часу, тим самим роблячи його більш безпечним і гнучким, ніж його аналог.

Що таке UPnP?

UPnP, також відомий як Universal Plug and Play, – це протокол, який вирішує деякі проблеми безпеки, викликані переадресацією портів. Це дозволяє програмам на ваших пристроях відкривати порти за потреби та закривати їх, як тільки вони будуть готові. Це зручніше, оскільки рятує вас від клопоту відкривати та закривати порти вручну.

Дізнайтеся більше про те, що є upnp

Як відкрити порти на маршрутизаторі?

Знайти та відкрити порти на маршрутизаторі дуже просто. Виконайте дії:

 • Знайдіть IP-адресу маршрутизатора.
 • Перейдіть до налаштувань маршрутизатора.
 • Введіть свої облікові дані (ім’я користувача та пароль).
 • Огляньте вкладку Переадресація портів.
 • Відкрийте потрібний порт. Наприклад, введіть 8840, щоб відкрити порт 8840. Якщо ви хочете відкрити два порти, введіть 8840, 8820 або 8810-8815, щоб відкрити порти з 8810 до 8815.
 • Збережіть налаштування.
 • Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me